Сексуалност

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Шетам јуче око три сата поподне кроз Кнез Михаилову с девојком и из једне радње излази млади пар.
Момак обучен у фармерке и неку обичну мајицу, а девојка сређена за вечерњи излазак.
Релативно згодна (премршава ко оне манекенке с ТВ-а, али неко то воли...) и заиста лепа.
Оно што ми је привукло пажњу јесте дужина њене сукње.
Наиме, сваки пут кад би закорачила без икаквог проблема виделе би се њене гаћице с дречавим бојама, које су очигледно комбиноване с наруквицама...
У пролазу чусмо неке момке како се питају да ли јој је то сукња или...

Опет поствљам стара питања али осећам потребу...
Кад то сексуалност постаје банална?
Зашто неки људи дозвовољавају себи да се претворе у објекат?
Упућује ли овако нешто на психичко обољење?
 
Ma kakvo psihicko oboljenje, rekao si da je izasla sa deckom, onda upucuje na fizicko ostecenje ... (mislim jasna provokacija) pitam se kad ce decko zbog toga sto cini da izlupa nekog ili neko da joj izlupa decka ...
Па, он је заиста обраћао пажњу на околину.
Мада, пошто не изгледа нешто посебно физички, вероватно доживљава трауме...:lol::lol::lol:
Знаш како, ја немам ништа против истицања сексипилности (можда је то боља реч у овом случају).
Проблем је само кад то пређе у бналност...
e i meni stalno vire gaćeroni, al odozgo.
to upućuje na to da nosim padobranke =)
То је прихватљиво. :rumenko::rumenko::rumenko:
Битно је да не вире из ногавица... :lol::lol::lol:
 
Па, он је заиста обраћао пажњу на околину.
Мада, пошто не изгледа нешто посебно физички, вероватно доживљава трауме...:lol::lol::lol:
Знаш како, ја немам ништа против истицања сексипилности (можда је то боља реч у овом случају).
Проблем је само кад то пређе у бналност...

То је прихватљиво. :rumenko::rumenko::rumenko:
Битно је да не вире из ногавица... :lol::lol::lol:

Jos gore: sitan, ruzan i okrece se da vidi ko mu je iza ledja i zagarantovano nosi prangiju sa sobom!!!
 
@Dijenek
To ti kazem...:otkacio:

Да, занимљив је и он на свој начин...
Мене више занима она, односно оно што пројављује својим стилом...
Не познајем ниједну нормалну жену која би тако нешто урадила, бар не у сред бела дана...
 
Nekako je postalo uobicajeno da se veoma mlade devojke, ispod 18 godina, toliko minimalno oblace da je to stvarno na granici banalnosti.
To se kasnije gubi, sa godinama, ali najcesce ih pamte po tome kakve su bile ranije.
To je samo kopiranje idola, nista drugo.
Na zalost, pogresnih idola, ali hajde sad ti objasni nekoj curi sta je pogresno, kad svi "pogresni" sijaju, imaju para, nasmejani su...
:roll:
Fak...
 
Nekako je postalo uobicajeno da se veoma mlade devojke, ispod 18 godina, toliko minimalno oblace da je to stvarno na granici banalnosti.
To se kasnije gubi, sa godinama, ali najcesce ih pamte po tome kakve su bile ranije.
To je samo kopiranje idola, nista drugo.
Na zalost, pogresnih idola, ali hajde sad ti objasni nekoj curi sta je pogresno, kad svi "pogresni" sijaju, imaju para, nasmejani su...
:roll:
Fak...

Ова није баш толико млада.
Ради у истој бранши у којој ради и моја девојка. (зна је она из виђења с неких семинара)
Има негде око 23, 24 године...
То већ превазилази оквире пубертетских несташлука...
 
Ова није баш толико млада.
Ради у истој бранши у којој ради и моја девојка. (зна је она из виђења с неких семинара)
Има негде око 23, 24 године...
То већ превазилази оквире пубертетских несташлука...

jadna zeljna paznje...jer "buce' su u modi opet :hahaha:
 
O cemu mi ovde pricamo?! Ja sam juce razgovarala sa devojcicom koja ima 16 godina! Tip-top je sredjena od glave do pete-SVAKI DAN! Prakticno gola, kvarcovana... I do sada je imala 5 muskaraca sa kojima je spavala!!! EJJJJJJJJJ..... I
 

Back
Top