Sex sa ozenjenima

  • Začetnik teme mala1983bgd
  • Datum pokretanja
blondi:
Pitagora:
Jel znas ono kad pita Haso Muja:
...!"

Pitagora za viceve imaš forum Humor, a tvoj post če biti izbrisan.

Video sam i nekulturnijih i bezobraznijih i besmislenijih postova od ovog pa mi zaista nije jasno zasto si ovaj izbacila.
Nisam hteo da ispricam vic, hteo sam preko vica da posredno odgovorim na njeno pitanje, drugim recima da joj kazem da se uda pa ce saznati kako izgleda seks sa ozenjenima. Ako nisi shvatila ... blondi.
 
Ribice_,sorry ali ti ocigledno imas neki problem kada te privlaci sex sa ozenjenima. Ne razumem sta te privlaci,da budes odbacene kao krpa posle sexa,a on zadovoljan vraca zeni i deci?! Mislim,stvarno to ne razumem....
 
Koko:
Ribice_,sorry ali ti ocigledno imas neki problem kada te privlaci sex sa ozenjenima. Ne razumem sta te privlaci,da budes odbacene kao krpa posle sexa,a on zadovoljan vraca zeni i deci?! Mislim,stvarno to ne razumem....

Ko ima problem?Ona ili ti? Ozenjeni muskarci mogu mnogo vise neznosti i ljubavi da pokazu upravo iz razloga sto mozda nemaju srecan brak.Ne razumem:ODBACI TE KO STARU KRPU? Pa zar to i momak ne moze da uradi,ili svejedno,cura momku,da ga jednostavno posle sexa kasira.
 
Anonymous:
Koko:
Ribice_,sorry ali ti ocigledno imas neki problem kada te privlaci sex sa ozenjenima. Ne razumem sta te privlaci,da budes odbacene kao krpa posle sexa,a on zadovoljan vraca zeni i deci?! Mislim,stvarno to ne razumem....

Ko ima problem?Ona ili ti? Ozenjeni muskarci mogu mnogo vise neznosti i ljubavi da pokazu upravo iz razloga sto mozda nemaju srecan brak.Ne razumem:ODBACI TE KO STARU KRPU? Pa zar to i momak ne moze da uradi,ili svejedno,cura momku,da ga jednostavno posle sexa kasira.


I tako ja koji npr. imam nesrecni brak trcim celog zivota i pruzam neznostdrugim zenama, bez ikakve nade i vizije buducnosti....Paaaaaaaaaaaaa, u takvoj situaciji, ili bih se razveo ili bih se upucao (99% ovo prvo).....
 
Gazdarica:
Bolje bi im bilo da tu njeznost i ljubav daju svojoj zeni i tako pokusaju da poprave svoj brak...

Ne mislim da oženjeni/udati koji varaju imaju u pravilu i nesrećene brakove. Ne bih rekla da je to uvjek rezultat razočarenja. Možda želja da se osjeti nešto drugačije, novo, nepoznato. Iako lično mislim da što je duže u braku ima veću šansu da se zaljubi u novu osobu.
 
Ozenjeni muskarci uvijek nadju izgovor, zasto varaju svoju bracnu partnerku... Te nesrecan brak, te problemi u kuci, te "ona" (zena) nece da ima odnose sa njim ili ne moze da podmiri sve njegove potrebe, te zaljubio se bas u tu drugu i sta sve ne...
Ako ti ne ide u braku, budi posten prema sebi i razluci sta zelis... Ako zelis da ostanes u braku, onda ucini sve da ga ucinis boljim, srecnim, a ako to neces, onda je daleko bolje i postenije razici se i pokusati na nekoj drugoj strani, naci "pravog" partnera...
Djevojke koje se upustaju u vezu sa ozenjenim muskarcima, sta imaju od toga...? Par minuta (ili sati) sexa, mozda poneki izlazak i poklon... I sa tim treba da se zadovolje...???
 
Anonymous:
Zakljucak: Ja ozenjen,volim svoju zenu i postujem Bogami kao majku svoje dece,ali cu uvek kad mogu uzeti tri boda na stranu.A Vi kako hocete,filozofirajte......


Kako to volis svoju zenu bas me zanima ,kad uzimas bodove sa strane? :roll: Jel u gostima? :?
Postujes je kao majku svoje dece? A kao osobu? Neee...

Ja da sam ti zena ,kicmu bi ti polomila a tek toj rasturacici brakova ...grrrr :twisted:
 
Anonymous:
Zakljucak: Ja ozenjen,volim svoju zenu i postujem Bogami kao majku svoje dece,ali cu uvek kad mogu uzeti tri boda na stranu.A Vi kako hocete,filozofirajte......
Svako naravno pravi svoj izbor u zivotu... Ako tebi tako odgovara, ko smo mi da ti sudimo... Samo, nadam se da pritom pazis da tvoja porodica ne trpi, zbog tog svrljanja sa strane...
I kako bi se osjecao, ako bi tvoja supruga to isto radila...? Voljela bih kada bi iskreno odgovorio na to pitanje...
 
Gazdarica:
Anonymous:
Zakljucak: Ja ozenjen,volim svoju zenu i postujem Bogami kao majku svoje dece,ali cu uvek kad mogu uzeti tri boda na stranu.A Vi kako hocete,filozofirajte......
Svako naravno pravi svoj izbor u zivotu... Ako tebi tako odgovara, ko smo mi da ti sudimo... Samo, nadam se da pritom pazis da tvoja porodica ne trpi, zbog tog svrljanja sa strane...
I kako bi se osjecao, ako bi tvoja supruga to isto radila...? Voljela bih kada bi iskreno odgovorio na to pitanje...
Ova tema bi se mogla zvati i Sex sa udatim ženama. O prevari je dosta rečeno.Ja prevaru ne opravdavam. Mislim da ona u svakom slućaju nekog povrijeđuje, muža, ženu ili onog trećeg. Nekog će kad tad da zaboli.
 
Ma Gazdarice , vode oni kao racuna , ali zive u zabludi da to niko ne vidi,ni zena ni deca .
To ne vidi samo onaj ko nece da vidi ili ne gleda dalje od nosa.
A razlozi zbog kojih neko prelazi preko toga .....hm pa naci ce ih bezbroj,dokle god im odgovara da se prave blesavi.Uvek tu postoji neka racunica, da sad u to ne ulazimo.

Ja licno , ne bih bila u stanju ni da se pravim luda a ni da oprostim pa taman imala copor dece na vratu.


Mozda nije za ovu temu vezano, ali obicno kazu prevarenim zenama - muz je kriv, bla bla, nije ti kriva ona druga zena bla bla....
Svi su krivi: i zena - pa nije valjda da ima povez na ocima ili da misli sto se udala da je zavrsila posao
MUZ- i on misli da kad se ozenio , ne treba tu nista vise da radi,boze moj eto napravio je dom,decu pa od njega dosta je???? bla bla truc

svalerka: i ovde postoji posebna kategorija - one guske koje ovi muzevi sto svrljaju sa strane uspeju da ubede da nisu ozenjeni,npr. ne pada im na pamet da se pitaju sto svog"dragog" nikad ne mogu da zovu na fiksni tel, nikad ih ne vode svojoj kuci i tako dalje, a tu je i druga kategorija onih sto bi uzele tudje samo zato sto je tudje , pa im posle nije zanimljivo, al kasno je vec, dok su se one dokazale same sebi kao opasne zavodnice, onaj nesretni "muz koji svrlja" rasturi vec pola kuce.

Ne znam zasto sam sve ovo rekla, ali ako ne skodi , znaci da pomaze, jel tako? :P :P :P
 
Kao prvo, da je muškarcu sve potaman u kući, ne bi ni izašo iz nje, a II : ni žene nisu cvećke: kao slabiji pol, kao nežne, kao one žrtve, a ovamo čudo jedno (doduše ne svegde, ali ima ih i udate i neudate), što oči vide, ruke ne ostavljaju...
Mene jedna "zloupotrebila" i nije bilo loše, uopšte... Svima je glava na mestu, a uz to i nikog ne boli, još nam je bilo lepo....

A vi filozofirajte koliko hoćete, vreme prolazi :twisted: :twisted: :idea: 8)
 
vila_raviojla:
Anonymous:
Zakljucak: Ja ozenjen,volim svoju zenu i postujem Bogami kao majku svoje dece,ali cu uvek kad mogu uzeti tri boda na stranu.A Vi kako hocete,filozofirajte......


Kako to volis svoju zenu bas me zanima ,kad uzimas bodove sa strane? :roll: Jel u gostima? :?
Postujes je kao majku svoje dece? A kao osobu? Neee...

Ja da sam ti zena ,kicmu bi ti polomila a tek toj rasturacici brakova ...grrrr :twisted:

Opasna greska! Svoju zenu izuzetno postujem i kao majku svoje dece i kao osobu.Da je ne postujem kao osobu,ne bih je zenio.Nikako ne tvrdim da me i ona ne vara.Ali tu vec dolazimo do onog:A sta znaci varati? Zar nije najveca prevara potiskivanje i varanje svojih nagona? I ko kaze da ja imam svalerku(kako je to ruzan termin!)I ko kaze da skrivam da sam ozenjen.Nikako se ne isplati lagati.Kad tad se izdas a onda,e onda si u nebranom grozdju.Sve sto covek radi treba raditi sa stilom.Normalno da mi porodica ne trpi zbog slobode(do neke granice) koje smo ja i supruga dali jedno drugom.
Ajmo ovako:Predpostavljam da ste neudate.Predpostavljam da imate momka.Ili ste ga imale.Zar za to vreme,ili sada,niste nikad videle dasu kako seta i rekle same sebi:Uh,al bih kresnula ovog!Naravno da ste pomislile na to,jos da Vam se pruzila prilika recimo da se negde na stranu nadjete,pa popricate,pa se "nadjete" u mnogim stvarima,sta onda?Ne bi se kresnule?Ma daj...
Lepo ti to citiras Laneta Gutovica:Ne znam sto sam Vam ovo sve reko,u svakom slucaju ne skodi,a kad ne skodi,onda je korisno.
Ima i ona Bajagina:Ovo je ovde Balkan.....
U ovom postu je odgovor i Gazdarici.
 

Back
Top