3 dana ranije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Озбиљно? :(

Тај филм је мени генијалан... можда и зато што сам га први пут у животу гледао тек недавно. И буквално сви који су га гледали као деца, причају како су га се плашили, а многима је и данас мучан. Штета тако доброг филма.

Мада имам и ја своје "бисере"... ја се најежим од оног "бајум-бајум" (La Linea), од уводне музике, до самог цртаћа... а слично реагујем и на Монти-Пајтон анимације. одвратно.

ma ti nisi normalan....kako taj film moze biti lep??? jos mi neke slike prolaze kroz glavu, bljak.......kada sam bila manja nisam mogla nocima da spavam zbog tog filma :(
 
ma ti nisi normalan....kako taj film moze biti lep??? jos mi neke slike prolaze kroz glavu, bljak.......kada sam bila manja nisam mogla nocima da spavam zbog tog filma :(

Можда зато што си гледала као дете... Ја сам као мали тако гледао Слику Доријана Греја, и и дан данас не смем да гледам тај филм, иако су ми генијални и филм и књига.
 
A da za ono shto si se izlanula previshe o Bosni pa te Vragana postavila na mesto
bilo je malo talasanja ali nishta strashno

A taj vaš trip. O tome sam tada dovoljno rekla. Da se ne ponavljam. Mislim da si ovim postom samo potvrdila da pojma nemaš o čemu govoriš i da slabo razumeš napisano.

P.S.
A mislim da je Vragana shvatila da me je pogrešno razumela, pošto se lepo družimo. Sumnjam da bi mi "oprostila" da veruje da nije pogrešno razumela.

Možeš sada da ideš.
 
Poslednja izmena:
A taj vaš trip. O tome sam tada dovoljno rekla. Da se ne ponavljam. Mislim da si ovim postom samo potvrdila da pojma nemaš o čemu govoriš i da slabo razumeš napisano. Možeš da ideš.

I posle ocekujesh da te chovek ne tretira kao pokondirenu tikvu :D (bash odgovarajuci izraz za devojke koje ne znaju gde im je mesto).
Laku noc :)
 
Ja od tebe ništa ne očekujem. Nisam te ni primetila na forumu do večeras. :rumenko:

Odlichno inache bih se zabrinula za sebe da si me primetila. Mislim bez uvrede draga :) ali daleko bila tvoja prisutnost i drushtvo. Samo zatupljuje ganglije. Za shopping izlaske i tracharenja verujem da si neprevazidjena. Cao mackice :cool:
 
Odlichno inache bih se zabrinula za sebe da si me primetila. Mislim bez uvrede draga :) ali daleko bila tvoja prisutnost i drushtvo. Samo zatupljuje ganglije. Za shopping izlaske i tracharenja verujem da si neprevazidjena. Cao mackice :cool:

Zanimljivo. Toliko sam nezanimljiva da si me toliko dobro proučila i znaš za šta sam dobra. Brate slatki u kom si ti problemu. :p Ajde ćaos.:bye:
 
A da za ono shto si se izlanula previshe o Bosni pa te Vragana postavila na mesto
bilo je malo talasanja ali nishta strashno

nista se ti ne "brini"...citaj: ne guraj nos(ic) gdje mu mjesto nije...

nego, sta fali Mackovoj konstrukciji;
da nije mozda koriscenje kondicionala (dok se ne izlize...) preduvjet za sticanje srpskog drzavljanstva? :think:
 
u srpskom je nepravilno koriscenje glagol+infinitiv (pr. idem spavati)
pravilna je tzv. da konstrukcija, glagol+da+prezent (pr. idem da spavam)


ali mislim da sinnke dolazi sa govornog podrucja gde su uplivi drugih jezika dosta izrazeni, a i zbog teskog nacina zivota :heart: ;)

Ne nego je vasa greska sto ste uceni samo na jedan nacin. Nas jezik je puno bogatiji, od onoga sto vi znate.

I to idem da ovo, idem da ono, je nepravilno. Da da da da da da :roll::hahaha:
Bilo bi dobro kad pitas zenu osh se jebbat da one tada cesto koriste da:rotf:

Milice, znam da ti je bilo tesko tamo. Zato te i razumem.:ok:

I koji su to uplivi, kojih drugih jezika?
 
glagol+ infinitiv je tipican za germanske jezike. kod nas je, preko hrvatskog uglavnom, pogresno primenjivan. slovenski jezici(par njih) imaju sebi svojstvenu da konstrukciju koja je kao takva jedinstvena i jedina ispravna u srpskom.

ps. koja milica te spopala :hahaha: :rotf::rotf:
 
glagol+ infinitiv je tipican za germanske jezike. kod nas je, preko hrvatskog uglavnom, pogresno primenjivan. slovenski jezici(par njih) imaju sebi svojstvenu da konstrukciju koja je kao takva jedinstvena i jedina ispravna u srpskom.

ps. koja milica te spopala :hahaha: :rotf::rotf:

Jel i Vuk koristio postapalicu da i govorio ekavicu?:rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top