kako muskarcu rasturiti mozak???

Ne čini drugima ono što ne želiš da neko tebi učini.Hoću reći, nije teško rasturiti muški mozak, pošto mu je u pantalonama... ali kad tad to će ti se vratiti..imam iskustva. A i ne volim ljude koji druge iskorišćavaju i ostavljaju. Ne mislim da si neka riba zbog toga. Mnogo je teže naći sebi ravnog i ostati sa njim.
 
jos uvek nisam upoznala nekog tipa koji je meni ravan,ako takav postoji, molim,neka mi se javi da odmerimo snage. sto se tice toga da li sam ja neka riba ili ne suvisno je pricati o tome, ja ne mislim da jesam ali oni se lepe za mene kao pcele na med :D . u principu ne radim ljudima ono sto ne bih volela da oni meni urade ali ...
hazard:
Ne čini drugima ono što ne želiš da neko tebi učini.Hoću reći, nije teško rasturiti muški mozak, pošto mu je u pantalonama... ali kad tad to će ti se vratiti..imam iskustva. A i ne volim ljude koji druge iskorišćavaju i ostavljaju. Ne mislim da si neka riba zbog toga. Mnogo je teže naći sebi ravnog i ostati sa njim.
 
red belt:
jos uvek nisam upoznala nekog tipa koji je meni ravan :arrow: :shock: ,ako takav postoji, molim,neka mi se javi da odmerimo snage :arrow: :lol: :? . sto se tice toga da li sam ja neka riba ili ne suvisno je pricati o tome :arrow: :roll: :( :lol: , ja ne mislim da jesam ali oni se lepe za mene kao pcele na med :D :arrow: muve na ***** . u principu ne radim ljudima ono sto ne bih volela da oni meni urade ali ... :arrow: sta ali? :shock: nema tu ALI :wink:
 
Pa i mene se plaše..A nije to neki razlog da ih izvrćem na naličje..Kad osetim da se ponaša prema meni kao prema novom svetskom čudu, na fin način prestanem da sa njim kontaktiram dok se ne sabere..a onda ako se ne uvredi pokušavam da nastavim komunikaciju..Ili mu diskretno skrenem pažnju da nađe devojku..
 
:cry: cini mi se da me niste bas najbolje shvatile, tj. sta sam htela da kazem time da je super kad im rasurite mozak :cry: .
hazard:
Pa i mene se plaše..A nije to neki razlog da ih izvrćem na naličje..Kad osetim da se ponaša prema meni kao prema novom svetskom čudu, na fin način prestanem da sa njim kontaktiram dok se ne sabere..a onda ako se ne uvredi pokušavam da nastavim komunikaciju..Ili mu diskretno skrenem pažnju da nađe devojku..
 
Devilishgirl:
red belt:
:cry: cini mi se da me niste bas najbolje shvatile, tj. sta sam htela da kazem time da je super kad im rasurite mozak :cry: .

Pa cico :roll: ..kako moze da im bude super :?
Ma pusti ...

Hej našao sam sliku red belta
hh.gif


I hazarda
c1.gif
 
moram da ti pokvarim uzitak. nisi ni blizu sto se tice nasih slika ali jesi se potrudio, nema sta
Milow:
Devilishgirl:
red belt:
:cry: cini mi se da me niste bas najbolje shvatile, tj. sta sam htela da kazem time da je super kad im rasurite mozak :cry: .

Pa cico :roll: ..kako moze da im bude super :?
Ma pusti ...

Hej našao sam sliku red belta
hh.gif


I hazarda
c1.gif
 
wishfish:
Milow:
wishfish:
red belt:
reci mi nesto vise o tom primerku da bih ti mogla pomoci
wishfish:
Ja nemam ali mi treba za jedan odredjeni mozak :twisted: Pomoć :!:
Ne znam šta da kažem o primerku, ima kliker i te kakav, zato sam se i zaljubila, a onda me je * da sam se pušila... Dužna sam mu :oops:
A koliko tipova je ostalo tebi dužno?
Nikad nikog nisam svesno s'*, prosto nisam zloća :wink:
Ako je tako onda daj mi njegovu adresu, spremi lovu i izaberi. Lomljenje ruku ili nogu...
 
izvinjavam se zbog pogrešne interpretacije teme..
( još mi hladno da se depiliram) Ako te frajer zeznuo, sačekaj da prođe vreme, ide leto, pa se smuvaj s njegovim najboljim drugom .. dok ovaj tvoj prvi ne pomisli da je kompletan šupak kad mu drugovi kažu da si super riba..
 
hazard:
izvinjavam se zbog pogrešne interpretacije teme..
( još mi hladno da se depiliram) Ako te frajer zeznuo, sačekaj da prođe vreme, ide leto, pa se smuvaj s njegovim najboljim drugom .. dok ovaj tvoj prvi ne pomisli da je kompletan šupak kad mu drugovi kažu da si super riba..

Kakav je to drug ako se smuva sa bivsom ribom najboljeg druga,za mene to ne bi bio drug tako da bi mi bilo svejedno.
 

Back
Top