...Obraz Ribnice...

AleksandarJelic88

Aktivan član
Poruka
1.002
Mnogi kraljevčani (gradjani) imaju predrasude prema ribničanima. Sto bre ljudi?:dontunderstand: Pričaju sve loše o Ribnici i ljudima koji u njoj zive, a neki od tih koji prićaju nisu ni prešli most. :thumbdown: Nije sad da nije istina da u ribnici ima narkomana ali ima ih i u gradu. Nije istina da ribničani moraju da pređu most da bi videli zgrade, ako niste znali i u ribnici ima zgrada. Ljudi mnogo mi se skupilo...

U GRADU JE LEPO AL U RIBNICI JE EKPIA !!!:worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Glupost je shto svi teze nekim podelama, pa kad ih oni drugi na prihvate oda krene :"Kuku lele ne voli nas niko". Ko je krenuo sa onim grafitima RIBNICA RULES!!!? Ko je pisao KOCKA CREW? Ja nisam, vec neko od ljudi koji zive u tim krajevima. Stoga, manite se etiketiranja i podela, budite pre svega ljudi, pa onda nece biti takvih pricha niti klanova!
 
Glupost je shto svi teze nekim podelama, pa kad ih oni drugi na prihvate oda krene :"Kuku lele ne voli nas niko". Ko je krenuo sa onim grafitima RIBNICA RULES!!!? Ko je pisao KOCKA CREW? Ja nisam, vec neko od ljudi koji zive u tim krajevima. Stoga, manite se etiketiranja i podela, budite pre svega ljudi, pa onda nece biti takvih pricha niti klanova!

Bravo za razmišljanje
 
Mnogi kraljevčani (gradjani) imaju predrasude prema ribničanima. Sto bre ljudi?:dontunderstand: Pričaju sve loše o Ribnici i ljudima koji u njoj zive, a neki od tih koji prićaju nisu ni prešli most. :thumbdown: Nije sad da nije istina da u ribnici ima narkomana ali ima ih i u gradu. Nije istina da ribničani moraju da pređu most da bi videli zgrade, ako niste znali i u ribnici ima zgrada. Ljudi mnogo mi se skupilo...

U GRADU JE LEPO AL U RIBNICI JE EKPIA !!!:worth::worth::worth::worth::worth::worth:

zar ti ovo nije dovoljno da vidish zashto vas ljudi ne vole ... dozivljavate sebe kao neki gheto i dobar deo se tripuje da su crnci, sve neshto nafurano, copori po gradu koji samo gledaju kako ce da naprave neko njesra....
1. 99% ribnicana ne bi opstala u pravom gheto-u
2. 98% ribnicana nije nikada ni videlo crnca uzivo
3. nemate muzicki ukus (naravno mala shala)

U principu i sam znash da je to zbog pojedinaca.... nikada niko ne moze da kaze da su ribnicani svi isti... vucete etiketu zbog pojedinaca i to je to...
 
Uzeo sam ti u obzir samo ovaj deo komentara:
U principu i sam znash da je to zbog pojedinaca.... nikada niko ne moze da kaze da su ribnicani svi isti... vucete etiketu zbog pojedinaca i to je to...
Ali moram da prokomenrtarisem ove tvoje nabrajanje
1. 99% ribnicana ne bi opstala u pravom gheto-u
dobro ali bi zato taj 1% sacuvao obraz kraljevu
2. 98% ribnicana nije nikada ni videlo crnca uzivo
Zasto neko mora da vidi crnca uzivo. Jel to neko nepisano pravilo da moras bar jednom da vidis crnca u zivotu.
3. nemate muzicki ukus (naravno mala shala)
ovo necu ni da komentarisem

"Smradovi ovde i tamo, kakve bre to veze ima... "
 
ocigledno nisi shvatio poentu.... ne mora da vidish crnce, ali shto se vecina ponasha kao da su crnci, gheto, rap... inace josh si ti mlad da bi shvatio neke stvari (to ne misli da te uvredim), ribnica je deo kraljeva, da ne kazem prigradsko naselje a hocete da se deklarishete kao neznam ni ja shta... kad odete negde i neko vas pita odakle ste vi vicete Ribnica.... istina je da imate malo drukciji mentalitet po tom pitanju, kao da vucete neki kompleks, isto kao Zemun u odnosu na Beograd.... ali kao shto rekoh... to je zbog pojedinaca, a i loshe mishljenje o ribnici imaju pojedinci a ne svi iz grada...
 
Ajd' i ja nešto da napišem pošto znam obe strane(tj.ja sam ex.Ribničanin a sada sam na Pampuli).Vi Ribničani hoćete da ginete jedni za druge a nikad ne sagledate drugu stranu:da li su majmuni ti koje branite.Pojedinci iz Ribnice i Kocke se ponašaju baš kao mala deca,samo čekam dan kada će se sastati na mostu i iz gaća potegnuti pištolje na kuglice zarad nekog novog građanskog rata.:rotf:Ih da samo znam kada će to da se desi pa da ih sve častim pravim pištoljima i municijom da se stoka poubija međusobno.Taman da nama normalnima olakšaju posao.:hahaha:Znači dosta njih se ponašaju kao kerovi koji će uz k**ac da ginu kad im neki"gangster"kaže po čemu da lupaju ne razmišljajući da li je taj crnac budala ili ne.Bio sam i ja pesničen par puta od strane istih ne zato što sam se k**čio kao oni što u principu nikad ne radim nego zato što nisam hteo da ih prihvatim za m*da i da im se klanjam za budalaštine koje rade.Normalni ljudi i reperi kao što su npr.Krang i Richy ne mogu doći do izražaja od napaljenih klinaca koji se lome i skaču po bini za vreme nastupa.Bavim se i ja nekim nazovi"muziciranjem"ali stvarno ne vidim kao oni po čemu sam ja to posebniji od običnih ljudi.:think:J**eš im mater,svi smo mi ljudi od krvi i mesa,zar ne?Kada stoka bude ukapirala da ne treba da mrze jedni druge nego da rade na dekoraciji naselja možda će i biti nešto od Ribnice...Do tada ništa!
 
me too

firma u kojoj radim je iz ribnice, ljudi s kojima radim (uključujući šefa) su iz ribnice, ali ne kontam u čemu je štos ... ponekad se iz zajebancije zadirkujemo, ovaj iz rbc, ovaj iz grada, ali osim šale nikakve ozbiljnije podele nema. Barem je ja nisam uočio. E sad, što se tiče tih "opasnih likova" koji se svojevoljno getoiziraju ... pretpostavljam da njima treba pomoć psihologa u osnovnoj školi u koju idu. Osobe malko ozbiljnijih shvatanja se definitivno ne dele po delu grada iz koga su.
 
me too

firma u kojoj radim je iz ribnice, ljudi s kojima radim (uključujući šefa) su iz ribnice, ali ne kontam u čemu je štos ... ponekad se iz zajebancije zadirkujemo, ovaj iz rbc, ovaj iz grada, ali osim šale nikakve ozbiljnije podele nema. Barem je ja nisam uočio. E sad, što se tiče tih "opasnih likova" koji se svojevoljno getoiziraju ... pretpostavljam da njima treba pomoć psihologa u osnovnoj školi u koju idu. Osobe malko ozbiljnijih shvatanja se definitivno ne dele po delu grada iz koga su.

Ovo boldovano je poenta. U pitanju su klinci. Mislim, niko od nas, "matorih" nije uočio ništa tog tipa... Osim tatinih ujke i ujne koji već godinama žive u BG i kad dođu u Ribnicu, u kuću u Bosanskohercegovačkoj u kojoj je ujna rođena i odrasla, ne mogu da spavaju od buke i prašine. I te nove stepenice su već totalno ižvrljane i unakažene ali tako neukusno, destruktivno... Znamo svi kako lepo grafiti mogu da izgledaju, ono je bruka za same "autore".
 
vidim pominje se kocka!!!
lepo lepo eee to je zivot, tu je ekipa tu je sve..
ribnicani me ne zanimaju **** mi se za sve njih, a pojedinci ih mrze zato sto se pojedinci iz iste kurce do nebesa i to je sve.. narkomana ima svugde prema tome..
meni se licno ne svidja to sto ljudi koji su iz konareva kovacha i tako tih SELA toliki Seljaci da pricaju da su iz ribnice male albanije ili sta vec.... e to je tuzno
peace
 
vidim pominje se kocka!!!
lepo lepo eee to je zivot, tu je ekipa tu je sve..
ribnicani me ne zanimaju **** mi se za sve njih, a pojedinci ih mrze zato sto se pojedinci iz iste kurce do nebesa i to je sve.. narkomana ima svugde prema tome..
meni se licno ne svidja to sto ljudi koji su iz konareva kovacha i tako tih SELA toliki Seljaci da pricaju da su iz ribnice male albanije ili sta vec.... e to je tuznopeace

Nadam se da se šališ! Ne vidim šta je toliko tragično u tome što neko živi u selu (na kraju krajeva, šta bi ljudi po gradovima jeli da se u selima ne proizvodi hrana?!) i ne vidim zašto su Ribničani toliko bolji od ljudi koji žive po okolnim selima kad je i sama Ribnica puna baštica sa povrćem, voćem, njivica, svinjaca... Obišla sam je uzduž i popreko radeći to zašta sam se školovala a to je podrazumevalo uglavnom zavirivanje po štalama, svinjcima, ovčarnicima...
 
Upravo ... zašto pljuješ po ljudima sa sela kad ti prvi ne bi mogao bez pečenja, paradajza, hleba, sira, drva ili čega već ne ... Umesto da svi ti "seljaci" budu voljeni i hvaljeni, neki ih etiketiraju i čine da se sela gase i da "zdravu" hranu kupujemo u idei i ostalim supermarketima...
 
vidim pominje se kocka!!!
lepo lepo eee to je zivot, tu je ekipa tu je sve..
ribnicani me ne zanimaju **** mi se za sve njih, a pojedinci ih mrze zato sto se pojedinci iz iste kurce do nebesa i to je sve.. narkomana ima svugde prema tome..
meni se licno ne svidja to sto ljudi koji su iz konareva kovacha i tako tih SELA toliki Seljaci da pricaju da su iz ribnice male albanije ili sta vec.... e to je tuzno
peace
Ih sad i vi"građani"...Kad treba da se npr.gaji stoka nema vas nigde a kad treba da se jedu čvarci u prvim ste redovima.Gadim se više od vas koji ste"gadljivi na blato".
 
hehe, sorry ali diram gde i šta hoću :D llance supermarketa, globaliste i monopoliste, i njima slične ...

Antiglobalista? :klap: Pohvalno! Za 4 godine u BG sam samo jednom i to pod teškim pritiskom bila u Meku. Ali Idea mi je najbliža prodavnca u gradu, dobro su opremljeni, ljubazni... Nekako mi najviše odgovara da u bilo koju nabavku idem tamo i u DM. Ali ovo je off. Šuki, izvini.
 
Antiglobalista? :klap: Pohvalno! Za 4 godine u BG sam samo jednom i to pod teškim pritiskom bila u Meku. Ali Idea mi je najbliža prodavnca u gradu, dobro su opremljeni, ljubazni... Nekako mi najviše odgovara da u bilo koju nabavku idem tamo i u DM. Ali ovo je off. Šuki, izvini.

U Idei ljubazni?!? Verovatno ne mislimo na istu Ideu, poshto svaki put kada svracah tamo gledashe me kao da malo fali da me oteraju u tri lepe :thumbdown:
 
Antiglobalista? :klap: Pohvalno! Za 4 godine u BG sam samo jednom i to pod teškim pritiskom bila u Meku. Ali Idea mi je najbliža prodavnca u gradu, dobro su opremljeni, ljubazni... Nekako mi najviše odgovara da u bilo koju nabavku idem tamo i u DM. Ali ovo je off. Šuki, izvini.

U Idei ljubazni?!? Verovatno ne mislimo na istu Ideu, poshto svaki put kada svracah tamo gledashe me kao da malo fali da me oteraju u tri lepe :thumbdown:

možda zato što si namćor po prirodi :P

А што уопште купујете у Идеи?
Јер нам није доста што су нас Усташе клале него морамо још и да развијамо њихову привреду?
Зар је мало домаћих радњи?

Ја тамо не идем из принципа као што из принципа избегавам да купујем робу страног порекла сем ако не морам...

Ја замало не страда прошле године у Дубровнику због Јафе.Једино што поштујем код Хрвата јесте њихов принцип којием су доследни.Мрзе Србе на свим нивоима
 
Pa ni ja nisam nikad bio u Idei, upravo iz tih razloga. Radije ću u prodavnici kod komše da platim i dinar skuplje nego da punim džepove hrvatima (ili bilo kojim drugim strancima) i gasim našu mini trgovinu.

a što se ribnice tiče ... kakva je voda ? Imam nove komšinice kod vikendice na ribnici, and apparently they are swimming naked :D
 

Back
Top