OBAVESTENJA!

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.145
Forum je rekonstruisan.
U narednom periodu nakon dogovora sa moderatorima ce doci do dodatnih izmena.
O svemu cete ovde biti na vreme obavesteni.

Najbitinije novine.
Otvoreni su podforumi po oblastima.
Sad tamo stavljajte fotografije koje imaju veze sa temom.
Ostavio sam par starih tema da vidite kako je to otprilike zamisljeno

Velicina fotografije je povecana i sad je ogranicenje 800px po duzoj strani.

Fotografije moraju da budu licno delo onog ko salje. Fotografije bez EXIF-a ce biti brisane.

Otvorena je tema sugestije, predlozi, zameke gde slobodno mozete da pisete o idejama za poboljsanje rada foruma kao i o zamerkama na postojecu organizaciju.
 
Poslednja izmena:
- religija uklonjena zbog neaktivnosti. u okviru arhitekture mogu da idu ti postovi ako se ukaze potreba kreiracu podforum u okviru arhitekture
- ubacen niz novih podforuma i obavljena manja reorganizacija forumske strukture
- neke stare teme su zakljucane. To je uradjeno zato sto je nekad postojala jedinstvena tema koja je pokrivala neku oblast i sve je gurano tu i ljudi i dalje po inerciji tu postuju. Sad su otvoreni podforumi i mnoge stvari zasluzuju zasebne teme, nema potrebe da se i dalje sve gura u isto
 
Poslednja izmena:
reorganizacije je gotova...

...pre svega... moram da se izvinim korisniku koji je ostavio temu u vezi sa foto berzom... u svoj toj pometnji i gubljenju oko tema, potpuno sluchajno sam negde premestila tu temu i sada da mi zivot zavisi od toga ne mogu da je nadjem... ALI... sada imamo posebnu temu samo tome namenjenu u FOTO SVASHTARI...

...dragi korisnici... znam da je mnogo zbunjujuce sada... medjutim... svaki pochetak je zbunjujuci... ovo sto sam uchinjela ne znachi da tako MORA da ostane do kraja univerzuma... sve cemo mi to usput da popravljamo i cinimo udobnim i korisnim... nadam se da necete dizati frku jer za tim nema potrebe, sve se da reshiti, popraviti, ispraviti i srediti...


...ova reorganizacije je uchinjena da bi korisnici bili virtualno blizi jedni drugima... da se ne rasipamo i ne trazimo po ogromnom pdfu... nadam se da ce vreme pokazati da je moja ideja i zamisao uspesna i da je ovo bila dobra odluka... o tome ne mozemo unapred da donosimo zakljuchak...

...ovom prilikom bih volela da pozovem sve odmetnike i bludne sinove i kceri kao sto su Master, Fibi, Baki, Branaaaa, Ghost in the Shell, Dulle, Danez, Divlja i ostali da se vrate... ne zato sto oni meni trebaju nego zato sto je ovo i vash forum i zato sto nije bitno ko je mod a ko nije nego je bitno da ukoliko ste se negde osecali dobro nastavite da dolazite i ucinite sve da i drugima bude dobro...

...nadam se da cete prihvatiti moj poziv a isto tako se nadam da cemo i dalje vidjati neke od novijih korisnika...

svi vi ste bitan i neprocenjiv deo ove nashe male zajednice... ma kakva da su trvenja medju nama, nikada ne treba da smetnemo sa uma da smo u ovome zajedno... te svi zajedno treba da se potrudimo da pratimo pravila i nece bitni nikakvih problema ni svadjanja ni razmirica...


Umorna ...creatrix...




edit: ali to nije sve... chisto da mozete bolje da se snadjete ubuduce... ovako izgleda forum sada

FOTO SVASHTARA

1-4.jpg




PORTRETI I STUDIJSKA FOTOGRAFIJA


2-1.jpg





PRIRODA

4-1.jpg





ULICHNA I URBANA FOTOGRAFIJA

3-1.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top