Prvi put?

Ana-Marija:
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
19
u njenoj sobi :lol: :lol: .....
Pa gde si bre,vrsnjaku po "skidanju mraka"? :lol: :lol: :lol:
i po mestu tvorbe :lol: :lol: ....pa reko 16 prerano....20 prekasno....19 taman kako treba....a posle su me jurila 3 medveda.... :lol:
A sta je Zlatokosa radila za to vreme?Lezala u krevetu sa cigarom u ustima? :lol:
e da je bar.....ona me posle najvishe i jurila....ali shta mogu kad sam brz ki zeko....takav sam i u krevetu :lol: :lol: :lol: ....mislim volim da me vuku za ushi
 
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
Ana-Marija:
goodday:
19
u njenoj sobi :lol: :lol: .....
Pa gde si bre,vrsnjaku po "skidanju mraka"? :lol: :lol: :lol:
i po mestu tvorbe :lol: :lol: ....pa reko 16 prerano....20 prekasno....19 taman kako treba....a posle su me jurila 3 medveda.... :lol:
A sta je Zlatokosa radila za to vreme?Lezala u krevetu sa cigarom u ustima? :lol:
e da je bar.....ona me posle najvishe i jurila....ali shta mogu kad sam brz ki zeko....takav sam i u krevetu :lol: :lol: :lol: ....mislim volim da me vuku za ushi
Kad si rekao "zeka",svasta mi je proletelo kroz glavu i slatko sam se smejala :lol: :lol: :lol: Znaci...volis da te vuku za usi...dok se ne otegnu :lol: :lol: :lol:
 
pa jesi.....ti si najbolja i najlepsha....svi ti zavide a devojke te pitaju "jao gde si kupila te cipelice"....najbolji si student u klasi i na tebe se pali kapiten rugbi tima.....i ne mogu vishe da njamke....laq noc
 
neo21:
:arrow: 01.Koliko ste imali godina kad ste prvi put vodili ljubav?
:arrow: 02.Gde ste vodili ljubav prvi put na kom mestu?

01. 14- prevarilo me na brzinu devojče 2 godine starije od mene.
02. U školi, u kabinetu za biologiju, na stolu okruženi teglama sa zmijama, žabama i sl. Čista romantika!
 
goodday:
pa jesi.....ti si najbolja i najlepsha....svi ti zavide a devojke te pitaju "jao gde si kupila te cipelice"....najbolji si student u klasi i na tebe se pali kapiten rugbi tima.....i ne mogu vishe da njamke....laq noc
Sve si promasio...Ali dobro njaske :lol: :lol: :lol: Bas imas dar za humor!Svaka cast! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top