Да ли од политичара за којег гласате очекујете да буде поштен

Да ли очекујете да политичар кога гласате буде поштен

  • Да, 100% поштен

  • Да, али толеришем "крадуцкање"

  • Не, али нека краде у границама нормале

  • Не, нека краде колико хоће

  • Не знам

  • Не интересује ме да ли је поштен или не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Iza svakog politicara stoji neki kapital, ako misli da je ozbiljan politicar, i on mora da zastupa interese tog kapitala..., ali interese kapitala mora da pomiri sa interesima drzave

Politicar ne treba da bude glupo posten, vec pomalo i prepreden i i a po potrebi i makijavelista, jer ponekad cilj opravdava sredstvo...

Ali stvarno ne ocekujem da krade kao neka seoska dzukela tipa Soic iz ''Tesne koze'', ili pripadnik nekog sicilijanskog mafijaskog klana, ili da bude korumpiran od najgorih krimosa...

Na nesrecu kod nas ima takvih...
 
Ja bogami očekujem da bude 100% pošten jer ako to nije u stanju onda neka se bavi privredom ili kriminalom. nek stiče, muva i krade i to otvoreno, a ne politikom.
Ne trpim te koji bi po prirodi svoga posla morali da budu pošteni, koji nam tupe i drve o poštenju, koriste mašinu i poluge vlasti da hapse koje-koga, a pri tome zaboravljaju sebe. Stvarno ih ne podnosim!
 
Ja bogami očekujem da bude 100% pošten jer ako to nije u stanju onda neka se bavi privredom ili kriminalom. nek stiče, muva i krade i to otvoreno, a ne politikom.
Ne trpim te koji bi po prirodi svoga posla morali da budu pošteni, koji nam tupe i drve o poštenju, koriste mašinu i poluge vlasti da hapse koje-koga, a pri tome zaboravljaju sebe. Stvarno ih ne podnosim!
sto meni je vas zabarski premijer ubedljivo najveca faca od zapadnih lidera a za coveka se ne moze reci da je bas posten :super:
 
Berluskoni zeza Nemce za konc logore, zeza Fince da ni ne znaju sta je hrana i da je logicno da centar EU za neki kvalitet hrane bude u Italiji, zeza komuniste, zeza feministe i kaze da u Italiju treba investirati zbog zena sa lepim dupetom, zeza muslimane, zeza... ma sve koje bih i ja zezao da mogu.

I jos kaze Srederu, koji se zenio sto puta, na nekom sastanku EU 'e dosta sa ovim dosadnim razgovorima, aj' da pricamo o necem lepom, ajde o zenama, ajde Gerharde ti pocni!'

Pa car.
 

Back
Top