Replika na Samar od strane muskarca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
he he, smejem se i citam ovaj tvoj post!! jel je neko bar zalzio da oseti tvoj samar? nikad nisi osamarila tipa ako te je na pr. u diskoteci uhvatio za bulju? ili si toliko marginalna da nisi ni dobila ni dala bar jedan samar u zivotu? uh malo otuzno cini mi se

Onda je moj zivot tuga... zesca... ne palim samare nikome, ni meni niko...
Debilno je sto tako razmisljas...
I da, desavalo mi se da me neki mamlaz uhvati za dupe, ali nisam mu vracala samarom... vec ga uljudno zamolim da nastavi, posto je takva faca da sme da me uhvati nek pokaze sta zna... naravno p.icka, zbuni se, kao izvini i pobegne... pa to su klinci pobogu... ne-zrele osobe...
 
Poslednja izmena:
joj bre, malo se skoncentrisi da ipak procitas redom tekst pa tek onda napisi nesto!!

Izgleda da cu morati da ponovim post namenjen tebi, jer je moguce je da su ti ona dva samarcica malo osamutila, ako je uopste bilo samo dva, ili ih je bilo vise, a dva su eto bila zasluzna, ostali su na razmatranju da li su bili zasluzni ili ne :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Ova tema se moze tumaciti i kao replika (odgovor) na samar od strane muskarca:)
Izgleda da tebe niko ne razume :hahaha:
Sve sto kazes u pravu si i sve sto mislis u pravu si :hahaha: :hahaha:
 
Nego kad se neko toliko grčevito trudi da privuče pažnju normalno da će na kraju nekome i privući. Al' onda je opet odbiješ tim tripovanjem kako si užasno bitan. I provokativan. Možda si nekada i bio, al' sad si baš smorio brate. Promeni ploču, mislim da to jedino još može da te izvuče.
 
Diras ih u zbilju, mozda je i to......
To je vec razumljivo....
Ko se opekao na vatri i sibice se boji....
I onda je sasvim normalno kad neko pomene sibicu da mu odmah vade oci sa recima, ti nisi normalan , samo nenormalan moze da koristi sibicu duze od sekund ili kao osbetljenje od 5 i vise sekundi....

Kad moram da poturim svoju glavu da se na meni ti "objektivni" otvore.....i saspu rafale....

Da vratimo na objektivnije sagledavanje....
Desila su se dva samara i to u razdoblju od 10 godina.
Da li to objektivno predstavlja osobu koja uziva u samarima?
Da li to objektivno cini osobu koja je pod stalnom tiranijom i prisilom?
Ili je mozda moguca prisila gde ne padaju samari , a oseca se veca stega i potreba da zena bude stalno ozbiljna , stalno "u redu", stalno naj inace odmah pocnu da blede emotivne spone izmedju nje i njega....?

Sa gledista mnogih dva samara za deset godina su svakodnevno fizicko maltretiranje i ne moze se porediti sa svakodnevnim mentalnim maltretiranjem...
Moje stanoviste licno je da je sto puta gore svakodnevno mentalno nejedinstvo, nego prekost jednom u deset godina koja bas pokazuje vezanost (da je grubijanstvo , pokazalo bi se mnogo cesce puta nego jednom u deset godina....grubijan koji duhovno orgazmira jednom u deset godina!!!!)

Moje stanoviste nije bitno , jer ja ne dobijam samare, a u tom slucaju bi bilo bitno , mada posto je tema o zenskom dobijanju samara, iskljucivo, onda bi se morala otvoriti posebna tema sa posebnim sagledavanjem na musko dobijanje samara da bi bilo ukljuceno moje misljenje....

Dakle bitno je misljenje osobe koja dobija samar dva puta u deset godina.
Ta osoba je po modernim zenama luda , ako to shvata kao ekscese preke naravi, vec to treba da svati kao indikator siledzijstva svog partnera ili cak kao indikator svoje patoloske teznje da se redovno ubija od batina.
Nijedan sociolog nece na osnovu dva ekscesa autora teme stvoriti zakljucak da je unutrasnja patologija u pitanju , dok ce kod ovih sto nisu dobili nijedan samar, ili odmah seku sve kad ga dobiju , moze vrlo lako da se u pojedinim slucajevima dodje do patoloske nesvesne provokacije....sile.....
Sad, da li je u jednom slucaju to podsvesno trazenje izlaza iz veze, a u drugom podsvesno dokazivanje ljubavi , to je vec stvar posebnih psiholoskih okolnosti....

Tek da vendi ne ostane sa tumacenjima ovih šibicarki.....
 
Vidis , da nije u pitanju licna povredjenost , bilo bi dovoljno jedanput da se istreses, ovako zbog lexe , koja takodje ima trenutni angazman u ovoj temi kao opozit i rusilac autoriteta osobe, a ne ideje.......mora da naglasim ljudima ionako ocigledno i valjda neargumentovano komentarisanje (mada ko ce ga znati , neko uvek moze da nadje argument i u reci batice i u reci patak....).
 
Vidis , da nije u pitanju licna povredjenost , bilo bi dovoljno jedanput da se istreses, ovako zbog lexe , koja takodje ima trenutni angazman u ovoj temi kao opozit i rusilac autoriteta osobe, a ne ideje.......mora da naglasim ljudima ionako ocigledno i valjda neargumentovano komentarisanje (mada ko ce ga znati , neko uvek moze da nadje argument i u reci batice i u reci patak....).

ma daj...sto se "pravdas" toliko...nema potrebe; "svoji" smo...:)
 
Argumente cuvam za temu, stavove upucujem kao polaznu osnovu , u ovom slucaju mog stava i misljenja prema tebi....Dakle , na licni zahtev mogu da argumente za stavove iznesem , ali to mogu i na pp, posto nisu vezani za temu, dok je tvoj prvi komentar na ovoj strani direktno vezan za temu, ne samo za mene...
 
Argumente cuvam za temu, stavove upucujem kao polaznu osnovu , u ovom slucaju mog stava i misljenja prema tebi....Dakle , na licni zahtev mogu da argumente za stavove iznesem , ali to mogu i na pp, posto nisu vezani za temu, dok je tvoj prvi komentar na ovoj strani direktno vezan za temu, ne samo za mene...

jaoj..samo nemoj na pp
ne bi to moje srce izdrzalo...

nego, zaebanciju na stranu - to sto navodno "zastupas"...ti prvi ne sprovodis
dakle, glavnina onog sto zamjeras ljudima ovdje...to je najobicnija projekcija i ti to negdje znas
cemu pisati kilometar lose formuliranih recenica/misli da bi se reklo nesto sto stane u tri reda...max? osim u slucaju da se zeli nesto...prikriti...
e pa, sorry...i dalje je sve posve vidljivo
steta...mogao bi biti cool tip kad i ako...porastes... :)

aj, poz ;)
 
Ja sam ovde relativno "nova", pa imam jos strpljenja. :)
Patak, ne vidim da je neko napadao Vendi sto je bila osamarena dva puta u zivotu. Znaci, stvarno postoji mogucnost da nam neko prilepi samar, a da smo na to potpuno nepripremljeni, da to niti prizivamo, niti zelimo. Sta znam, neki razjareni taksista ili manijak mozda pozeli da bas na nama istrese neku svoju frustraciju, ali to sa nama samima i ne mora da ima veze, niti da govori na bilo koji nacin o tome kakve smo osobe. Ali devojka je rekla jos u prvoj svojoj temi da je te samare zasluzila. To je ono oko cega se sporimo, i to je ono sto je zasluzilo oprecne komentare.

Diras ih u zbilju, mozda je i to......
Moje stanoviste licno je da je sto puta gore svakodnevno mentalno nejedinstvo, nego prekost jednom u deset godina koja bas pokazuje vezanost (da je grubijanstvo , pokazalo bi se mnogo cesce puta nego jednom u deset godina....grubijan koji duhovno orgazmira jednom u deset godina!!!!)

Koga ti sad ovde pravdas? Taksistu?
 
Poslednja izmena:
Ja sam ovde relativno "nova", pa imam jos strpljenja. :)
Patak, ne vidim da je neko napadao Vendi sto je bila osamarena dva puta u zivotu. Znaci, stvarno postoji mogucnost da nam neko prilepi samar, a da smo na to potpuno ne pripremljeni, da to niti prizivamo, niti zelimo. Sta znam, neki razjareni taksista ili manijak mozda pozeli da bas na nama istrese neku svoju frustraciju, ali to sa nama samima i ne mora da ima veze, niti da govori na bilo koji nacin o tome kakve smo osobe. Ali devojka je rekla jos u prvoj svojoj temi da je te samare zasluzila. To je ono oko cega se sporimo, i to je ono sto je zasluzilo oprecne komentare.


Jedan normalan i logican komentar na postavljenju temu. Komentar osobe, koja je verovatno bez kompleksa, komentar osobe koja nema frustracije, predrasude, komentar osobe koja nije mazohista. Komentar kakav bih i ja dala da je neko drugi postavio temu. Pozdravcic svima
 
Jel ja sad mogu da odem....kad se ideja o prekim reakcijama ipak oslonila na noge....mislim sad vec mozete osecanja sagledavati na zenski nacin.....
Ako niko nije sablaznjavao Vendi i napadao je, onda sam debelo pogresno razumeo tok tema....

Sad podelite ipak muskarce na preke, nasilnike, mekane i one koje mozete dugim driblanjem dovesti do pucanja na fizickom polju.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top