Seksovjezbom do stote!

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Evo dragi moji... Ne morate nista komentarisati, ovo vam je samo da znate za ubuduce sta vam je ciniti...:lol:


'Seksovježba' garantira ljepše tijelo i duži život


Britansko zdravstvo preporučilo je svojim državljanima da što više vremena provode u krevetu ako žele smršavjeti i dovesti tijelo u red. Naravno, uz napomenu kako to vrijeme treba potrošiti kvalitetno, a ne na spavanje.

Naime, prema web stranici NHS-a vođenje ljubavi smanjuje opasnost od srčanog udara i produžuje život. U objašnjenju stoji kako endorfini koji se izlučuju tijekom orgazma stimuliraju stanice obrambenog sustava koje pak sprječavaju razvoj tumora i bora. „Zaboravite jogging oko kvarta ili čučnjeve. Seks koristi sve skupine mišića, tjera pluća i srce na rad te sagorijeva oko 300 kalorija na sat“, piše na stranici NHS-a. Autori preporučuju redovitu 'seksovježbu' tijekom zime i ističu kako će od nje čak i kosa i koža postati sjajniji i glatkiji.

Osim toga orgazam u krvotok ispušta lijekove protiv boli koji štite od manjih bolesti poput prehlade i ublažavaju bolove.

Dakle, ne izlazite iz kreveta ako želite biti zdravi! (njd)
 
Sport?
Znaš šta sam bio za sport?
Nećete mi verovati, mog`o sam sličugama na ledu da napravim osmicu!
Ali ne ono, osmicu linijom manjeg otpora, neeee!
Levom nogom peticu, desnom trojku!
I plus sam mog`o da napišem dok sam bio mlađi, samo neću da vam kažem čime sam pis`o!:rotf:
 
Evo dragi moji... Ne morate nista komentarisati, ovo vam je samo da znate za ubuduce sta vam je ciniti...:lol:


'Seksovježba' garantira ljepše tijelo i duži život


Britansko zdravstvo preporučilo je svojim državljanima da što više vremena provode u krevetu ako žele smršavjeti i dovesti tijelo u red. Naravno, uz napomenu kako to vrijeme treba potrošiti kvalitetno, a ne na spavanje.

Naime, prema web stranici NHS-a vođenje ljubavi smanjuje opasnost od srčanog udara i produžuje život. U objašnjenju stoji kako endorfini koji se izlučuju tijekom orgazma stimuliraju stanice obrambenog sustava koje pak sprječavaju razvoj tumora i bora. „Zaboravite jogging oko kvarta ili čučnjeve. Seks koristi sve skupine mišića, tjera pluća i srce na rad te sagorijeva oko 300 kalorija na sat“, piše na stranici NHS-a. Autori preporučuju redovitu 'seksovježbu' tijekom zime i ističu kako će od nje čak i kosa i koža postati sjajniji i glatkiji.

Osim toga orgazam u krvotok ispušta lijekove protiv boli koji štite od manjih bolesti poput prehlade i ublažavaju bolove.

Dakle, ne izlazite iz kreveta ako želite biti zdravi! (njd)

Ccccc....na sat??!Pa ko jos(ne racunajuci adolescente) to radi po nekoliko sati?Iskusan muskarac te stvari ne radi onoliko koliko zena hoce i kad god ona hoce.Iskusan muskarac radi onoliko koliko njemu treba i kad mu treba.Ja sam jos odavno shvatio da su price tipa "Ala sam je rasturio nije mogla da hoda 3 dana!" cista fikcija.Iskusan muskarac zna da neke rupe prosto ne mozes zakrpiti.Zato iskusan muskarac izbombarduje 5 - 10 minuta,okrene se na stranu(bez tusiranja),prdne i zaspe.Jeste,mozda mu zbog viska kalorija raste stomak i mozda mu neko drugi krpi zenu ali zato i on isto krpi neciju i vuci(zene) siti,a ovce na broju...
 

Back
Top