Hmmmm...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Hmmmm...

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Podrazumevano Hmmmm...

Sta mislite, ako lose pricamo o ljudima ili svom partneru npr. , da li privlacimo na taj nacin negativu, losu karmu sebi?
    Zatim, da li cuvate svoju intimu? Da li se moze reci da su bliskost i intima obrnuto proporcionalni nasem torokanju naokolo?
    Zasto neki ljudi imaju potrebu da svima ispricaju ono sto im se desava, nebitno da li je to prijatelj, kolega sa posla ili neko sasvim nebitan?

Poznat PetrolBoy (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano Re: Hmmmm...

Citat Original postavio ZmAjEvA Pogledaj poruku
    Sta mislite, ako lose pricamo o ljudima ili svom partneru npr. , da li privlacimo na taj nacin negativu, losu karmu sebi?
    Zatim, da li cuvate svoju intimu? Da li se moze reci da su bliskost i intima obrnuto proporcionalni nasem torokanju naokolo?
    Zasto neki ljudi imaju potrebu da svima ispricaju ono sto im se desava, nebitno da li je to prijatelj, kolega sa posla ili neko sasvim nebitan?
    Intimu sto se tice seksa i problema nikome ne pricam, mozda neke nebitne stvari, a ako lose pricamo o partneru ipak tu smo mi losi, jer to nas najvise moze unistit, ako nevalja trazi drugo!

A iskreno pricamo jedino na forumu!

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nisam bas toliko otvoren prema javnosti
    ne volim da dijelim sa okolinom

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

To za karmu bas i ne znam... ono sto sam shvatila je da treba izbjegavati momke koji lose govore o bivsim ribama...
    Nisam u stanju da otvoreno govorim o svojim osjecanjima, ali o nekim desavanjima mi nije problem...

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Pa o nekim ljudima ne možeš pričati dobro, pošto jesu loši. Naravno, glupo je da sam počinješ, naročito nekome ko ti nije blizak. A oni koji pričaju loše o partneru su idioti. Pa i o bivšima, osim ako taj bivši stvarno nije nešto učinoi mnogo gadno, pa se time isključio iz ljudskog roda.
    Čuvam svoju intimu koliko mogu. Kada me nešto baš muči ili raduje, moam da kažem. Obično mojim najbliskijim osobama, a ponekad i ostalima. Posle se nerviram što sam išta rekla, bilo lepo bilo ružno, pošto ne volim da pričam o sebi, dešavanjima, ali mislim da je ona potreba da izbacim iz sebe taj utisak jača od razuma, ponekad. Kad sam bila mlađa slabije sam kontrolisala to. Sada već uspevam sebi da kažem: začepi!
    A ponekad je taj nebitan, čak neko koga ne poznaješ, bolji sagovornik od onog bliskog. Pošto će taj koji ti nije ništa reći iskreno šta misli, a onaj ko ti je blizak neće stalno, pošto ima obzira prema tebi, pa te možda "štedi". A ponekad je stvar toliko intenzivna da ne možeš da kažeš jednoj ili dvema osobama i budeš zadovoljan. prosto moraš da rastrubiš okolo.

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

kod mene uvek izgleda da mnogo pricam a u stvari nista ne kazem sve sto kazem su mi nebitne stvari...prave intimne stvari zadrzavam iskljucivo za sebe

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Kakve su nam misli, takav nam je i zivot, prema tome, ako stalno mislimo lose, svejedno o kome, da li o prijatelju, decku, sebi, nama je lose i takva ce nam i buducnost biti.

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Poslednja Igra Leptira Pogledaj poruku
    To za karmu bas i ne znam... ono sto sam shvatila je da treba izbjegavati momke koji lose govore o bivsim ribama...
    Nisam u stanju da otvoreno govorim o svojim osjecanjima, ali o nekim desavanjima mi nije problem...
    svaka cast

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio vau Pogledaj poruku
    Kakve su nam misli, takav nam je i zivot, prema tome, ako stalno mislimo lose, svejedno o kome, da li o prijatelju, decku, sebi, nama je lose i takva ce nam i buducnost biti.
    samo da podvucem

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Nishta nechu da odgovorim na temu.

Domaćin jiang (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

imas razlicite vrste ljudi, bas kao sto postoje razlicite vrste cokolade-slatka, gorka, ljuta, sa keksom, sa suvim vocem, i sl.

neko ce da cuti ko mula i opet ce imati kako ti kazes "losu karmu"

ja, na primer, volim da torocem o svemu sa svima, sta mi i kad mi padne na pamet, jer je to sastavni deo moje licnosti...takva sam...

i ne mislim da sam losa, iskompleksirana, zla, anksiozna kokota

uostalom, ovde primecujem prilican broj ljudi koji iznosi svoju "intimu" i ja sam se u pocetku pitala-zasto to rade, zar nemaju svoje prijatelje,porodicu,psihoterapeute, bilo koga ko bi ih saslusao, ali i sam sam se, vremenom, uhvatila u tu "zamku"....i ne mislim nista lose o tome,naprotiv nisam kgb,cia,bia,mia,sia, pa da otkrivam stvari od drzavne vaznosti, koje ce uticati na propast covecanstva

na kraju balade: MALEFICIUM TACITURNITATUS

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ni ja necu...podrzavam Pipsiku.....

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio orgazmma Pogledaj poruku
    imas razlicite vrste ljudi, bas kao sto postoje razlicite vrste cokolade-slatka, gorka, ljuta, sa keksom, sa suvim vocem, i sl.

neko ce da cuti ko mula i opet ce imati kako ti kazes "losu karmu"

ja, na primer, volim da torocem o svemu sa svima, sta mi i kad mi padne na pamet, jer je to sastavni deo moje licnosti...takva sam...

i ne mislim da sam losa, iskompleksirana, zla, anksiozna kokota

uostalom, ovde primecujem prilican broj ljudi koji iznosi svoju "intimu" i ja sam se u pocetku pitala-zasto to rade, zar nemaju svoje prijatelje,porodicu,psihoterapeute, bilo koga ko bi ih saslusao, ali i sam sam se, vremenom, uhvatila u tu "zamku"....i ne mislim nista lose o tome,naprotiv nisam kgb,cia,bia,mia,sia, pa da otkrivam stvari od drzavne vaznosti, koje ce uticati na propast covecanstva

na kraju balade: MALEFICIUM TACITURNITATUS
    A ja mislim da je prepricavanje naokolo, kurti i murti, prisilna neuroza, uopste nije bitno kome i sta pricas. Pljuvanje partnera sirokoj publici govori pre svega o nesamopostovanju.
    Al' misljenje je kao dupe, svako ga ima.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio Pipi Langstrumpf Pogledaj poruku

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.552
    Reputaciona moć
    15772

Citat Original postavio Pipi Langstrumpf Pogledaj poruku
    Ni ja.. previse je intimno..)
    Pricati na sve strane i bilo kome o svojoj intimi je nepostovanje sebe i prtnera..

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Ummmmmmmmmmmm..ima nesto i u pricanju, nije sve u cutanju

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio Brajan Koen Pogledaj poruku
    Ummmmmmmmmmmm..ima nesto i u pricanju, nije sve u cutanju
    Znaci volis da pljujes partnerku svojim ortacima? Je l' se osecas bolje dok je pljujes?

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

jeste proporcionalno. bar kod mene. sto mi neko vise znaci, to je nasa intima vise zasticena od price i serviranja okolo. i ustvari, onda kad prestanem da pricam o nama, tada znam da mi stvarno znaci. nekako, stitim to nase od svega okolo.
    i ne volim tako jednostavna iznosenja intimnih stvari na svetlost dana. nesto nekad treba i da bude sveto.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Uglavnom hvalim njene sexualne potencijale

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

A sto vise razmisljam, cini mi se da te price na sva usta i nemaju toliko veze sa partnerom, nego sa nama, nasim egzibicionizmom i zadobijanjem paznje. Sto vise ljudi uvuceno u pricu, to vise paznje.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

Naravno da zene nece pricati o svojoj intimi kad imaju vise kombinacija i tako ispadaju drolje..a standardna prica da su muskarci frajeri sa sto vise lovackih prica.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio Brajan Koen Pogledaj poruku
    Uglavnom hvalim njene sexualne potencijale
    Omasio si temu.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

nisam, samo pisem ono sto ti ne zelis da procitas

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Evo ga, nema veze sta pisem, uvuci cu je u igru, pa cu da je smorim.A vec si smorio.
    Pljuvanje je tema.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

odvratna si jedna osoba, gnojem sujete ispunjena...
    kiselina ti iz ociju raste
    sa jezika muve polecu
    al' i dalje si jedna
    malena i slatka
    devojcica

ps. Ovo nema veze sa temom al' da se nadje

Slične teme

1. hmmmm
    Autor psares u forumu Škole
    Odgovora: 664
    Poslednja poruka: 23.04.2007., 12:48
  2. Sex na zabranjenom mestu? hmmmm....