Zeni nam se vukota

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li je glupo nositi na svadbu poklone kao sto su mikseri, bojleri itd. Zar to nije ciganluk da bi se jeftinije proslo? Zar nije bolje odneti kesh? Kesh ce se ipak potrositi u ono sto treba, a sta neko moze sa 50 miksera osim ako ne drzi poslasticarnicu.

I miraz, zasto ga nositi, zasto jednostavno ne pustiti mlade ljude da si izaberu sta zele, kako to da smo toliko zaostali u dvadesetprvom veku?
 
ja nikad ne kupujem poklone u takvim prilikama
dam para koliko mislim da treba
a i ne volim da idem u kupovinu nerviraju me ljudi i prodavachice koje hoce da mi utrpaju nesto sto mi ne stoji samo da bi uzelek koju kintu..i koje za poslije nije briga...znaci samo da lapi sad ko yebe trasu...a i tu ima ljudi puno syebanih ljudi pa nebi da njihova energija prelazi na mene...isto tako izbjegavam i velike trzne centre i idem u manje prodavnice...tu lijepo kazem sta mi treba ona mi donese i ja nagulim..u principu sto manje u kontaktu sa zemljanima to bolje
 
ja nikad ne kupujem poklone u takvim prilikama
dam para koliko mislim da treba
a i ne volim da idem u kupovinu nerviraju me ljudi i prodavachice koje hoce da mi utrpaju nesto sto mi ne stoji samo da bi uzelek koju kintu..i koje za poslije nije briga...znaci samo da lapi sad ko yebe trasu...a i tu ima ljudi puno syebanih ljudi pa nebi da njihova energija prelazi na mene...isto tako izbjegavam i velike trzne centre i idem u manje prodavnice...tu lijepo kazem sta mi treba ona mi donese i ja nagulim..u principu sto manje u kontaktu sa zemljanima to bolje

E bas tako, ne mogu verovati koje su to ciganke. Nemaju profesionalnosti ni malo. Ja kad sam radio kao trgovac bio sam maksimalno profesionalan i usluzan, cak i kad sam dao otkaz ( dok nisam odradio dane do kraja, to je bas bilo sad u zadnjoj firmi)

Ali ja sam od zena dobijao poklone na poslu za ljubaznost, sefica nije mogla verovati.:hahaha::hahaha::hahaha: e kako je to bilo jako.
 
Ne volim svadbe, rijetko me neko i zove, a ja i tada vjesto izbjegnem...
Ko jos bojler kupuje?:D
Tu ide mikrotalasna, toster ili mikser... pa posle mladenci radnju otvore...
Nedavno drugarica bila kuma na svadbi, mladenci zahtijevali samo novac da se donosi, nikako neki apariti i sl. i bas lijepo zaradili... jos se vjencavaju pa i zaradjuju na tome...
 
Sta mislite da li je glupo nositi na svadbu poklone kao sto su mikseri, bojleri itd. Zar to nije ciganluk da bi se jeftinije proslo? Zar nije bolje odneti kesh? Kesh ce se ipak potrositi u ono sto treba, a sta neko moze sa 50 miksera osim ako ne drzi poslasticarnicu.

I miraz, zasto ga nositi, zasto jednostavno ne pustiti mlade ljude da si izaberu sta zele, kako to da smo toliko zaostali u dvadesetprvom veku?

vidi, najgore je sto su vecina tih miksera old fasion samo sa basic funkcijom jer tako idu od svadbe do svadbe sigurno zadnjih 5-6-7 godina..samo im mijenjaju gift vraping..
 
Sta mislite da li je glupo nositi na svadbu poklone kao sto su mikseri, bojleri itd. Zar to nije ciganluk da bi se jeftinije proslo? Zar nije bolje odneti kesh? Kesh ce se ipak potrositi u ono sto treba, a sta neko moze sa 50 miksera osim ako ne drzi poslasticarnicu.

I miraz, zasto ga nositi, zasto jednostavno ne pustiti mlade ljude da si izaberu sta zele, kako to da smo toliko zaostali u dvadesetprvom veku?

kesh dolazi u obzir, stvarno donose glupe poklone!

a sta ti podrazumevas mirazom?
 

Back
Top