Da li volite da se setate?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Е шетачи :wink: остало је још недељу дана до маратона (добро, ово се односи на НС). Да ли идете? Ја идем на исток-средњи, мада је могуће да скратим на мали, ако баш отпднем, пошто сам се јако умртвио зимус. За случај да неко не знам (што је веома вероватно, наручито за оне који нису из НС-а), погледајте званичну страницу фрушкогорског маратона (извињавам се за линк, али морао сам). Још само да нас послужи време, али се плашим да ће опет бити, сада већ традиционална, киша :( , али то нас неће спречити да шетамо. Видимо се :wink: :D :D :D
 
Па средљи-исток ти заправо обухвата мали-исток и мали-запад без једног заједничког дела (Краљева столица - Попвица). Мада ти је занимљива терија. Ја сам заиста са подједнаку сарадњу и са истоком и са западом, док нпр. неке моје другарице које се не интересују за политику (па им је лако убацити "демократску" причу) иду на запад-мали.
 
wow... nemogucje da nisam odgovorila na temu ShOcK mora da je bila josh neka o shetnji, a da sam tu postovala. (8
elem... obozhavam da shetam, ali nikako da pronadjem ono ~svoje mesto. ako idem s 'drushtvom', to se obichno svodi na shpartanje s drugaricom/dve po centru. lepo je sve to, ali to nije ~shetnja~...
ako krenem sama i nabijem sluchalice, prosto se bojim na shta i na koga cju sve naleteti, a kraj mi je bash... hm, ne za shetnju. :p
stanujem bukvalno pored reke s tim shto se, eto, izmedju nalaze zheleznichka i autobuska stanica, pa mi odlazak na reku nikako ne ide... sve je mrachno, hm. ostaje mi da idem preko mosta i prelazim na drugu stranu, a opet... blah, uzhas, necju vishe da kukam. shta cju kad sam plashljiva. OoPs
 
Ne volim da se shetam. :? Ko shto reche bleach po gradu sa drugaricom ali nije to to. Vishe volim da istrchim po Koshutnjaku nego da ishetam... Monotono mi je nekako... Ali, ako bih imala dechka mozda bih i promenila mishljenje... :P
 
Ja ne volim da se shetam samo sa jednom osobom. Onda sam osudjena da stalno pricham. Par puta sam se shetala sa jednom drugaricom iz odeljenja, i ona je samo prichala o psu koji je poginuo kad je imala 9 godina. :roll: A ja sam stalno govorila "Aha, da, aha, da...". Nije usta zatvarala... I od tada, idem sama... Ali naravno, kad se shetam sa naj drugaricom onda uzivam. Ne moramo mnogo da prichamo, opushtencija... 8)
 
znate kako.. ja volim da se setam sama, i sa najboljim drugaricama. sa nekim koga ne znam bas najbolje, ne volim da se setam. kad sam sa deckom, ako trenutno ne nadjemo temu za razgovor, to mozemo lako da zamenimo ljubljenjem. imala sam prilike da se setam sa bivsim deckom, i cudno je to.. ne nadjem uvek temu za razgovor, a on nije navikao da cuti.. a ja bas volim ponekad da cutim. i tako..
 
Tinar:
Ne volim da se shetam. :? Ko shto reche bleach po gradu sa drugaricom ali nije to to. Vishe volim da istrchim po Koshutnjaku nego da ishetam... Monotono mi je nekako... Ali, ako bih imala dechka mozda bih i promenila mishljenje... :P
nikako ne mogu da steknem naviku da trchim... uvek, ali uvek, ni ne primetim, pretvori se to u shetnjicu... (8
eh da, verovatno bi promenila misljenje. ne bi ti bio cim da negde idesh sama po mraku i da se bojish (k'o ja :p), a ne bi bio cim da morash da prichash/slushash... tishina i drzhanje za ruke bi bili dovoljni.
 
Tinar:
Ja ne volim da se shetam samo sa jednom osobom. Onda sam osudjena da stalno pricham. Par puta sam se shetala sa jednom drugaricom iz odeljenja, i ona je samo prichala o psu koji je poginuo kad je imala 9 godina. :roll: A ja sam stalno govorila "Aha, da, aha, da...". Nije usta zatvarala... I od tada, idem sama... Ali naravno, kad se shetam sa naj drugaricom onda uzivam. Ne moramo mnogo da prichamo, opushtencija... 8)
winnetou:
znate kako.. ja volim da se setam sama, i sa najboljim drugaricama. sa nekim koga ne znam bas najbolje, ne volim da se setam. kad sam sa deckom, ako trenutno ne nadjemo temu za razgovor, to mozemo lako da zamenimo ljubljenjem. imala sam prilike da se setam sa bivsim deckom, i cudno je to.. ne nadjem uvek temu za razgovor, a on nije navikao da cuti.. a ja bas volim ponekad da cutim. i tako..
kod mene je sluchaj... mogu da cjutim sa onima sa kojima zaista mogu da pricham.
e tada nije bitno nishta, razumemo se, i cjutanje zaista prija nekada...
a ne jedva skrpljeni razgovor, prosto iz straha od tishine.
ne bojim se tishine sa ~pravim ljudima.
 
Ja idem na trchanje vishe da bi se rekreirala ali i dovela u kondiciju. Mislila sam da ce mi biti teshko, ali posle dva-tri puta postalo mi je fenomenalno poshto tad najvishe i najbrze razmishljam. Nikad mi se to nije desilo. Ono, misli mi prolaze kroz glavu 100 na sat i odlichan je osecaj. Volim jedino da se shetam sa mojom drugaricom poshto sa njom i kad cutimo, razumemo se. Ko shto si rekla... :wink:
 
Tinar:
Ja idem na trchanje vishe da bi se rekreirala ali i dovela u kondiciju. Mislila sam da ce mi biti teshko, ali posle dva-tri puta postalo mi je fenomenalno poshto tad najvishe i najbrze razmishljam. Nikad mi se to nije desilo. Ono, misli mi prolaze kroz glavu 100 na sat i odlichan je osecaj. Volim jedino da se shetam sa mojom drugaricom poshto sa njom i kad cutimo, razumemo se. Ko shto si rekla... :wink:
onda ochigledno nisam u kondiciji... kad ne mogu da istrchim malo. :roll: koliko trchish - vremenski i chesto?
meni mozak najbrzhe radi kada najsporije hodam. ne znam kakav je sluchaj sa najbrzhim hodom (trchanjem tj.) :p
 
bleach:
onda ochigledno nisam u kondiciji... kad ne mogu da istrchim malo. :roll: koliko trchish - vremenski i chesto?
meni mozak najbrzhe radi kada najsporije hodam. ne znam kakav je sluchaj sa najbrzhim hodom (trchanjem tj.) :p
Pa trchim oko sat vremena kad mi dune. Najcheshce svaki drugi dan, ali sam za vreme raspusta napravila malu pauzu, koja josh uvek traje, zbog "vremenskih prilika".
tongue.gif
Mada, ni brzo hodanje nije za bacanje. Kazu da je josh bolje od trchanja. Samo, kad brzo hodash izgledash ko kreten, a stavrno ne bih volela da bulje u mene ljudi... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top