Kafana Foto caffe

..malo sam se izgubio...pa mi kazite, gde da postavim ovu fotku?

alanyaps2.jpg
 
angazovali me da radim fotku koja ce se stampati po soljama, pa prodavati po robnim kucama i turistickoj org zrenjanin.. tema je grad je zrenjanin.. heh pa evo kako sam uradio.. njima je bilo je ok svidelo im se.. meni je ono sta ja znam

zanetsmall-1.jpg


panorama je u pitanju, 3 kadra .. oko 180 stepeni.. hdr svaki kadar po 6 fotki, i neka obrada kakva takva.
 
i meni je mnjah.. cemu to narandzasto/zuto toliko???

nije bilo potrebe za HDRom kad si nabacio ovu teksturu... :|


i sto nisi uklonio te ljude... da bi bilo: jao ja sam na sholji/kachketu/babavangli... i cela porodica i bliza i dalja vamilija kupi sve to... c...c...c... marketinski trik... :P
 
Poslednja izmena:
tako mi je delovalo kao starija fotka.. ne znam he he.. bitno da se "klijentima" svidelo :D a potrebe za hdr-om je bilo, zato sto je je ovo samo jedna verzija.. imam jos 5 komada... moderni style obicna neka, samo fotka.. a ova je onako prenabudzena i bas ta im se svidela :)
 
pa... nis' ti bas radio neki fild risrch da vidis kako izgleda matora fotka... :) mislim ok je tekstura ali... nije i za matoru fotku... sto me lepo nisi pitao imam 4gb samo tekstura :)

ali ako se njima svidelo... nije bitno, bitno da s' ti dobio PARE! ;)
 
@lyriza, ta maaaaaani ih... to im je sigurno neka znamenitost... moderna znamenitost :P

u somboru jos nisu tako nesto napravili... ali sad ce i ova zaba da digne nogu da se potkiva... samo sto nije...

@brana, hm, dobro pitanje... elem... dobra fotka... steta sto se vide te kapljice... i staklo i svastanesto :)
 
ja kada sam video kroz prozor, nebo je gorelo. bas kao na bakyy-jevoj slici. ali dok sam se popeo na krov.. pa svadjao sa komsijom (zasto ides gore prokisnjava) ono se vec smracilo.. pa mi trebao stativ... a slomljen je.. tako da sam nesto izbrljavio sa visokim ISO-om... postavicu kasnije.
 
svi oni koji su se smorili na deviantu su otisli na flickr... hiperprodukcija- od toga se zivi... nazalost...

...pa pomogla bih ti radno da znam, ali nit sam u BG nit znam... a na zoni... hehe... sretno :)
 
Zmajova, a sta ce tebe skola?
Jesam ja za obrazovanje i sve, ali ti vatas dobre kadrove.
Sta to mislis da ti fali? Sta bi da naucis?

Ja imam vazda neke pdf-ove knjige, o svetlu, te kako se slika nude, te kako se fotografisu vojna usa lica za dokumenta!?!?, te svetla ovaka-onaka,....
 
Poslednja izmena:

Back
Top