Windows XP SP2 - Eror RUNDLL
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Windows XP SP2 - Eror RUNDLL

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Windows XP SP2 - Eror RUNDLL

Kada uplaim racunar i posto mi se podigne operativni sistem pojavi mi se sledece upozorenje :

MsgBox sa naslovom RUNDLL i upozorenjem Error loading C:\WINDOWS\system32\tnufoosm/.dll

The specified module could not be found.

OK

Objasnjenje kako je do ovoga doslo.Posto mi otac ima firmu .td na jedan racunar je navukao VIRUS i na njemu je imao NOD32 2.7 ( nije mogao da ga skine ) i reko mi je da mu skinem sa neta KASPERSKI u probnoj verziji od 30 dana.Kada sam ga skinuo ja sam hteo da isprobam na mom racunaru kako radi.OBRISEM MOJ NO32 licencirani i instaliram KASPERSKI ( svo vreme je mi bio upaljen ADSL - preko LANA ) posto je se racunar resetovao zbog BRISANJA NOD32 ja sam instalirao KASPERSKI pa opet ga resetovao.Po poaljenju racunara ja sam KASPERSKI podesi i otisao na net da nanjem neki piracki kljuc.I kada sam ga usnimio.Meni je on prikazao da KASPERSI ima do isteka jos 1god i par dana STO JE OK.Update sam ga i on je onda trazio ponovo restart racunara.Kada je se upalio ( samo da podsetim svo vreme je mi bio upaljen ADSL - preko LANA ) samo mi KASPERSKI prijavi da mi je KLJUC na BLACK LISTI i od tada je poceo racunar nesto da kocka.Ja mu obrisem taj kljuc i ostalo je onih 30 probnih dana.Ukljucim skeniranje moga racunara i on mi je nasao kao neke trojance koje nije mogao da obrise.Ja tada popi***m i obrisem KASPERSKI i usnim nod.Posto svaki antivirus posle brsanja trazi da se resetuje racunar ja sam po resetovanju racunara-internet je radio-usnimavao NOD32.

Kada sam ga usnimio i podesio ga,posle update,SAM UKLJUCIO SKENIRANJE DISKA.
    On mi je rada nasao 2 VIRUSA I OBRISAO IH.

Ja poslen svakoga skeniranja RESETUJEM RACUNAR - to mi je navika . I OD TADA MI SE ONO UPOZORENJE POJAVLJUJE.

MOLIO BIH VAS - AKO JE IMAO NEKO ISTI PROBLEM DA MI POMOGNE DA OVAJ MOJ OTKLONIM JER STVARNO VISE NAMAM ZIVACA DA PONOVO INSTALITAM OPERATIVNI SISTEM.

kucao sam na GOOGLU- ime ove biblioteke ali be rezultata .... kao da ne postoji.

Početnik Baki_Man (avatar)
    Učlanjen
    25.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Windows XP SP2 - Eror RUNDLL

Kao prvo probaj da chekujes disk. Skini nod32 3 i snjim skeniraj komp, pa proveri komp jos sa nekim programom za spyware kao sto je Zone Alarm i tako neki...,i baci hijackthis log ovde....
    Poslednji put ažurirao/la Baki_Man : 10.08.2008. u 11:57

Učlanjen
    25.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Naravno imas i TuneUp utilities 2008, snjim isto mozes dosta toga....cak i da optimizujes sistem...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Baki_Man Pogledaj poruku
    Kao prvo probaj da chekujes disk. Skini nod32 3 i snjim skeniraj komp, pa proveri komp jos sa nekim programom za spyware kao sto je Zone Alarm i tako neki...,i baci hijackthis log ovde....
    Mislis na sledece My Computer pa Local Disk C pa desnim klikom misa ( izabrati Properties ) pa zatim kartica TOOLS pa zatim Error-checking.Ako je to to,za ovo sam znao kada sam prvi put ugledao komp ali vidis nije mi palo na pamet.Svejedno ako je to i ako nije probacu pa sta bude.
    Poslednji put ažurirao/la unisoft : 10.08.2008. u 20:53

Učlanjen
    25.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jeste bas to...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Isprobao sam ovo My Computer pa Local Disk C pa desnim klikom misa ( izabrati Properties ) pa zatim kartica TOOLS pa zatim Error-checking ali bez rezultata.

Buduća legenda
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

obori windows, stavi novi

Učlanjen
    25.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa da. Reinstaliraj Win.

Zainteresovan član Chvoro (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Svako resecnje je ovde reinstaliraj win ako ne znam ili ne mogu "udri" reinstall

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Chvoro Pogledaj poruku
    Svako resecnje je ovde reinstaliraj win ako ne znam ili ne mogu "udri" reinstall
    Vidis nije to losa ideja,mislo si na OPRAVKU mada mislim da ce mi promeniti sva podesavanja.Ma ko ga sisa necu ga ni dirati.

Imao sam pre slicnih problema kada sam nesto poslovao sa dll bibliotekama i sve sto sam uradio je- SKINUO SAM TI BIBLIOTEKU SA NETA I STAVIO JE NA LOKACIJU I BIO JE RESEN PROBLEM.Medjutim ovu biblioteku nisam nasao na netu.

AKO VAM NIJE PROBLEM MOZETE LI DA MI SA VASEGA KOMPA JE POSALJETE PREKO E-mail : unisoft@verat.net ili dajte neki link da je skinem.

Slične teme

1. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 17.01.2008., 13:41
  2. RunDLL Error?
    Autor miXed u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 27.12.2007., 15:47
  3. windows protection eror
    Autor sakazvaka u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.05.2005., 14:29

Pravila za slanje poruka