***PORUKA ZVEZDI OD CACANA***

  • Začetnik teme Ogorceni CACANIN
  • Datum pokretanja
O

Ogorceni CACANIN

Gost
Ovako nesto se moglo ocekivati od zvezde,utakmica je vec bila gotova a onda odjedanput kada su svi stali neko je gurnuo loptu u mrezu i na opste zaprepeascnje svih gledalaca sudija je pokazao na centar.Narod igraci svi do jednoga i trener Borca pojurili su na sudiju koji je posle dvadesetak sekundi odsvirao kraj i pobegao glavom bez obzira od
linca zaprepascenih gledalaca u Cacku.

Kasnije je nastupila prava drama i haos u Cacku.
Nasam se
da su se igraci Zvezde
svi zivi i zdravi
vratili u Beograd jer ovo zaista bio presedan.
Nadam se da su kamere sve zabelazile i da ce ova bruka biti objavljena javno na TV stanicama .
prosto niko nemoze da veruje da se to dogadja u jednom takmicelju u zemlji koja je clan UEFA ovakve stvari bi morale da se kazne,ali sada je na potezu FSSCG videcemo kako ce oni reagovati na ovo.
 
Sada je jasno svima da smo napravili najvcu gresku sto se svi klubovi nisu podigli na noge i digli klas protiv zvezde kod prve kradje u KULI!

Nije sviran jedan cist penal za Borac o ovaj PRESEDAN koji se dogodio stavlja tacku na sve,na sport,na etiku,na moral,na covecnost na ljudskost.

Neka im je na cast sve
 
TO VISE NIJE ONA ZVEZDA KOJU JE KRASILA BORBENOST
SRCANOST MUSKOST FER PLEJ TAKMICARSKI DUH ...
OVO SADA STO GLEDAMO, PLACE MI SE KADA PONEKAD PUSTIM SNIMAK UTAKMICE IZ BARIJA I GLEDAM ZVEZDE U KOPACKAMA,A SADA SAM DOZIVEO DA U SVOM RODNOM GRADU CACKU GLEDAM KAKO TA ISTA ZVEZDA ZA KOJU SAM SVIM SRCEM NAVIJAO,KOJU SAM PRATIO PO EVROPI OD GRASHOPERSA PA PREKO DREZDENA I DO MINHENA
PA NA KRAJU DO BARIJA PUTOVAO BRODOM SAMO DA BIH BIO SA NASIM KLUBOM U DAO MU PODRSKU,A SADA,SADA SVOJIM RODJENIM OCIMA GLADAM U SVOM RODNOM GRADU KAKO KRADU MOJU BRACU NA ZELENOM TERENU TA ISTA ZVEZDA ZA KOJU SAM SPREMAN RUKU DA DAM,SRCE MI SE CEPA...

NIKO SE OVDE U CACKU NE STIDI PORAZA,NIJE SRAMOTA IZGUBITI CASNO OD BOLJEG,PORAZ RADJA VELIKE,PORAZ OJACA COVEKA A NE POBEDA!

Zato dragi moji zvezdasi, trenirajte vise na terenima a manje vijajte i ucenjujte sudije!

BRUKO NAD BRUKAMA!
ODREKNUCU SE JAVNO PREKO NOVIMA I VEC SADA SAM ZAZALIO STO SAM NEKADA TROSIO SVOJE GRLO,DLANOVE NOVAC ZA KARTE I PUTOVANJA PO EVROPI PRE 15 GODINA ZA ZVAZDU!


Nije sramota izgubiti posteno od boljeg,a kada to shvate ljudi u zvezdi onda ce zvezda ponovi zasijati punim sjajem u evropi,u evropi u kojij nema gledanja kroz sudijine prste!
 
OD naseg fudbala su ljudi davno digli ruke,nije mi samo jasno za ovoliki narod koji navija za tu usranu zvezdu,koja do svake pobede dolazi pitaj cijim parama.Sve se vrti oko novca,ali mi nije jasno da mogu da prevare toliki narod koji nerazume i nezna sta se desava u nasem fudbalu,izgleda da je nas narod (mislim u ovom slucaju na zvezdase) toliko glup da je sve sto mu ostaje da navija,bleji i podrzava namestaljke dok se pojedinci bogate,a nas fudbal tone sve nize i nize.

Ima klubova u nasoj ligi koji mukotrpnim radom u maltene nikakvim uslovima postizu sjajne rezultate,to su klubovi koji jedva sastavljaju kraj sa krajem(Hajduk MB,Obrenovac,Zemun,Borac) a oada dodje neko i plati debelo par sudija i sav trud tih manjih klubova padne u vodu.
Ali dok god ima tih 50.000 navijaca zvezde koji podrzavaju tu nepravdu i kradju zvezda se nece nikada oporaviti a nas fudbal ce biti na jos gorem glasu nego sto je sada...
Kad zvezda bude zaigrala muski i hrabro bez namestanja onda ce ponovo biti velika i zasijati strarim sjajem u Evropi,ali za to navarno vi koji navijate zvezdu trebate da glasate.

GLASAJTE STOP NAMESTALJKAMA!

I jos nesto da li moze neko da mi kaze zasto nije sviran cist jedenaesterac za Borac,ajmo delije ali iskreno priznajte barem vi nebrukajte veliki klub,koji je vremenom sve menji i manji...
 
Nebojsa_Aleksic:
OD naseg fudbala su ljudi davno digli ruke,nije mi samo jasno za ovoliki narod koji navija za tu usranu zvezdu,koja do svake pobede dolazi pitaj cijim parama.Sve se vrti oko novca,ali mi nije jasno da mogu da prevare toliki narod koji nerazume i nezna sta se desava u nasem fudbalu,izgleda da je nas narod (mislim u ovom slucaju na zvezdase) toliko glup da je sve sto mu ostaje da navija,bleji i podrzava namestaljke dok se pojedinci bogate,a nas fudbal tone sve nize i nize.

Ima klubova u nasoj ligi koji mukotrpnim radom u maltene nikakvim uslovima postizu sjajne rezultate,to su klubovi koji jedva sastavljaju kraj sa krajem(Hajduk MB,Obrenovac,Zemun,Borac) a oada dodje neko i plati debelo par sudija i sav trud tih manjih klubova padne u vodu.
Ali dok god ima tih 50.000 navijaca zvezde koji podrzavaju tu nepravdu i kradju zvezda se nece nikada oporaviti a nas fudbal ce biti na jos gorem glasu nego sto je sada...
Kad zvezda bude zaigrala muski i hrabro bez namestanja onda ce ponovo biti velika i zasijati strarim sjajem u Evropi,ali za to navarno vi koji navijate zvezdu trebate da glasate.

GLASAJTE STOP NAMESTALJKAMA!

I jos nesto da li moze neko da mi kaze zasto nije sviran cist jedenaesterac za Borac,ajmo delije ali iskreno priznajte barem vi nebrukajte veliki klub,koji je vremenom sve menji i manji...

Druze nazalost dosta stvari koje si rekao su istina,zvezda dok god ima toliko broj navijaca moze da radi sta hoce,ali mislim da smo i mi dosta razmazili zvezdu,podrzavamo sve sto radi pa cak i kad namesta ne samo njene vec i tudje utakmice.

Vidite kako je u Partizanu sve drugacije oni imaju grupe koje kritikuju i grupe koje podrzavaju svaku odluku kluba .To su dva tabora JUZNI FRONT I 1970
.Mislim da je to sjajna ravnoteza pocicije i opozicije tako da grobari umeju itekako da uzdrmaju upravu kad skrenu sa koloseka i kad nesto neide kako treba .
Mislim da i mi treba da kritikujemo zvezdu kada namestaljkama dolazi to bodova i otima tudje mukotrpno zaradljene.
Nemoj da mislis da na severu nema ljudi koji su protiv toga ali polako ce sve doci na svoje mesto.
SA SPAS NASEG FUDBALA RECITE "NE" namestaljkama!
 
Ljudi kako ne shvatate da se vec vise od deset godina namestaju nasa prvenstva jeino realno je derbi.Zar nije bio Partizan u talu sa obilicem dok je Arkan bio ziv zar nisu namestali i prvenstvo i kup tri godine za redom,da li se secate kako je Zvezda bila tad pokradena u kupu protiv Obilica i naravno to sad mora da se vrati....a dokle god bude ovakvo stanje u nasem fudbalu ni Zvezda ni Partizan nece uspeti da prezime u Evropi u ostalom ko vodi nas fudbal,najbolje bi bilo zabraniti ga....
 
dane:
Ljudi kako ne shvatate da se vec vise od deset godina namestaju nasa prvenstva jeino realno je derbi.Zar nije bio Partizan u talu sa obilicem dok je Arkan bio ziv zar nisu namestali i prvenstvo i kup tri godine za redom,da li se secate kako je Zvezda bila tad pokradena u kupu protiv Obilica i naravno to sad mora da se vrati....?
 
dane:
Ljudi kako ne shvatate da se vec vise od deset godina namestaju nasa prvenstva jeino realno je derbi.Zar nije bio Partizan u talu sa obilicem dok je Arkan bio ziv zar nisu namestali i prvenstvo i kup tri godine za redom,da li se secate kako je Zvezda bila tad pokradena u kupu protiv Obilica i naravno to sad mora da se vrati....?
ALO PRIJATELJU JEL TI ZIVIS U AZERBEJDZANU?
ARKAN BIO U TALU S PARTIZANOM?JEL TEBI DOBRO?
TO JE KAO DA SI REKAO DA JE HITLER BIO U TALU SA JEVREJUMA?
ZVEZDA JE MESTO ZA PRANJE PARA ALI NOROD NIJE LUD 15 GODINA ZVEZDA UNISTAVA NAS SPORT NE SAMO FUDBAL!
 
ALO PRIJATELJU JEL TI ZIVIS U AZERBEJDZANU?
ARKAN BIO U TALU S PARTIZANOM?JEL TEBI DOBRO?
TO JE KAO DA SI REKAO DA JE HITLER BIO U TALU SA JEVREJUMA?
ZVEZDA JE MESTO ZA PRANJE PARA ALI NOROD NIJE LUD 15 GODINA ZVEZDA UNISTAVA NAS SPORT NE SAMO FUDBAL!
 
Sta je bilo misevi?!?!?!?!
Nema vam vise Arkana i Mirka Marjanovica da vam dodeljuju trofeje koje niste nikada zasluzili.
Naucite da igrate fudbal, a ne da okrivljujete sudije za sopstvene propuste.

Ej Grobari Semenkari, JE8AO VAS FLJAMURTARI!!!!
 
DELIJA_RS:
Sta je bilo misevi?!?!?!?!
Nema vam vise Arkana i Mirka Marjanovica da vam dodeljuju trofeje koje niste nikada zasluzili.
Naucite da igrate fudbal, a ne da okrivljujete sudije za sopstvene propuste.

Ej Grobari Semenkari, JE8AO VAS FLJAMURTARI!!!!

Ne secaju se oni tih detalja njihova pamet je i suvise plitka da bi mogli da se secaju sta je bilo pre mesec dana a da ne idemo dalje,ne secaju se da im je prvi covek bio Mirko Marjanovic a da ne pricamo kad im je u upravi bio i Tudjman uvek su im glavni igraci bili Siptari....ali ne znaju oni to....posle svakog guzenja u derbiju oni izgube pamcenje....
 
Ne secaju se oni tih detalja njihova pamet je i suvise plitka da bi mogli da se secaju sta je bilo pre mesec dana a da ne idemo dalje,ne secaju se da im je prvi covek bio Mirko Marjanovic a da ne pricamo kad im je u upravi bio i Tudjman uvek su im glavni igraci bili Siptari....ali ne znaju oni to....posle svakog guzenja u derbiju oni izgube pamcenje....[/quote]

NEZNAM ZASTO SADA POMINJES GROBARE,ALo PRIJATELJU OVU TEMU SU OTVORILI CACANI DA VAM SAMO KAZEM STA VEC CEKA ZBOG OVOG LOPOVLUKA,ZNAS LI PRIJATELJU KOLIKO CACANA IMA U BEOGRADU?A DA TI NEPOMINJEM ONE KOJI CE TEK DODJI IZ CACKA DA VAM POLUPAJU LOBANJE JER STE CIGANSTURE OVOGA PUTA PRETERALI.

POMINJES NESTO PARTIZAN,PA SVIMA JE JASNO DA STE PRSLI STO JE USAO U LIGU SAMPIONA I DA PREKOREDA OCETE DA DODJETE TO TRONA I TO PREKO NASIH LEDJA.
E PA ZBOG TOGA CU DA VAM SKACEM PO LOBANJI

POMINJES TIDJMANA I NEZNAM STA HOCES DA KAZES?
MORA DA SI NEKI GLUPI KLINAC PA NEZNAS DA U ZVEZDI TADA NIJE BILO DVA SRBINA
IGRAO JE ZA ZVEZDU USTASA PROSINECKI,MEKEDONCI PANCEV
NAJDOVSKI,MUDZAHEDIN SABANADZOVIC CIJI SE BRAT HVALIO JAVNO PO BOSNI KOLIKO JE SRBA ZAKLAO..
ODNA RUMUN BELODEDICI KOJI JE POBEGAO IZ RUMUNIJE POSLE SMENE REZIMA I NEREDA U RUMUNIJI KADA JE PAO CAUSESKU,A VI MU OVDE PROMENILI PREZIME U BELODEDIC.

ZATO SINE OBRISI SLINE ILI PITAJ TATU ILI STARIJEG BRATA DA TI MALO OBJASNI NEKE STVARI OKO TVOJE ZVEZDE.
ALI NISI TI SINE KRIV ZEZNULI SU TE KAD SI BIO MALI.


MIHAILO,CACAK.
 
MIHA_CA:
Ne secaju se oni tih detalja njihova pamet je i suvise plitka da bi mogli da se secaju sta je bilo pre mesec dana a da ne idemo dalje,ne secaju se da im je prvi covek bio Mirko Marjanovic a da ne pricamo kad im je u upravi bio i Tudjman uvek su im glavni igraci bili Siptari....ali ne znaju oni to....posle svakog guzenja u derbiju oni izgube pamcenje....

NEZNAM ZASTO SADA POMINJES GROBARE,ALo PRIJATELJU OVU TEMU SU OTVORILI CACANI DA VAM SAMO KAZEM STA VEC CEKA ZBOG OVOG LOPOVLUKA,ZNAS LI PRIJATELJU KOLIKO CACANA IMA U BEOGRADU?A DA TI NEPOMINJEM ONE KOJI CE TEK DODJI IZ CACKA DA VAM POLUPAJU LOBANJE JER STE CIGANSTURE OVOGA PUTA PRETERALI.

POMINJES NESTO PARTIZAN,PA SVIMA JE JASNO DA STE PRSLI STO JE USAO U LIGU SAMPIONA I DA PREKOREDA OCETE DA DODJETE TO TRONA I TO PREKO NASIH LEDJA.
E PA ZBOG TOGA CU DA VAM SKACEM PO LOBANJI

POMINJES TIDJMANA I NEZNAM STA HOCES DA KAZES?
MORA DA SI NEKI GLUPI KLINAC PA NEZNAS DA U ZVEZDI TADA NIJE BILO DVA SRBINA
IGRAO JE ZA ZVEZDU USTASA PROSINECKI,MEKEDONCI PANCEV
NAJDOVSKI,MUDZAHEDIN SABANADZOVIC CIJI SE BRAT HVALIO JAVNO PO BOSNI KOLIKO JE SRBA ZAKLAO..
ODNA RUMUN BELODEDICI KOJI JE POBEGAO IZ RUMUNIJE POSLE SMENE REZIMA I NEREDA U RUMUNIJI KADA JE PAO CAUSESKU,A VI MU OVDE PROMENILI PREZIME U BELODEDIC.

ZATO SINE OBRISI SLINE ILI PITAJ TATU ILI STARIJEG BRATA DA TI MALO OBJASNI NEKE STVARI OKO TVOJE ZVEZDE.
ALI NISI TI SINE KRIV ZEZNULI SU TE KAD SI BIO MALI.


MIHAILO,CACAK.[/quote]

A ti si kao neko vrlo opasan i koji sve zna prvo gledaj svoje dvoriste pa onda tudje,a sto se tice vas cacana ne boj se vratice te se svi sa vasim Veljom jer Beograd je za vas malo veliki vi ste navikli na provinciju sto je dokaz jezik kojim se koristis.....
 
Necemo mi ici nigde iz cacka,skoknuceno samo da vama ciganima objasnimo neke stvari,a onda ce vam svima biti bolje.
Nemam ja prijatelju nista protiv zvezde,obisao sam celu evropu sa zvezdom 90 i 91,radujem se kada zvezda pobedi u evropi ali morace da prestane da krade,tek kada bude prestala da krade onda cemo svi ponovo biti uz nju,ali dok god ima takvih lelemuda kao sto si ti moracemo da vas prevaspitavamo...
Nije sramoda izgubiti od boljeg,sramota je pokrasti,a poraz ojaca coveka a ne pobeda.
Kada budes prestao da podrzavas zvezdu dok krade onda ce zvezda popnovo biti velika.
 

Back
Top