LEZBEJKE,da ili ne?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 69

Tema: LEZBEJKE,da ili ne?

Početnik
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano LEZBEJKE,da ili ne?

Pitanje za devojke, da li vas privlaci vas pol?
    Mastate li o devojkama?
    Za muskarce, zamisljate li vasu devojku sa njenom drugaricom?

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: LEZBEJKE,da ili ne?

Citat Original postavio girl_XX

Mastate li o devojkama?
    Ona mene zamišlja sa drugom 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Mastate li o devojkama?
    Moja i nije bash sa drugaricama ali je zamishljam sa drugim devojkama mmmmmmmmmmmm :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio Milow

Mastate li o devojkama?
    Ona mene zamišlja sa drugom 8)
    Gde je tu akcenat

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

U principu privlaci me sve sto ima veze sa biseksualnoscu.Pa i lezbejke.Koje su u principu homo.Ali nesmeta.Nema tog homoseksualca koji nije probao heterosexualni odnos.A samim tim postao bisex.Sto ja volim taj BI sex.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    U principu privlaci me sve sto ima veze sa biseksualnoscu.Pa i lezbejke.Koje su u principu homo.Ali nesmeta.Nema tog homoseksualca koji nije probao heterosexualni odnos.A samim tim postao bisex.Sto ja volim taj BI sex.
    Slažem se

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Slažem se
    E da se neko i samnom slozi.
    Hvala ti sada se neosecam vise tako usamljeno :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Slažem se
    Veruj mi nisi. Ja sam bisex i ponosim se time.

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ne bi imao ništa protiv da se tako nešto dogodi.Da vidim svoju devojku u krevetu sa njenom drugaricom.Bilo bi...zanimljivo! 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Slažem se
    Veruj mi nisi. Ja sam bisex i ponosim se time.
    :wink:

Primećen član Mr X (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Aha,ja bi bas voleo da sedim sa strane i gledam kako to devojke rade.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hmm, po ko zna koji put da ovo kazem - da, u masti mi izgleda privlacno, no nikada mi se nije desilo da me zaista sexualno privuce neka zena...
    Da jeste, vjerovatno bih probala...
    I takodje, u masti mi izgleda privlacno da moj momak i ja, "podijelimo" neku zenu...

Početnik
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mene privlaci ta ideja, ali ...
    Tesko je ostvariva, zar ne!
    P.S.Moj decko bi bio odusevljen!

Obećava
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ja jesam lezbejka od kada znam za sebe! I ne zelim da krijem nista od toga.Ali ima jedna stvar koja mi smeta kod svih i straightera i lezbejka,to je da svi na kraju sve svedu na seks.Ja zaista ne mogu da kazem da ne zelim da budem deo bilo kakvog lez udruzenja,da posecujem takva mesta,zurke,zato sto znaci diskriminacija u startu.Ja jesam lez,ali to nikako ne bi trebalo da znaci da sam ja neki poseban slucaj.
    A devojke koje me privlace,na zalost mnogih devojaka,ja ipak stavljam emocije na prvo mesto i nikada ne bih zavela neku drugaricu koja je straight,niti bih se usudila da spavam sa nekom devojkom koju ne volim.
    Tako da smatram da je pogresno postavljena tema,jer privlacnost istog pola ne zasniva se u osnovi nikako na seksualnu privlacnost,to je laz,a vidim da su svi podlozni toj lazi,prvo emocije,ljubav,veza,sex.......sve to u jednom.

Pozdrav od jedne usamljene lezbejke koja nema srece nikako da nadje neku normalnu devojku kojoj je stalo do ljubavi.

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Jednom sam sanjala da se ljubim sa nekom meni nepoznatom devojkom.U snu mi se to svidjalo.Na javi je drugacije,ma koliko to izgledalo pomalo egzoticno,moje oci (mada nisu trazile) nisu videle neku sa kojom bih pozelela da ostvarim taj san.Mislim da ce san ostati samo to...

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Iskreno ne. Mogu da konstatujem da je neka devojka lepa i zgodna, ali me ne privlaci sex sa devojkom. Ne vidim sebe u takvoj kombinaciji.

Početnik
    Učlanjen
    10.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

JA DA SE NESTO PITAM,A SRECOM PO LEZBOSE SE NE PITAM POSLALA BIH IH NA TESKI FIZICKI RAD DO ISCRPLJENJA PA BI IM SE ZGADIO I MUSKI I ZENSKI ROD.PROSTO JE NE VJEROVATNO DA PORED OVOLIKO MUSKARACA POSTOJE TAKVE LUDACE DA IH PRIVLACI ISTI POL.ZENA JE BOGOM DANA DA BUDE MAJKA ,A TO ZAISTA NE MOZE BEZ DIVNIH ,MUSKIH STVORENJA,PA CAK NI IZ EPRUVETE JER I EPRUVETU MORA OPSKRBITI NJEGOVO VELICANSTVO-MUSKARAC.

Početnik
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ....

zavisi,da i ne.svaki od muskaraca ili vecina sanja o sex-u u troje dve ribe+musko i kad ih vidimo na tv ili bile gde vecina se napali...na tv da,u stvarnom zivotu ne

Obećava
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ovo sada je totalna objektivizacija teme,i postavljanja toga da biti straight ne znaci vise nesto prirodno,nego izgleda da smo mi lezbejke izgleda kaznjene (od strane nepostojeceg boga mozda?) i da moramo da se iskupimo,ispravimo,postavimo stvari na pravo mesto,da budemo majke,da sluzimo drustvu i razvitku covecanstva?
    Nasuprot svemu tome ja suproststavljam ono sto JA jesam,ono kako se JA osecam,ono sto JA mislim i smatram da je ispravno,a ne da gledam da su prirodni zakoni vec takvi i da moram bez ikakvog pitanja da ih sledim,da se upustam u njih.Znaci straighteri neki ovde koliko vidim ne dopustaju da postoje razlike.Da li je to zbog njihove homofobicnosti,ili ih lezbejke privlace previse,to vec ne znam.
    Samo znam da ja kao ljudsko bice imam puno pravo da biram,razmisljam i odlucujem sta je ispravno za mene i da pratim ono sto osecam duboko u sebi.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Northern_Lady
    Ja jesam lezbejka od kada znam za sebe! I ne zelim da krijem nista od toga.Ali ima jedna stvar koja mi smeta kod svih i straightera i lezbejka,to je da svi na kraju sve svedu na seks.Ja zaista ne mogu da kazem da ne zelim da budem deo bilo kakvog lez udruzenja,da posecujem takva mesta,zurke,zato sto znaci diskriminacija u startu.Ja jesam lez,ali to nikako ne bi trebalo da znaci da sam ja neki poseban slucaj.
    A devojke koje me privlace,na zalost mnogih devojaka,ja ipak stavljam emocije na prvo mesto i nikada ne bih zavela neku drugaricu koja je straight,niti bih se usudila da spavam sa nekom devojkom koju ne volim.
    Tako da smatram da je pogresno postavljena tema,jer privlacnost istog pola ne zasniva se u osnovi nikako na seksualnu privlacnost,to je laz,a vidim da su svi podlozni toj lazi,prvo emocije,ljubav,veza,sex.......sve to u jednom.

Pozdrav od jedne usamljene lezbejke koja nema srece nikako da nadje neku normalnu devojku kojoj je stalo do ljubavi.
    Jednostavno, mi koje primarno privlaci suprotni pol, obicno zamisljamo osobe istog pola, iskljucivo kao sexualni objekat... Emocije su nesto sto je "rezervisano" za drugi pol...
    Zato se sve svodi samo na sex...
    A, logicno je da ti kod djevojaka trazis nesto vise, bas kao sto i mi trazimo kod muskaraca...
    Ili, kad bi se tebi desilo da te privuce neki muskarac, vjerovatno bi i to bilo cisto na sexualnoj osnovi dok bi emocije bile usmjerene ka djevojkama, jer je sklonost ka njima, nesto sto se nalazi u sustini tvog bica... To je ono sto ti zaista jesi...

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Mastate li o devojkama?
    Apsolutno me ne privlaci, stavise gadi mi se pomisao da me poljubi ili dodirne neko zensko bice...
    Dakle, ne postoji seksualna kombinacija niti bilo kakva masta u kojoj bi me privukao sopstveni pol.

E sad... Ovde se potegla jos jedna tema...
    Verujem da je ljudima koji su homoseksualci zivot poprilicno otezan i samim tim sto su razliciti, te po logici stvari verovatno da to nije izbor vec nesto sto je duboko usadjeno u nasem bicu i zaista ne vidim ni jedan jedini razlog da nama koji nemamo takve sklonosti to na bilo koji nacin smeta.
    Istina ne znam nikog iz svog okruzenja ko je naklonjen sopstvenom polu ali ne vidim da bi to na bilo koji nacin imalo uticaj na nas medjusobni odnos.

Aktivan član
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Reputaciona moć
    63

Mastate li o devojkama?
    ?
    La fuj!

Početnik
    Učlanjen
    26.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

nekad zamisljam, apsolutno nemam nista protiv lezbejki i one su ljudska bica!!!

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Poljubila sam se sa cimerkom-najboljom drugaricom,ali me ne privlaci pomisao na sex sa nekom devojkom,kao ni to da ponovim poljubac

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    [Jednostavno, mi koje primarno privlaci suprotni pol, obicno zamisljamo osobe istog pola, iskljucivo kao sexualni objekat... Emocije su nesto sto je "rezervisano" za drugi pol...
    Zato se sve svodi samo na sex...
    A, logicno je da ti kod djevojaka trazis nesto vise, bas kao sto i mi trazimo kod muskaraca...
    Ili, kad bi se tebi desilo da te privuce neki muskarac, vjerovatno bi i to bilo cisto na sexualnoj osnovi dok bi emocije bile usmjerene ka djevojkama, jer je sklonost ka njima, nesto sto se nalazi u sustini tvog bica... To je ono sto ti zaista jesi...

ubode ga u sustinu...

Slične teme

1. lezbejke
    Autor Groucho Marx u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 208
    Poslednja poruka: 17.01.2011., 07:33
  2. Da li volite lezbejke
    Autor Frank Lampard u forumu Muškarci
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 16.10.2008., 09:21
  3. lezbejke i muskarci
    Autor Nia u forumu Ljubav i seks