Da li raspustenice ne vole doggy?

da li macka voli slaninu ?! :confused:

sada se ne kategorizujemo samo po statusu, vec se odredjenim zemmskim podgrupama prilepljuju i etikete, tipa "sta wole owe a sta one"...hajde da napravimo opseznu anketu i da napisemo neki naucni rad...:neutral:

moj idol iz mladosti je
i ja prvo sve to odradim, pa na kitu:D zato se torbam iskljucivo na otvorenom prostoru ili po halama i hangarima:D

bice da je sinnketa pretorbala neka raspustenica:ok:
 
da li macka voli slaninu ?! :confused:

sada se ne kategorizujemo samo po statusu, vec se odredjenim zemmskim podgrupama prilepljuju i etikete, tipa "sta wole owe a sta one"...hajde da napravimo opseznu anketu i da napisemo neki naucni rad...:neutral:

moj idol iz mladosti
je
i ja prvo sve to odradim, pa na kitu:D zato se torbam iskljucivo na otvorenom prostoru ili po halama i hangarima:D

bice da je sinnketa pretorbala neka raspustenica:ok:

Ti bas visoko pucas. Moj idol su samo zene koje mogu istorbat.:ok:
 
Sta mislite da li raspustenice vole doggy pozu, jer su bile dugo bez muskarca i onda ne vide potpuno kako ih torba, i nemaju sa njim dodir kao u klasicnoj, a to im jako fali?
Ne vole ako si nezan od pozadi,ali ako ih pljeskas po goozi,uhvatis za kosu i udaras jako u frekvenciji od 50 Hz,to vole.Naravno,specijalno preferiraju i u "drugu klasu" tj. u zarezach.
Takve su one,kazem vam ja...
 

Back
Top