Hmmmm...

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Sta mislite, ako lose pricamo o ljudima ili svom partneru npr. , da li privlacimo na taj nacin negativu, losu karmu sebi?
Zatim, da li cuvate svoju intimu? Da li se moze reci da su bliskost i intima obrnuto proporcionalni nasem torokanju naokolo?
Zasto neki ljudi imaju potrebu da svima ispricaju ono sto im se desava, nebitno da li je to prijatelj, kolega sa posla ili neko sasvim nebitan?
 
Sta mislite, ako lose pricamo o ljudima ili svom partneru npr. , da li privlacimo na taj nacin negativu, losu karmu sebi?
Zatim, da li cuvate svoju intimu? Da li se moze reci da su bliskost i intima obrnuto proporcionalni nasem torokanju naokolo?
Zasto neki ljudi imaju potrebu da svima ispricaju ono sto im se desava, nebitno da li je to prijatelj, kolega sa posla ili neko sasvim nebitan?

Intimu sto se tice seksa i problema nikome ne pricam, mozda neke nebitne stvari, a ako lose pricamo o partneru ipak tu smo mi losi, jer to nas najvise moze unistit, ako nevalja trazi drugo!:D

A iskreno pricamo jedino na forumu!:D
 
Sta mislite, ako lose pricamo o ljudima ili svom partneru npr. , da li privlacimo na taj nacin negativu, losu karmu sebi?
Zatim, da li cuvate svoju intimu? Da li se moze reci da su bliskost i intima obrnuto proporcionalni nasem torokanju naokolo?
Zasto neki ljudi imaju potrebu da svima ispricaju ono sto im se desava, nebitno da li je to prijatelj, kolega sa posla ili neko sasvim nebitan?

To za karmu bas i ne znam... ono sto sam shvatila je da treba izbjegavati momke koji lose govore o bivsim ribama...
Nisam u stanju da otvoreno govorim o svojim osjecanjima, ali o nekim desavanjima mi nije problem...
 
Sta mislite, ako lose pricamo o ljudima ili svom partneru npr. , da li privlacimo na taj nacin negativu, losu karmu sebi?
Zatim, da li cuvate svoju intimu? Da li se moze reci da su bliskost i intima obrnuto proporcionalni nasem torokanju naokolo?
Zasto neki ljudi imaju potrebu da svima ispricaju ono sto im se desava, nebitno da li je to prijatelj, kolega sa posla ili neko sasvim nebitan?

Pa o nekim ljudima ne možeš pričati dobro, pošto jesu loši. Naravno, glupo je da sam počinješ, naročito nekome ko ti nije blizak. A oni koji pričaju loše o partneru su idioti. Pa i o bivšima, osim ako taj bivši stvarno nije nešto učinoi mnogo gadno, pa se time isključio iz ljudskog roda.
Čuvam svoju intimu koliko mogu. Kada me nešto baš muči ili raduje, moam da kažem. Obično mojim najbliskijim osobama, a ponekad i ostalima. Posle se nerviram što sam išta rekla, bilo lepo bilo ružno, pošto ne volim da pričam o sebi, dešavanjima, ali mislim da je ona potreba da izbacim iz sebe taj utisak jača od razuma, ponekad. Kad sam bila mlađa slabije sam kontrolisala to. Sada već uspevam sebi da kažem: začepi!
A ponekad je taj nebitan, čak neko koga ne poznaješ, bolji sagovornik od onog bliskog. Pošto će taj koji ti nije ništa reći iskreno šta misli, a onaj ko ti je blizak neće stalno, pošto ima obzira prema tebi, pa te možda "štedi". A ponekad je stvar toliko intenzivna da ne možeš da kažeš jednoj ili dvema osobama i budeš zadovoljan. prosto moraš da rastrubiš okolo. :)
 
Sta mislite, ako lose pricamo o ljudima ili svom partneru npr. , da li privlacimo na taj nacin negativu, losu karmu sebi?
Zatim, da li cuvate svoju intimu? Da li se moze reci da su bliskost i intima obrnuto proporcionalni nasem torokanju naokolo?
Zasto neki ljudi imaju potrebu da svima ispricaju ono sto im se desava, nebitno da li je to prijatelj, kolega sa posla ili neko sasvim nebitan?

Kakve su nam misli, takav nam je i zivot, prema tome, ako stalno mislimo lose, svejedno o kome, da li o prijatelju, decku, sebi, nama je lose i takva ce nam i buducnost biti.:cool:
 
Sta mislite, ako lose pricamo o ljudima ili svom partneru npr. , da li privlacimo na taj nacin negativu, losu karmu sebi?
Zatim, da li cuvate svoju intimu? Da li se moze reci da su bliskost i intima obrnuto proporcionalni nasem torokanju naokolo?
Zasto neki ljudi imaju potrebu da svima ispricaju ono sto im se desava, nebitno da li je to prijatelj, kolega sa posla ili neko sasvim nebitan?

imas razlicite vrste ljudi, bas kao sto postoje razlicite vrste cokolade-slatka, gorka, ljuta, sa keksom, sa suvim vocem, i sl.

neko ce da cuti ko mula i opet ce imati kako ti kazes "losu karmu":mrgreen:

ja, na primer, volim da torocem o svemu sa svima, sta mi i kad mi padne na pamet, jer je to sastavni deo moje licnosti...takva sam...:D

i ne mislim da sam losa, iskompleksirana, zla, anksiozna kokota:cool:

uostalom, ovde primecujem prilican broj ljudi koji iznosi svoju "intimu" i ja sam se u pocetku pitala-zasto to rade, zar nemaju svoje prijatelje,porodicu,psihoterapeute, bilo koga ko bi ih saslusao, ali i sam sam se, vremenom, uhvatila u tu "zamku"....i ne mislim nista lose o tome,naprotiv:ok: nisam kgb,cia,bia,mia,sia, pa da otkrivam stvari od drzavne vaznosti, koje ce uticati na propast covecanstva:)

na kraju balade: MALEFICIUM TACITURNITATUS:mrgreen:
 
imas razlicite vrste ljudi, bas kao sto postoje razlicite vrste cokolade-slatka, gorka, ljuta, sa keksom, sa suvim vocem, i sl.

neko ce da cuti ko mula i opet ce imati kako ti kazes "losu karmu":mrgreen:

ja, na primer, volim da torocem o svemu sa svima, sta mi i kad mi padne na pamet, jer je to sastavni deo moje licnosti...takva sam...:D

i ne mislim da sam losa, iskompleksirana, zla, anksiozna kokota:cool:

uostalom, ovde primecujem prilican broj ljudi koji iznosi svoju "intimu" i ja sam se u pocetku pitala-zasto to rade, zar nemaju svoje prijatelje,porodicu,psihoterapeute, bilo koga ko bi ih saslusao, ali i sam sam se, vremenom, uhvatila u tu "zamku"....i ne mislim nista lose o tome,naprotiv:ok: nisam kgb,cia,bia,mia,sia, pa da otkrivam stvari od drzavne vaznosti, koje ce uticati na propast covecanstva:)

na kraju balade: MALEFICIUM TACITURNITATUS:mrgreen:

A ja mislim da je prepricavanje naokolo, kurti i murti, prisilna neuroza, uopste nije bitno kome i sta pricas. Pljuvanje partnera sirokoj publici govori pre svega o nesamopostovanju.
Al' misljenje je kao dupe, svako ga ima.:mrgreen:
 
Sta mislite, ako lose pricamo o ljudima ili svom partneru npr. , da li privlacimo na taj nacin negativu, losu karmu sebi?
Zatim, da li cuvate svoju intimu? Da li se moze reci da su bliskost i intima obrnuto proporcionalni nasem torokanju naokolo?
Zasto neki ljudi imaju potrebu da svima ispricaju ono sto im se desava, nebitno da li je to prijatelj, kolega sa posla ili neko sasvim nebitan?

jeste proporcionalno. bar kod mene. sto mi neko vise znaci, to je nasa intima vise zasticena od price i serviranja okolo. i ustvari, onda kad prestanem da pricam o nama, tada znam da mi stvarno znaci. nekako, stitim to nase od svega okolo.
i ne volim tako jednostavna iznosenja intimnih stvari na svetlost dana. nesto nekad treba i da bude sveto.
 
A sto vise razmisljam, cini mi se da te price na sva usta i nemaju toliko veze sa partnerom, nego sa nama, nasim egzibicionizmom i zadobijanjem paznje. Sto vise ljudi uvuceno u pricu, to vise paznje.
 
Naravno da zene nece pricati o svojoj intimi kad imaju vise kombinacija i tako ispadaju drolje..a standardna prica da su muskarci frajeri sa sto vise lovackih prica.
 
odvratna si jedna osoba, gnojem sujete ispunjena...
kiselina ti iz ociju raste
sa jezika muve polecu
al' i dalje si jedna
malena i slatka
devojcica

ps. Ovo nema veze sa temom al' da se nadje
 

Back
Top