SLOBODNI RADIKALI

Jbte, ti stvarno nisi normalan!!! Tebi su radikali jedini motiv postojanja na ovom Forumu!!! Mislim, ko yebe radikale, al' više si ti sam otvorio tema o radikalima nego svi oni skupa zajedno!!! 'Si nastran, pa se ložiš na lični oportunizam??? Sam sebe u du.e udaraš???
Radikali ovo, radikali ono!!! Uvijek radikali i samo radikali!!! Kako se ovdje ponašaš, više gledaš i slušaš Tomu i Vojislava nego rođenu ženu (ako je uopšte i imaš) ili svoje roditelje roditelje!!! :lol:
"Toma rekao ovo, toma rekao ono... bio ovdje. mahao tamo, jeo tu i s.ao tamo...", Tpma pa toma i samo Toma, a o svemu je upoznat i sa terena izvještava niko drugi nego IDI lično!!! Valjaš stalno iste nebuloze kao da svoj život provodiš po grmovima i haustorima!!! Opčinjen Tomom i "slobodnim radikalima"...

;)...opusteno , batice.....:mrgreen:

jednom sam napisao da je smisao mog posecivanja ovog foruma, raskrinkavanje nagomilanih idiota, koji su ovde nekada uveliko obitavali..........ja ti dodjem nesto kao , terminator za mentole:mrgreen:........pa, posto se definitivno budale najvise loze na radikale, ja udaram u tu , najtanju zicu.......;)

iako su mi podjednako omiljene teme i kostunicini mentoli, ali su oni u izumiranju, rusofili, kinolozi / ljubitelji pasa i kineza/ , i ostali likovi sa karakteristikom " ajde sto je glup, ali sto je jos i bezobrazan".............

naravno , ne bi bilo u redu ne istaci , da ovde ima skroz dobrih , prijatnih i finih ljudi , sa kojima volim da se prozezam.........naravno, ti ne spadas u ove druge......:ok:
 
Ma bez Idija nista.... Jedan od retkih omiljenih likova koji je pravi balans onim Mitama, marsowcima i ostalim multi-nickovima, koji kao navijeni vicu 'to je nepravda'. To je bre sve isti kalup, sve iste fraze itd... Treba nam Idi da malo predahnemo u citanju budalastina. O hvala, o veliki Idi Dada, Amin :D
 
Ma bez Idija nista.... Jedan od retkih omiljenih likova koji je pravi balans onim Mitama, marsowcima i ostalim multi-nickovima, koji kao navijeni vicu 'to je nepravda'. To je bre sve isti kalup, sve iste fraze itd... Treba nam Idi da malo predahnemo u citanju budalastina. O hvala, o veliki Idi Dada, Amin :D

e dalibore, svaka ti se dala.........:mrgreen:

prenecu idi aminu tvoje komplimente, znam ga bolje nego sebe:mrgreen:
 

Back
Top