Ovde mozete kritikovati odgovore za koje mislite da su offtopic na nekoj temi.
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Ovde mozete kritikovati odgovore za koje mislite da su offtopic na nekoj temi.

Podrazumevano Ovde mozete kritikovati odgovore za koje mislite da su offtopic na nekoj temi.

Nadam se da ce otvaranje ovakvog mesta (ukoliko ne misle tako, neka ga moderatori brisu) kao i aktivno ucestvovanje na njemu poboljsati nivo komunikacije i ozbiljnosti na ovom pdf.. - a za filozofiju su te 2 stvari svakako bitne. Mozda ce smanjiti broj reci u komunikaciji (tako sto ce neko da ne bi bio ovde komentarisan onda kada bi hteo da kaze glupost zadrzati to za sebe) ali ce nivo (a to je glavno) biti dignut nadam se.

--------------------------------------------------------------------------------

Citat:
    Original postavio slon_na_telefonu
    Ukoliko je zao zlostavljan, aktivno, od strane vise osoba, i samim tim onemogucen da iznese svoje zlo, on ce misliti o tudjem zlu: kako da ga izbegne. Nemajuci vremena da promisli i susretne svoje.

Susret sa sopstvenom zlobom ce biti onemogucen.

U koliko se osoba promeni klasnije, postane dobra, ostace cinjenica da za vreme dok nije mogla da se susretne sa svojim zlom, a ni sada, nije jos ni jednom dozivela sebe kao zlu, i ako je tada kada je bila to i trebala.

Pretpostavljam da bi takva osoba kasnije postala na neki cudan nacin "naivna", u smislu naivna da prepozna tudje zlo. I to ne zato sto nije nikad upoznala "zlog coveka" na sebi, vec pre zbog cinjenice da je to bila a nije videla da je bila?

Razmislite...

haklberi: citira ono pa kaze
    Ala si ga sklepao ko slon u staklarskoj radnji", no neka. Da malo analiziram.

1. " Ukoliko je zao zlostavljan, aktivno, od strane vise osoba," ako uzmemo da je zli koga pominješ stvarno zao i ta osobina (krivica) ispravno i nedvosmisleno dokazana od kompetentnih, onda je osuđen za neko zlodjelo i robija. Kažeš, zlostavljan, AKTIVNO, od više osoba.....Tada dok je robijao ili kasnije ?????. To je zlo zlostavljati bilo koga, na robiji ili "slobodi". Šta si u stvari htio da kažeš!?
    Ko su te osobe koje aktivno zlostavljaju??????????? Neki dobri ljudi ????????

Mislim da moram da prokomentarisem ovo, kao i da dam mogucnost drugima da to urade, posto bi na mojoj temi to bilo vantemska stvar.

"Ako uzmemo" - zato bi nesto uzeli kada ja to nisam rekao?
    "ispravno i nedvosmisleno dokazana krivica" - zasto bi uzeli nesto kada ja to nisam rekao?
    "od kompetentnih" - smesno, meni barem.
    "onda je osudjen za neko zlodjelo i robija" - svakako, ali kakve veze to ima sa onim sto ja pricam?
    "Kazes da je bio zlostavljan...Tada dok je robijao ili kasnije?" - nisam uopste rekao da je robijao.
    "Sta si u stvari hteo da kazes" - smesno.

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4352

Podrazumevano Re: Ovde mozete kritikovati odgovore za koje mislite da su offtopic na nekoj temi.

Pardon, ali ne može. Cenim tvoju dobru nameru i inventivnost, međutim...
    Za off topic diskusiju (u šta spada i kritika odgovora za koje neko misli da su off topic) postoji chat tema "Pričamo, dakle postojimo".
    Takođe, postoje i privatne poruke.

Slične teme

1. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.08.2008., 11:45
  2. Ovde možete da čestitate
    Autor DellBoy-011 u forumu Politika
    Odgovora: 454
    Poslednja poruka: 04.02.2008., 18:48
  3. sta mislite o temi...
    Autor batka_mija u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.12.2006., 14:11
  4. NEKOLIKO KRATKIH PITANJA NA KOJE SIGURNO IMATE ODGOVORE
    Autor Slavik u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 19.02.2005., 22:44
  5. Ovde mozete postaviti bilo koje pitanje u vezi sa...
    Autor Elmo Lewis u forumu Muzika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.09.2004., 14:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •