Gadjenje ili ujed?

Chovechuljak

Iskusan
Poruka
5.466
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?
 
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?

:ok:..
 
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?

prvo da ti mi lepo objasnimo da to nisu emocije nego sujeta, i da si ti pokvaren, grozan i odvratan, posebno jer pominjes emocije i da si nekoga voleo, bas si nula onako znas, kako bih ti rekla, jos si i labilan, glup, zao, i treba te kremirati na vreme.:hahaha:

e sad, ako si ovo svario da odgovorim na temu :D:heart:

ja bih nastavila sa njom, mada bez nekog forsiranja. neki lagani tempo. isprobaj samog sebe, vidi kako ide, ne forsiraj nista.
 
prvo da ti mi lepo objasnimo da to nisu emocije nego sujeta, i da si ti pokvaren, grozan i odvratan, posebno jer pominjes emocije i da si nekoga voleo, bas si nula onako znas, kako bih ti rekla, jos si i labilan, glup, zao, i treba te kremirati na vreme.:hahaha:

e sad, ako si ovo svario da odgovorim na temu :D:heart:

ja bih nastavila sa njom, mada bez nekog forsiranja. neki lagani tempo. isprobaj samog sebe, vidi kako ide, ne forsiraj nista.

a sho ovo boldovano?
 
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?

ljudi koji ne ulaze cista srca u nove odnose su pravi prevaranti, osim ako je to kres na obostrano zadovoljstvo...ako zelis kompletniji odnos, kazi kako ti je, kad za to dodje vreme (najbolje sto pre), pa nek ona odluci da li joj trebas takav rasturen u parchice....:ok:
 
a sho ovo boldovano?

ma to zbog opsteg uklapanja u forumsku umnu zabokrecinu.
svako ko se pozalio da pati zbog ljubavi bude napravljen na sujetnog monstruma, zlog, pa odakle mu drskosti da pominje emocije ovde kad smo ga "mi provalili da je labilni gad i sujetna sebicna zloca". el tako...ne prolazi to kod nas, no-no :confused:


ps. el razumes o cemu pricam? :think:
 
ma to zbog opsteg uklapanja u forumsku umnu zabokrecinu.
svako ko se pozalio da pati zbog ljubavi bude napravljen na sujetnog monstruma, zlog, pa odakle mu drskosti da pominje emocije ovde kad smo ga "mi provalili da je labilni gad i sujetna sebicna zloca". el tako...ne prolazi to kod nas, no-no :confused:


ps. el razumes o cemu pricam? :think:

svakako...dobar post u " Sta posle duge veze" :ok:
 
posle mozete da se zajedno povaljate u sargarepici,kotleticu i pire krompiru :D

MSN-Emoticon-sick-146.gif
 
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?

stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana stana:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Sinoc sam upoznao curu koja i ne izgleda tako lose, imamo tema za razgovor... a i razmenili smo brojeve telefona... Sve je to super. Elem, javlja se jedan problem.. u toku razogovra, muvanja i obostranog flerta osetio sam neverovatno gadjenje prema samom sebi i osecaj da cu povratiti...sve to jer sam mislio na bivsu i da je nekako varam ovim cinom..neobjasnjivo...

Moje pitanje.. Da li nastaviti sa ovom curom ovako slomljen i videti gde me to moze odvesti ili posvetiti neko vreme sebi, ostati sam i srediti misli i emocije?



Ja sam imala iste simptome kao i ti kada sam raskinula jednu veoma dugu i ozbiljnu vezu. Dugo dugo nisam mogla da se otrgnem utisku ''varanja''. Sve dok me je taj utisak ganjao ja jednostavno nisam mogla da budem nisakim ...nije išlo .... Mislim da je to bio period od godinuipo dana.
 
Heh...problem je shto, osecam neshto josh uvek, ne znam da li je to ljubav, ali kao da cu izdati osobu koja vishe i nije samnom... sa druge strane stoji osoba koja mi mozda mozze pomoci da zaboravim bivshu i sve probleme... a sa druge strane tu ispadam sebichan jer je koristim i mogu ispasti josh gori ako ja nju povredim... Zato i pitanje, da li srediti ludu glavu ili krenuti pa shta bilo?
 

Back
Top