DA VAS CUJEM...

malo parce pizze

Zainteresovan član
Poruka
442
Inspirisana jednom tek otvorenom temom zanima me sta se to desi da zamre sexualni zivot u braku?
Dobrodosla su misljenja kako onih sa iskustvom tog tipa, tako i onih koji nisu u braku, ali imaju neko misljenje...
Dakle, pisite svi.:heart:
 
Brak je tegla u kojoj je do pola med, od pola na dole go.vna... Med se neminovno kad tad pokusa, pa se dođe do gov.ana... Neko se adaptira na nove ukuse, neko ne...

jes prostačko poređenje, ali od južnjaka i ne možeš da očekuješ pametnije...:lol:
 
Inspirisana jednom tek otvorenom temom zanima me sta se to desi da zamre sexualni zivot u braku?
Dobrodosla su misljenja kako onih sa iskustvom tog tipa, tako i onih koji nisu u braku, ali imaju neko misljenje...
Dakle, pisite svi.:heart:

1. identifikacija sa partnerom
2. identifikacija partnera sa nasom slikom o njemu (ili ti smanjenje radoznalost, nezelja za jos boljim upoznavanjem, time i zblizavanjem).

+++
to je tako i u vezama, nije samo brak.
 
odgovor nekih mushkih osoba:
Dosadi jedna te ista p posle toliko vremena
e sad....dal se shale......ja ne bih znala sa sigurnoscu da kazem
a sto se zena tiche.....neke mi rekose da dosadi...nisu rekle ona stvar,vec samo da dosadi...to nesto sta god....
 
Inspirisana jednom tek otvorenom temom zanima me sta se to desi da zamre sexualni zivot u braku?
Dobrodosla su misljenja kako onih sa iskustvom tog tipa, tako i onih koji nisu u braku, ali imaju neko misljenje...
Dakle, pisite svi.:heart:

mislim d aje neodrzivo to sa pocetka, kad ti je neko nov, kad ga istrazujes, i sebe sa njim...mozemo da se lazmo kolko ocemo al novi dodir, novo telo, novi glas, novi miris, novi osecaj...:think:
 
odgovor nekih mushkih osoba:
Dosadi jedna te ista p posle toliko vremena
e sad....dal se shale......ja ne bih znala sa sigurnoscu da kazem
a sto se zena tiche.....neke mi rekose da dosadi...nisu rekle ona stvar,vec samo da dosadi...to nesto sta god....

to bi bili tacni odgovori onda kada bi stvarnost izgledala ovako: zene (i muskarci) u seks stupaju (i to je jedino sto im je interesantno) radi kupca (odnosno *****). Na zalost sklonih povrsnosti, to nije tako, jer odluka i zelja (STRAST, ako neko jos zna sta je to) da se stupi u seks stupa pre nego sto se upoznas sa necijim kupcom odnosno pickom - sto znaci da to nije "ono zbog cega se zeli seks".

Ako neko zaboravi da je bio nevin ("rodjen iskusan"), onda ce reci: probao sam ricku pa mi se svidelo pa sam hteo opet ricku... al nece imati nista da kaze u vezi onoga kada je zeleo seks ne zato sto je vec probao, nego prvi put... neko moze reci da je to "cista radoznalost" bila, to prvi put, ali jedino ako zaboravi 100 000 stvari. U ostalom, da je samo radi ricke svi bi smo jurili romke...

U ostalom, da je do kupca mogao bi se kupiti onaj plasticno-silikonski, ... ne samo da ocu da kazem da to nije jedino sto je bitno u seksu, nego ocu da kazem da to u seksu u opste nije bitno. Kao ni duzine, ni sirine...

Ja volim da moja cura ima velike sise, ali seksao bih se sa njom i kada bi imala male, a to da ima velike volim iz neke narcisoidnosti, da mogu sa njom da se hvalim, vise nego iz neke "strasti prema sisama", ja osecam strast "prema" njoj a ne prema sisama (kad imam curu).
 
Poslednja izmena:
to bi bili tacni odgovori onda kada bi stvarnost izgledala ovako: zene (i muskarci) u seks stupaju (i to je jedino sto im je interesantno) radi kupca (odnosno *****). Na zalost sklonih povrsnosti, to nije tako, jer odluka i zelja (STRAST, ako neko jos zna sta je to) da se stupi u seks stupa pre nego sto se upoznas sa necijim kupcom odnosno pickom - sto znaci da to nije "ono zbog cega se zeli seks".

.

znaci nije....dobro je
 
Inspirisana jednom tek otvorenom temom zanima me sta se to desi da zamre sexualni zivot u braku?
Dobrodosla su misljenja kako onih sa iskustvom tog tipa, tako i onih koji nisu u braku, ali imaju neko misljenje...
Dakle, pisite svi.:heart:

To je neshto sasvim normalno.
Nenormalno je i nemogutje da kvalitet sexa ne opada s protokom vremena...i onda nestane..i onda umresh.
Ljudi se ne venchavaju(ili bar ne bi trebali) samo zbog sexa i razdvajaju kad sex prodje.
Postoje vaznije stvari od ejakulacije i grchenja misichnog tikiva polnih organa.
 
penis.jpg
 
U braku fali ono čemu svaki čovek/žena teži: malo uzbuđenja, izlaska iz kolotečine.
Vremenom postanete kao brat i sestra, a ne ljubavnici.
Može sex i dalje da bude dobar, ali ipak fali...ma ne znam...leptirići u stomaku, strast, uzbuđenje...
 

Back
Top