Prva dama Srbije o svom suprugu, vašem predsedniku Borisu !
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 99

Tema: Prva dama Srbije o svom suprugu, vašem predsedniku Borisu !

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Arrow Prva dama Srbije o svom suprugu, vašem predsedniku Borisu !

Пише: Татјана Тадић рођена Родић

Драги грађани, ретко причам, заправо уопште не причам.
    Како ишта да причам кад сваки пут, чим зинем, добијем ћушку преко уста са највишег места, од господина супруга - председника. Тако вам је то са женама бирократских силеџија, партијских богова, императора и царева...

За мене нема сигурне куће. Коме ја да пријавим насиље у породици? Где да се сакријем? ОН, међутим, лицемерно отвара сигурне куће за малтретиране жене, па је једном неспретно изјавио како ће "цела Србија једном бити сигурна кућа"! Ни сам није знао шта је одвалио. Колико смо малтретирани споља и изнутра, требало би нам једно пет-шест милиона кућа расутих широм света да што даље будемо од њега, да се сви посакривамо негде.
    Претворила сам се у оно што је некад био Зоран Лилић. Отварам дечје паркове, вртиће и бициклистичке стазе... Сви наши државници водили су своје жене барем једном на службено путовање, само мене мој супруг-државник није водио нигде. Истина, више ни њега нигде не примају. Не зна да се понаша. Онако загледан у себе и свој лик, не види никога, не слуша никога, па га је то и сустигло. Како и не би кад се према свима понаша као разредни старешина у Петој београдској гимназији. Све ми се чини да он одатле никад није ни изашао. Уводи у кабинете те своје бивше ђаке, још неспремне за живот, а камо ли политику, унапређује их у саветнике и дипломате. И сад Тања треба да стоји поред ЊЕГА и да аплаузом поздравља голобраду децу...

Ни ЊЕГА више нико не гледа и не слуша. Нема шта ни да се види, ни да се чује. Зато сам се повукла у миран живот, бавим се зеленим површинама и децом предшколског узраста (ту имам велико искуство, јер бити поред овога супруга-председника значи исто што и тежак рад у некој дечјој установи).
    Нисам била поред ЊЕГА у председничкој кампањи 2004. године, па сам на силу, следећи пут била изведена пред суд јавности, да ме виде као "принцезу тужног лика". Кад сте ви мене видели да сам се ја насмејала? Ма, нисам могла ни на гласање да изађем, да ми народ не види "тековине брачног живота" на лицу.

Живот ми је језиво досадан. Дружим се са неком кројачицом из Книна, Драганом Огњеновић. Та никад ништа осим црнине није носила. Права жена у црном. И не мењам друштво. Кад је парастос нека је парастос.

Запоставила сам каријеру инжењера грађевине и своју фирму, запоставила сам живот у сваком смислу. Ево ме као Проклета Јерина, жива зазидана у демократској кули од слоноваче. Да ли се ја разликујем од жене неког оријенатлног деспота? Ако неко уочи разлику нека ми јави, биће то један радостан дан за мене.

ЊЕГА сам ја упознала на једној свадби. Ту ми је дошао главе. Одмах после те свадбе. Тако је то у животу жене-пратиље. Брзо погрешиш, а полако се кајеш. Али, да не испадне ово тужна прича о усамљеној жени, снашла сам се ја, имам свој паралелни живот и свет, тако да ме ЊЕГОВИ излети са другим женама и мушкарцима уопште више не занимају. Да ја лепо некако прегурам овај мандат са њим (надам се да ће бити краћи него што је планирао), па да се после лепо као људи разиђемо. Ваљда ће ова правна држава разумети моје разлоге. Кад је могао да се "тихо удаљи" од оне бивше, моћи ће уз мало мање буке и од мене. Ја не волим буку, а он воли само себе (свог јединог себе), па ће то све бити како треба.

А зашто то сад не учиним? Па зато да не одем без ичега. Да не буде како сам га оставила у "одсудном тренутку по државу и по демократију, баш у тренутку кад се ОН бори да се приближимо Европској унији, и да се Косово приближи Србији".
    Да не би било како је она његова суморна Тања без срца и душе и сличне ствари. Све би то мени спаковали његови страначки мислиоци. Трубила би штампа како га је Тања оставила "без имало размишљања о последицама по стабилизацију и придруживање земљама ЕУ". Е, зато сад нећу. И нећу зато што ће ми цена бити већа на крају мандата него сад. Нећу сад да га оставим да не би био још луђи него што јесте, јер би то имало штетне последице за много ширу заједницу него што је наша пропала кућна задруга.

Нећу и зато што ћу једном да напишем књигу о свему што се иза врата дешавало, да лепо зарадим од ње, а и народ да једном прогледа, да добро размисли следећи пут кад гласа за некога, да се лепо људи распитају какав је тај који хоће да им председникује, какве су му навике, склоности, да ли му је шамар бржи од памети, воли ли "све што воле млади" или је озбиљан човек на кога може да се рачуна. Знам и како ћу да почнем књигу: "Два су цвета у бостану расла", па ћу после детаљно да објасним ко је ту обрао бостан.

Има дана кад наричем као да сам пореклом из неког десетерца. Ситуација је античка, епска, не да се довољно добро опевати. Можда би боље било да се дружим са неком песникињом него са овом кројачицом, па би моја прича о заробљеној првој дами могла да добије свој уметнички облик. Рецимо, "Тајна Тањине туге" или нешто слично.
    Молим вас, да разјаснимо ствари до краја: па зар није Даница Драшковић чији је муж био министар спољних послова путовала где год и њен грешни Вук? Зар није чак и онај мали надобудни министар нечега, неки Милосављевић, водио ону своју неуку женицу, бившу неуку новинарчицу, на службени пут код царева и краљева, зар није Веља Илић сваку своју љубавницу негде одвео, зар није свако ко је нешто одвео своју жену негде, само ОН не зна где му је жена, али одлично зна где су му Вук Јеремић, и разни други мали и недорасли ђаци...

Њему су та деца тачка ослонца. Да није њих нико га више не би схватао за озбиљно. Ето зашто ме нема. Шта ћу ја ту. И да хоћу ОН ми не да. Па кад је тако, онда боље да се ја бавим озелењавањем паркова, а да он своје зелене момке и зелене девојке грли и пипка, а може и росну траву да пасе, што ће на крају и да се деси. Велике су ове ливаде око Београда, има ту посла за доброг коња зеленка.

У ЊЕГОВОЈ постојбини кажу: „Зло говече довијека јуне“. Ако је тачна ова мудра народна мисао, онда би добро било да баталимо покушај поправке. Ако нема наде и ако је касно, онда би најбоље било да тај ЊЕГОВ случај сместимо у смешну страну историје. Мада мени уопште није смешно, а видим ни народу није, предлажем да га након политичке пропасти унапредимо у тренера неког рекреативног клуба на Савском језеру. Нека трчи, весла, ради склекове, рва се са партнерима, плива. У здравом делу здрав дух!

А мени је душа у носу, једва чекам крај.

Татјана Тадић
    Таблоид

Zainteresovan član DIKTATOR (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: Prva dama Srbije o svom suprugu, vasem predsedniku Borisu !

teme na ovom pdf su , sve gluplje i gluplje
    gde nalazite, gospodo , ovakve shit clanke :???:

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

SrpskaPolitika prenela, a Tabloid objavio, nisam sigurno ja pisao...da li je tacno, pitajte onu prethodnu sto je uspela da pobegne.

Učlanjen
    27.07.2008.
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku
    SrpskaPolitika prenela, a Tabloid objavio, nisam sigurno ja pisao...da li je tacno, pitajte onu prethodnu sto je uspela da pobegne.
    wtf is Srpska Politika:???:

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Ово је већ озбиљно.И у Парламенту је СРС тражила да се обелодани здравствено стање Тадића и од чега се лечи.Крију то као змија ноге.Нико не зна да ли је овај човек психофизички здрав.

Све је могуће...

Primećen član
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Bez veze, glupo, plitko, uvredljivo. Zasto uopste pominjati ovakve stvari pa sve i da imaju logiku!

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio sanjasanjalica73 Pogledaj poruku
    Bez veze, glupo, plitko, uvredljivo. Zasto uopste pominjati ovakve stvari pa sve i da imaju logiku!
    Јел` ти то питаш зашто помињати и да су тачне?

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Али, да не испадне ово тужна прича о усамљеној жени, снашла сам се ја, имам свој паралелни живот и свет, тако да ме ЊЕГОВИ излети са другим женама и мушкарцима уопште више не занимају. Да ја лепо некако прегурам овај мандат са њим (надам се да ће бити краћи него што је планирао), па да се после лепо као људи разиђемо.
    Па,он и са мушкарцима...леле...

Učlanjen
    27.07.2008.
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio jedite_kod_Joa Pogledaj poruku
    Ово је већ озбиљно.И у Парламенту је СРС тражила да се обелодани здравствено стање Тадића и од чега се лечи.Крију то као змија ноге.Нико не зна да ли је овај човек психофизички здрав.

Све је могуће...
    Naravno da je sve moguce, gospodine

Napokon, ne verujem da i vi imate neku potvrdu da ste psihofizicki zdravi, prema tome..

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio DIKTATOR Pogledaj poruku
    Naravno da je sve moguce, gospodine

Napokon, ne verujem da i vi imate neku potvrdu da ste psihofizicki zdravi, prema tome..
    Ето,колико је гласач ДС-а бистар...Па,ја не водим државу,"господине",и нисам дужан никоме да дајем на увид свој здравствени картон.

Učlanjen
    27.07.2008.
    Reputaciona moć
    38

Ето,колико је гласач ДС-а бистар...Па,ја не водим државу,"господине",и нисам дужан никоме да дајем на увид свој здравствени картон.
    nisam glasac ds-a , i mislim da po zakonu ni predsednik republike nije duzan da nikome na uvid da svoj zdravstveni karton. Iako smatram da je to neophodno, ne samo za predsednika, nego i za premijera i sve clanove vlade

da se tako radilo, nikada ni kostunica, ni seselj, ni milosevic ne bi mogli da obavljaju funkicije koje su obavljali

narocito ne milosevic, koji ima toliki rep suicida u familiji da mu psiholog ne bi dao ni kljuceve od javnog wc -a na cuvanje, a ne drzavu

Primećen član
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Јел` ти то питаш зашто помињати и да су тачне?
    Znam kako funkcionise "svet poznatih" i svesna sam da se o coveku u cijim je rukama sudbina moje zemlje i naroda treba znati sto vise i dobrih i losih ali ne volim nikako kad se prica o clanovima porodice posebno koji se zaista ne uplicu ni u sta. Ja njegovu zenu nikad nisam videla ( kao ni Seseljovu npr.), ne pojavljuje se, cuti, i to mi je dovoljno da pomislim da nema zasluge ni za dobro ni za lose u Srbiji. Druga je stvar npr. sa drugacijim zenama: Mira, Danica i sl. o njima da se pise dan i noc opravdano je.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Učlanjen
    27.07.2008.
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio delirium tremens Pogledaj poruku
    au , bre

fuj

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio sanjasanjalica73 Pogledaj poruku
    Znam kako funkcionise "svet poznatih" i svesna sam da se o coveku u cijim je rukama sudbina moje zemlje i naroda treba znati sto vise i dobrih i losih ali ne volim nikako kad se prica o clanovima porodice posebno koji se zaista ne uplicu ni u sta. Ja njegovu zenu nikad nisam videla ( kao ni Seseljovu npr.), ne pojavljuje se, cuti, i to mi je dovoljno da pomislim da nema zasluge ni za dobro ni za lose u Srbiji. Druga je stvar npr. sa drugacijim zenama: Mira, Danica i sl. o njima da se pise dan i noc opravdano je.
    Ни мене не интересује да ли она уређује зелене површине или прави крој са другарицом.
    Али,оно што је она(ако је она) описала овде показује да се њен живот састоји и од шамара бржих од памети,како је рекла.Ја не кажем да је овај сад неки силеџија ако је 1-2 ошамарио,али она овде наводи и друге ствари које су непознате јавности и тичу се здравља председника Републике.Друга је ствар што је то део и њеног живота.

Primećen član Slack Bladder (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Opet neka naklapanja od strane radikalskih medija
    Pomešaju malo viski, vinjak i domaću u lokalnoj džibri i eto nove "senzacije".

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Нека их тужи,ако није писала.Текст је врло компромитујућ.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

A posle neki teraju inat modovima što uz objavljeni tekst ne dostave link
    Pa onda peticije...

http://pomoc.krstarica.com/?action=article&cat_id=012&id=390&lang=

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

То није линк.Таблоид је објавио...

http://www.*********************/srp/clanak.php?br=159&clanak=32

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

То није линк.Таблоид је објавио...

http://www.*********************/srp/clanak.php?br=159&clanak=32

Volim ljude koji umeju da se zaebavaju kao ti...

Primećen član
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Ни мене не интересује да ли она уређује зелене површине или прави крој са другарицом.
    Али,оно што је она(ако је она) описала овде показује да се њен живот састоји и од шамара бржих од памети,како је рекла.Ја не кажем да је овај сад неки силеџија ако је 1-2 ошамарио,али она овде наводи и друге ствари које су непознате јавности и тичу се здравља председника Републике.Друга је ствар што је то део и њеног живота.
    Pa da on nju na bilo koji nacin zlostavlja ona ne bi smela ni pomisliti da ovo o njemu poveri ni prijateljici od detinjstva a ne tabloidu nekom koji ce to objaviti i to za vreme mandata. Pa zamisli kako bi tada samari leteli. Gluposti su to a meni se svidja kada se zene politicara ne mesaju mnogo u posao svojih muzeva pa bih Tadicevu zenu bas onako pustila da zivi taj zivot daleko od svega ( da sam novinar tabloida ) i ne bih pisala o njoj kao nagradu za povucen zivot.

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Iz aviona se vidi da je to kobajagi pismo napisao MILOVAN BRKIC, perjanica i urednik te kvazi novine.

Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Inace, MILOVAN BRKIC je vrlo poznat po tim i slicnim pisanijima za koja jedino on (i pokoja osoba kojoj mozak trenutno ne funkcionise) misli da su uverljiva, a Boga mi i duhovita.
    Najbolje je M.B. radio u 2003.g. i nekoliko prethodnih...

Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Zasto da ih tuzi? Da im pridaje na znacaju...Boli je uvo.
    Sto nije tako smeo da pise o zemuncima svojevremeno, nego je imao drugaciji "stil"

Нека их тужи,ако није писала.Текст је врло компромитујућ.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio Slack Bladder Pogledaj poruku
    Opet neka naklapanja od strane radikalskih medija
    Pomešaju malo viski, vinjak i domaću u lokalnoj džibri i eto nove "senzacije".

Pa gde ima vatre ima i dima ili obrnuto,dodje mu na isto.A viski si mogu priustiti samo prosvecene i elitne demokrate,a nikako ne obrazovani radikali,tako da ovo govoris iz licnog iskustva.

Slične teme

1. Predsedniku Srbije prete ubistvom
    Autor master_of_errors u forumu Politika
    Odgovora: 326
    Poslednja poruka: 06.05.2008., 14:20
  2. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 18.10.2006., 04:05
  3. Koliko bi odredili platu postenom predsedniku Srbije?
    Autor Tuzni_patak u forumu Istorija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 30.07.2004., 08:48
  4. Prva petorka SCG po vasem izboru?
    Autor dr.J u forumu Košarka
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 07.11.2003., 18:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku