Сујета и страх

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Постоји у мом животу једна познаница за коју осећам да ми је поприлично блиска.
Међутим, пре неког времена наш контакт је скоро прекинут (мање-више мојом кривицом) и сад комуницирамо тек понекад, и то скоро па формално...
Јуче сам цео дан имао потрбу и жељу да јој се јавим.
Имао сам ја ту потребу и жељу и раније али ме је увек сујета спречавала да то не урадим.
Јуче је било другачије.
Први пут после ко зна колико времена уплашио сам се да ми неће одговорити...
Не знам зашто, обично радим оно што мислим да треба да урадим, без обзира на последице...
Шта ви мислите зашто сам се уплашио?
 
Постоји у мом животу једна познаница за коју осећам да ми је поприлично блиска.
Међутим, пре неког времена наш контакт је скоро прекинут (мање-више мојом кривицом) и сад комуницирамо тек понекад, и то скоро па формално...
Јуче сам цео дан имао потрбу и жељу да јој се јавим.
Имао сам ја ту потребу и жељу и раније али ме је увек сујета спречавала да то не урадим.
Јуче је било другачије.
Први пут после ко зна колико времена уплашио сам се да ми неће одговорити...
Не знам зашто, обично радим оно што мислим да треба да урадим, без обзира на последице...
Шта ви мислите зашто сам се уплашио?



da je nestala...umrla....
 
da se nisi ti malo zaljubishka u dotichnu m?
znas ono.....oni filmovi...kao ortaci su a vole se,ne znaju da se vole...u svadji su pa jedno jutro neko od njih skapira,pa izjavi ljubav pa ovo drugo place od srece pa se ljubu i tako.....
 
Kada znash duboko negde u svojoj dushi da si ti to otudjenje prouzrokovao time shto si "tvrdio pazar" i chekao da se ona prva javi ili "prelomi" ili prizna da si ti bio u pravu ili shta god...sujeta, jel...
i onda znash da zapravo nisi bio u pravu i da si ti trebao prvi neshto da preduzmesh a nisi...pa chekash predugo...u nadi da che ipak ona popustiti prva a ti tako ipak biti u pravu...
e onda te strah da chesh zasluzzeno dobiti po nosu, jer je ona izgleda ipak tvrdoglavija od tebe. :cmok:
 
ok, koliko kapiram on je svestan da ga ona intrigira...
otkuda taj strah?
zato sto podsvesno zna da ona ne deli njegove simpatije. i da je negde povukao neki pogresni potez( cak ne zna ni d ali ce ona odgovoriti na poziv..)

Да, привлачи ме и то ми никад није био проблем да признам.
Знам где сам повукао погрешан потез, било је то очигледно.
Није проблем у томе да ли ће она одговорити или неће.
То је њено право.
Проблем је што се ја плашим да неће и што нисам у стању да прихватим сваки одговор.
 
Kada znash duboko negde u svojoj dushi da si ti to otudjenje prouzrokovao time shto si "tvrdio pazar" i chekao da se ona prva javi ili "prelomi" ili prizna da si ti bio u pravu ili shta god...sujeta, jel...
i onda znash da zapravo nisi bio u pravu i da si ti trebao prvi neshto da preduzmesh a nisi...pa chekash predugo...u nadi da che ipak ona popustiti prva a ti tako ipak biti u pravu...
e onda te strah da chesh zasluzzeno dobiti po nosu, jer je ona izgleda ipak tvrdoglavija od tebe. :cmok:

Не тражим ја да ми призна да сам био у праву.
Нисам био.
Али мислим да је и њена реакција била мало исхитрена...
У сваком случају, сваки твој ред значи...
Верујем ја у твоје судове.
Али ми је тешко да поверујем да је неко ко је бољи човек од мене (реално бољи) може да буде тврдоглавији од мене...
 

Back
Top