Kafana Foto caffe

evo ja opet da pocnem da smaram sa onim mojim .. OKUPOM da vas malo izvucem iz interneta da se okupimo svi negde gde nam najvise odgovara, pa popijemo pice i idemo da fotkamo svi .... ovo predlazem po jedno 10000-ti put :D
 
ja se usaglasavam... eto ako mozete da se organizujete u roku od 24h ja sam u NS veceras do sutra oko 7pm :)))

to bi bas bio dozivljaj gomila ljudi sa fotoaparatima... ko paparaco tim :)


... in fact, verovatno je da ako neko bude krstario gradom veceras da me i vidi kako zujim sa jos dvojicom sa kamerama :)
 
Poslednja izmena:
i niko nije hteo da se socijalise sa mnom dok sam bila u NS... pih...


elem... nesto razgovaram sa jednim drugarom i ispostavi se da nisam jedina koja ima folder "nemoj da ti je mrsko" pa u nastavku da obradis fotke, da ih popravis i namestis za kacenje...

jel smo to onda samo nas dvoje takvi...??


(ne znam zasto me to sada odusevljava)...
 
moj folder se zove " za obradu" ali me tu nista ne odusevljava jer je sve puniji a nema ko da obraduje, valjda ce brzo zima pa da se sedi za kompom malo ozbiljnije
 
ja sam uzeo od ghosta haminu pumpicu, i pomoglo mi je, izduva prasinu sa senzora. evo one tamo nedelje dolazim u bg da fotkam nesto, pa ako hoces donecu ti da ocistis.
 
Sad sam malo istrazivala, videla sam kako izgleda prljav senzor, moj je cist ko suza! :P
Prvi put sam skinula objektiv sa njega, ne znam sta sam se istripovala.
Kad bude trebalo nosicu ga u servis, jeste da kosta, al' necu da se zezam sama ja sam smotana...:lol:

Kome treba:

fokus plus
mihizova 22

tel: 011/3392-844
 
ja moram nositi mog nikona na serivsiranje, nesto mi koci onaj tockic za kontrolu shuter "spida"... a senzor je cist, mislim ima malo brlja negde ali jedva da se primeti. ako neko zeli moze ocistiti senzor kod mene za samo neverovatnih 50 eura !!! :)
 
evo da se po'valim uzeo sam nikonov objektiv 70-210mm blenda fiksna f4 ... i extra sam zadovoljan, jako lepo crta. evo nekih probnih fotki

smal2l-1.jpg


small-5-1.jpg
 
hvala drug :) jeste malo je spor, ali nista strasno dok je puno svetla.. samo se u mraku muci. uzeo sam ga od kolege Matica za nekoliko hiljada eura... he he salim se 200 eura sam platio.
 
Poslednja izmena:

Back
Top