Potreba socioloskih uvazavanja preosetljivih na forumu

"Trep trep" jel vi to katolicka casna sestro flertujete sa mnom? Inace ne znam kako bih protumacio ovaj post
Е јес теби вазда свашта личило на флерт. :lol:
Оћеш ли почети са анализом песме или да помислим да ти ипак ниси лик из отписаних...:roll:
 
presetljiv na relaciji univerzum prema meni?
preosetljiv na relaciji ja prema univerzumu?

moze li se hodati oko stozine cirkularno, brze ili sporije, a ne iskochiti iz putanje?

chini mi se da je Patak hteo da ukine humor?

O, chesto je smeshno chitati koliko se rechito objasni nechije ponashanje, a ne vidi sopstveno
to vazi za sve nas, ali nemamo dva tela da se vidimo sa strane
i chitaju me neki ljudi, a neki lupaju
i chitam neke ljude, a ya neke se prevarim
Andjeli su na Nebu

Nije ovo obavezna osnovna shkola, pa da se dobija diploma na kraju shkolovanja

Postoji velika razlika u osetljivosti?

Nikada ne mozemo dozivljavati sve energije oko nas kao sebi bliske i sasvim je normalno da cemo nekoga ,,teshko variti'' ili ,,nikako variti'', chak i ako se izbegavamo...to je normalno...jer SMO VEC PROBALI I DA SE POSVADJAMO I DA SE IZMIRIMO sa tim nekim...i ne znachi da je taj neko losh chovek , ali ni da je dobar...ali shiroko je ovo more...i nije obavezno

a ako je velichina u pitanju oko koje svijet treba da se okrece, kao Planete oko Sunca..e, to moze kod mame

naravno da se privlache istomishljenici, nije moguce biti negde toliko dugo , a ne osetiti ljude

da li je moguce otvoriti temu i pitati za mishljenje (valjda i u blogu ima mogucnost komentara) , a onda zinuti koliko mashte ima na jednom prostoru i pizditi shto neko misli drugachije...pa onda traziti podrshku za ono shto zeli osoba da chuje ili uradi...i shiziti, ako stvari ne teku po planu

jaoj, cvetici nevini...

pa, iskreno recheno i ja sam bila novi chlan i nisam imala pojma gde sam upala...i nije mi bilo svejedno, iako sam se uchlanila u veoma katastrofalnom periodu zivota...ali sam gledala i slushala i zaista u sebi poshtovala neke ljude, jer znaju, umeju bolje i iskusniji su...i nije mi trebao inkubator...inkubator sam sama sebi nosila na glavi, dok ne vidim vremenom ko je ko...i ostala zachudjena,hvala Bogu da su me zaobishli mnogi za koje sam mislila da ce me potkachiti...a nisu...i shta sad? Kuku, jao, sve neke sirovine jao, jao..trt...mozesh se kachiti oko mishljenja, a da ne mrzish osobu, jer je ne poznajesh...da ne smishljash iza ledja cake i fore, kako bi joj rado pritegao omchu oko vrata...eh, eh...a mozesh se kachiti i kad zaista ne zelish osobu u bilo kakvom vishe kontaktu i to je poshteno

napolju Sunce sija i nije ovo zivot, a kad tad se pokaze i snijeg i trag...pa prashina se slegne
 
Е јес теби вазда свашта личило на флерт. :lol:
Оћеш ли почети са анализом песме или да помислим да ти ипак ниси лик из отписаних...:roll:

Ako ne znaš jel taj, zagolicaj ga po Frojdu. :mrgreen:

Ima jedan dobar sajt posvećen stolarima. Tamo postoje titule "dodavač alata", "brzi dodavač alata", "šegrt" itd.
Moglo bi i ovde "zarezivač olovaka" "donosilac papira", "perovođa" itd.
Međutim, ima li pojma iko zašto su ljudi tako skloni razvrstavanjima u kategorije? Evo i ovde. Čovek svoje stavove gradi čitavog života, način ophođenja prema drugim ljudima takođe. Šta će se to desiti sa njim između 1. i 201. posta, pa da počnemo automatski da ga više uvažavamo?
 
e, to cemo sigurno...docekati... :)

Pa uvedimo mu neke mere prisile da se izjasni, da mu ne damo da ostane ne jasan :???::rotf::dash:

Ako ne znaš jel taj, zagolicaj ga po Frojdu. :mrgreen:

Ima jedan dobar sajt posvećen stolarima. Tamo postoje titule "dodavač alata", "brzi dodavač alata", "šegrt" itd.
Moglo bi i ovde "zarezivač olovaka" "donosilac papira", "perovođa" itd.
Međutim, ima li pojma iko zašto su ljudi tako skloni razvrstavanjima u kategorije? Evo i ovde. Čovek svoje stavove gradi čitavog života, način ophođenja prema drugim ljudima takođe. Šta će se to desiti sa njim između 1. i 201. posta, pa da počnemo automatski da ga više uvažavamo?

Pencil bringer :hahaha: Turbo pencil bringer :ok:
 
Poslednja izmena:
@tema
I valjda dozivish da je ovo neka druga kuca i da si gost...i da prvo jedesh hranu onako kako ti se servira...ajde da svako od nas otvori svoj forum, pa da budemo svako na svojoj Planeti sami sa sobom

ja kazem, postoje ljudi koji su umjetnici komunikacije i znaju da doziraju koliko treba da pritegnu koliko treba da popuste i ja im skidam kapu, jer njima ne treba priznanje, kad ljudi sami osecaju

moze neko da fura fazon, ali opet ljudima se nikada nishta ne moze prodati, a da ne provale...zato je hod po ledu...ovde me fascinira razlichitost, iz koje se moze mnogo nauchiti, ali i odbiti ponudjeno jelo...a moze se i zgaziti nogom i skakutati po tome..a onda ce ti ljudi okrenuti glavu i reci,,dobro skachi, ali ja necu vishe s tobom da se igram'' i onad je super reshenje ,,ja sam u pravu vi ne razumete'' da treba da slushate MENE!
joj, majko
 
Ako ne znaš jel taj, zagolicaj ga po Frojdu. :mrgreen:

Ima jedan dobar sajt posvećen stolarima. Tamo postoje titule "dodavač alata", "brzi dodavač alata", "šegrt" itd.
Moglo bi i ovde "zarezivač olovaka" "donosilac papira", "perovođa" itd.
Međutim, ima li pojma iko zašto su ljudi tako skloni razvrstavanjima u kategorije? Evo i ovde. Čovek svoje stavove gradi čitavog života, način ophođenja prema drugim ljudima takođe. Šta će se to desiti sa njim između 1. i 201. posta, pa da počnemo automatski da ga više uvažavamo?
Ма по Фројду ил Белом дугмету.. сасвим је све једно...:lol:
Тај је проверено. :mrgreen:
 
Ako ne znaš jel taj, zagolicaj ga po Frojdu. :mrgreen:
. Šta će se to desiti sa njim između 1. i 201. posta, pa da počnemo automatski da ga više uvažavamo?

Ili po Goranu Bregoviću.

Pa postoji gradacija. Evo ti lični primer:
do 1000.posta bila sam Borac
od 1000-5000 - Mačkica
od 5000-10.000 - Borčica, Borči
sad opet Borac... :roll:

Može li se to nekako protumačiti, recimo - frojdovskom analizom?
 
ja ne bih nikog ograđiv'o......samo bih se držo naslova podforooma......nije problem šo neko pita svašta...nego šo to pita na pogrešnom mestu..............samo bih nekima koji su......ko onaj čajko šo sam ga sliko na kaleniću....i drži tezgu koju zove "bootik zdrave hrane"....koga sam ufotkao...i pdodaje samo vako napiso "ne prskano voćepovrće".......... i drži plišanog belog tigra pored kantara.......to je hiperealistička srbija..........tako i ovaj foroom....dođe, namestii tezgu ko oće ...i napiše ša oće.....a nema kontrole kvaliteta.....ne mora kvalitet na krstarici..msim.....učesnici su nekvalitetni.... al približno negde ....u naznakama da se držimo filozofije....nisu tu novi korisnici problem......
 
ja ne bih nikog ograđiv'o......samo bih se držo naslova podforooma......nije problem šo neko pita svašta...nego šo to pita na pogrešnom mestu..............samo bih nekima koji su......ko onaj čajko šo sam ga sliko na kaleniću....i drži tezgu koju zove "bootik zdrave hrane"....koga sam ufotkao...i pdodaje samo vako napiso "ne prskano voćepovrće".......... i drži plišanog belog tigra pored kantara.......to je hiperealistička srbija..........tako i ovaj foroom....dođe, namestii tezgu ko oće ...i napiše ša oće.....a nema kontrole kvaliteta.....ne mora kvalitet na krstarici..msim.....učesnici su nekvalitetni.... al približno negde ....u naznakama da se držimo filozofije....nisu tu novi korisnici problem......

Moonjo, Filozofija je spicifičan pdf. Nije kao Savremeni, LJiS ili Žensko ćoše.
Ako bi se ovde stalno kontrolisao "kvalitet" sagovornika (a ko je uopšte merodavan da ocenjuje nečiji kvalitet?), bilo bi prilično mrtvo.. A i ovo nije filozofski faks, ne možeš nekome reći da, npr, nije prošao na ispitu jer ne zna, ili nedovoljno zna. Briše se ono što je za brisanje (a mnogo je toga); zatvaraju se besmislene teme ili se one, kojima ovde nije mesto, premeštaju na drugi pdf.
Nek' kažu ljudi šta hoće... i sve je u redu dok ne iskoče iz konteksta, ili ne postanu verbalno agresivni i neprijatni.
Zato, s druge strane, postoje oni koji održavaju nivo kvaliteta na Filozofiji.

Skoro sam bila u prilici da posetim jedan drugi forum. Njihova Filozofija je ... nemam reči... Papazjanija.
 
Goran Bregovic: 1. kujundzija 2. svirac 3. gitarista 4. kompozitor 5. tekstopisac 6. pesnik koji objavljuje poeziju 7. vinogradar 8. filozof 9. poklanjao je zenama nakite od zlata koje je sam kovao. 7. sam je pravio gitaru najverovatnije...

I dodje na forum krstarice recimo -, i patak trazi da se proglasi za noob-a u svakom pogledu i da mu damo 100 postova, pa ga onda banujemo ako uzme da sere o transcendentalno... epistemalno?
Ja sam za.
 
Poslednja izmena:
Ne vidim svrhu predloga i slazem se sa onima koji kazu da se i ovde i u zivotu moras nametnuti i zauzeti neko svoje mesto.
Cim imamo nekii sistem, tim sistemom neko treba da upravlja, a pitanje je ko bi bio dovoljno vest i sposoban da to i radi.
I sa kojim ciljem bi to radio?
Iz altruizma?
Zelje za poboljsanjem necega ili iz puke zelje za nametnutom dominacijom?
Nepotrebno i nista novo i napredno ne bi donelo
Dobri sagovornici ce se prepoznati sami, moderator ce eliminisati one koji vredjaju ili spamuju, a neka se svako bori da odbrani li nametne svoj stav....ili da prosto prodiskutuje ono sto ga zanima sa drugima
 
Poslednja izmena:

Back
Top