Da li ste "hladovina" ili "vatra"

Miss O

Zainteresovan član
Poruka
169
Kako reagujete kada vas neko naljuti da li iskulirate ili odmah resavate problom? Imate li debele zivce da nekom prastate grske i greske ili podvlacite crtu jos na prvoj.

Da li volite da govorite ljudima iza ledja ili pravo u oci.
 
Poslednja izmena:
Zavisi ko, kada, kako i koliko me iznervira.

Ponekad reagujem mirno, ponekad burno, ali ukoliko se radi o bitnijim stvarima neko vreme nakon pocetne rasprave, kada se smire emocije, prvi prilazim ja i pokusavam da resim problem.
 
Poslednja izmena:
E zavisi od osobe,npr ljude koji mi znace i koje volim,trpim trpim al kad se skupi onda bude svasta...Zbog toga sam prekinula mnoga prijateljstva i veze,drugarice obicno izvredjam,momke osamarim,jednog sam cak i pljunula(to je gore nego da sam ga osamarila),ne lici na mene al ***...

Mislim da je rec najbolji ancin,ako nekog znas da sjebes i da mu odgvoris,onda...
Mada treba biti agresivan,bar sad ovi znaju da imam karakter...

Inace od skoro sam pocela da govrim ljudima da se ne uvrede zbog mog kratkog fitilja jer znam da povredim
 
E zavisi od osobe,npr ljude koji mi znace i koje volim,trpim trpim al kad se skupi onda bude svasta...Zbog toga sam prekinula mnoga prijateljstva i veze,drugarice obicno izvredjam,momke osamarim,jednog sam cak i pljunula(to je gore nego da sam ga osamarila),ne lici na mene al ***...

Mislim da je rec najbolji ancin,ako nekog znas da sjebes i da mu odgvoris,onda...
Mada treba biti agresivan,bar sad ovi znaju da imam karakter...

Inace od skoro sam pocela da govrim ljudima da se ne uvrede zbog mog kratkog fitilja jer znam da povredim

I ja u poslednje vreme pokusavam da govorim ljudima odmah i u oci da bih olaksala sebi.Jer je cutim ali u meni je vulkan.Ali nisam ni od onih koji govore iza ledja.
 
Ja za sebe kazem da ne ogovaram,a od ogovaranja ne vidim ni kolko ustvari ogovaram...I posle se cudim sto me ne gotivi pola skole...Ne,ozb kazem'ako puknem,ja u besu znam svasta da uradim,cak i da udarim,nemoj se ljutite,ne mislim stvarno tako(mada nekad mislim_
 
Poslednja izmena:

Back
Top