Idealan zivot

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.674
(He he, dobila sam inspiraciju za teme :wink: )
Bilo je slicnih tema... ali razlicitih u jednom bitnom detalju... ja vas pitam: kako bi izgledao vas idealni DANASNJI zivot, dok u par njih razglabamo o tome, ali u buducnosti.
Dakle, kad bi se sad pojavila neka dobra vila i dala vam da u potpunosti kreirate svoj zivot ali tako da ste to i dalje VI, sta bi joj rekli? Pustite masti na volju... 8)
 
Zivela bih u Svajcarskoj,imala cetvoro dece,bogatog muza i lep zivot(ovo je nesto najrealnije sto sam mogla da smislim).
A ako bi bilo bas masta,kao mala sam zelela da budem kao Baja Patak i da imam onaj veliki trezor.Ma Baja je bio moj idol :lol: :lol: :lol:
 
Fiorella:
Zivela bih u Svajcarskoj,imala cetvoro dece,bogatog muza i lep zivot(ovo je nesto najrealnije sto sam mogla da smislim).
A ako bi bilo bas masta,kao mala sam zelela da budem kao Baja Patak i da imam onaj veliki trezor.Ma Baja je bio moj idol :lol: :lol: :lol:

Sada, Fiorella, sada! Kazem, ima par tema na kojima smo pricali o idealnom zivotu za par godina, a ja pitam za sada... Znaci i dalje imas 14-15 godina, ali kako bi to izgledalo... :roll:
 
Sorry nisam shvatila!
Ako je sada,imala bih neko super drustvo u skoli,ne bi postojalo likovno,ucila bih samo tri predmeta koja izaberem,svo slobodno vreme bih veslala,dolazila na Forum,imala bih bolji komp i digitalni fotoaparat.
 
tana-nana!!!evo mene!ne bi bilo hemije,fizike i istorije.ja bih imala brdo love,bolji komp,besplatan net,da mogu stalno dolaziti,snimila bih cd,upoznala neke poznate face......svasta jos....pusa!! :lol: :P
 
Dobila bih od vile na ruke svedocanstvo za zavrsenu 4. god gimnazije (ne moram da cekam jos 6 nedelja), ovo sugavo vreme mi ne bi pokvarilo praznike, rodjendan i poslednji raspust, dobila bih i potvrdu o upisu na fax bez prijemnog.....Moze ovako ?
 
QchCK*a:
Dobila bih od vile na ruke svedocanstvo za zavrsenu 4. god gimnazije (ne moram da cekam jos 6 nedelja), ovo sugavo vreme mi ne bi pokvarilo praznike, rodjendan i poslednji raspust, dobila bih i potvrdu o upisu na fax bez prijemnog.....Moze ovako ?

E,to bi i meni savrseno odgovaralo... :D
 
Sasha85:
QchCK*a:
Dobila bih od vile na ruke svedocanstvo za zavrsenu 4. god gimnazije (ne moram da cekam jos 6 nedelja), ovo sugavo vreme mi ne bi pokvarilo praznike, rodjendan i poslednji raspust, dobila bih i potvrdu o upisu na fax bez prijemnog.....Moze ovako ?

E,to bi i meni savrseno odgovaralo... :D

Pazi, ako uspem da nabavim neku ovakvu vilu, odmah je saljem kod tebe :wink:
 
QchCK*a:
Sasha85:
QchCK*a:
Dobila bih od vile na ruke svedocanstvo za zavrsenu 4. god gimnazije (ne moram da cekam jos 6 nedelja), ovo sugavo vreme mi ne bi pokvarilo praznike, rodjendan i poslednji raspust, dobila bih i potvrdu o upisu na fax bez prijemnog.....Moze ovako ?

E,to bi i meni savrseno odgovaralo... :D

Pazi, ako uspem da nabavim neku ovakvu vilu, odmah je saljem kod tebe :wink:

E,vazi... :wink:
 
Kako bi izgledao moj idealan zivot...
Pa, iz biologije bih imala sve petice (naravno, one leve ocene bi iz moje rubrike cudesno nestale :D ), a jos kad ne bih morala da ucim... to vazi i za ostale predmete, ali biologija mi je zasad rak-rana.
Zatim... sada ne bih bila u mogucnosti da ispisujem ove retke, jer bih bila u Americi! Nije ludo... naime, krajem prosle godine u organizaciji Gradjanskih inicijativa iz BG-a organizovana je razmena djaka iz 6 gradova u Srbiji s SAD-om, a ja sam bila te srece da je i moj grad jedan od tih sest... ali... nisam izabrana :cry: Oni koji jesu, pre osam dana otisli su tamo na cetiri nedelje... ah...
Izlazila bih svake subote a, opet nekim cudom, u gradu bi zatvorili sve diskoteke koje pustaju narodnjake i otvorili par novih, svezih... Kao i jedan reggae club...mmm... Naravno, kod izlazaka moram spomenuti i roditelje :arrow: savrseno bih se slagala s njima... uvek. I da... nikad se ne bih svadjala s mojom sekom... (pusti snovi).
U mojoj skoli ponovo bi proradila novinarska sekcija, ponovo bi izlazio ,,Kreativni haos'' i ja bih bila glavni i odgovorni urednik... Na predstojecem okruznom takmicenju iz srpskog osvojila bih bar 19 bodova (jer nisam nikad dosad) i naravno, rasturila na republickom! :oops:
Postala bih dobra drugarica s jednom jako dobrom devojkom...
I... setala bih se zagrljena s jednim deckom, kog zasad samo gledam iz prikrajka... :oops:
Mislim... prilicno sam zahtevna...
(da ne spominjem da bih volela da bas ja budem izvucena 16. maja u onoj igri SMS Brzo osvoji... mmm, 7 i po miliona dinara... samo... nisam jos kupila dopunu :oops: . To je kao onaj vic o Skotu koji zeli da dobije na lotou... :roll: )
 
ja bi sad zivela u nekom bruka ski centru u alpima (moze livigno ili bormio ili bilo gde gde sneg traje do maja),bila bi uspesna manekenka visoka jedno 177cm,srecno zaljubljena,slagala bi se sa bracom,i nikad mi ne bi bilo dosadno
 
Ja bih imao volje da radim ono sto mi se radi, imao bih pokoju hiljadarku vise u banci,5Mb/s vezu,ogroman monitor, poacalo od nekih 1000W (da komsijama presedne saban saulic) i Harlija u garazi.
Dovoljno?
 
Electra:
DevouredSoul:
Idealan zhivot ne postoji.
Shta god da izaberem ubrzo bi mi dosadilo i zhelela bih opet da promenim. Zato bih se samo ljubazno izvinila vili i rekla joj da mi njene usluge trenutno nisu potrebne.

Eee, blago tebi kad bi je samo tako odbila.

Ne znam zashto, ali neki ljudi kazhu da sam hladnokrvna. Zashto bi vila imala drugi tretman? :wink:

Ma, ja samo cenim ono shto imam, that's all.
 
Pa...Do pre neki dan moj zivot je bio skoro savrshen ali jbg...
Tako da bi sad pozeleo da se moj zivot vrati tri dana unazad...I da nedeodje opet do ovog...do chega je doshlo.

p0z....
 
Peruzzi:
sofffy:
Peruzzi:
Ja bih imao volje da radim ono sto mi se radi, imao bih pokoju hiljadarku vise u banci,5Mb/s vezu,ogroman monitor, poacalo od nekih 1000W (da komsijama presedne saban saulic) i Harlija u garazi.
Dovoljno?
skoro,tu nema mene..... :lol:
Chek malo... (zvuk guzvanja)....uhhh.....
E tako,sad ima mesta i za tebe (sheceru)
hehe!ok,stizem kad to sve dobijes od dobre vile,a moze i bez toga?hehehehehee :lol: :wink:
 
DevouredSoul:
Idealan zhivot ne postoji.
Shta god da izaberem ubrzo bi mi dosadilo i zhelela bih opet da promenim. Zato bih se samo ljubazno izvinila vili i rekla joj da mi njene usluge trenutno nisu potrebne.

Pozelis da ti se svaki dan desi neka druga zanimljiva stvar (koja nece pokvariti idealnost tvog zivota).
 
d4ch4:
Pa...Do pre neki dan moj zivot je bio skoro savrshen ali jbg...
Tako da bi sad pozeleo da se moj zivot vrati tri dana unazad...I da nedeodje opet do ovog...do chega je doshlo.

p0z....

:?: Ako nije previse intimno... podeli to sa nama :wink:
I jos se pitam zasto mi svi kazu da sam znatizeljna :D
 

Back
Top