Zasto nisu banovani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj pa kolko stvari nije po pravilniku:lol:
Jedna spodoba je rekla da se stidi shto je kao fol srpkinja i da mrzi shto je to.
Je l trebalo i nju zbog toga banoviati?
Njihova nesretja ali svako ima pravo da mrzi koga god zeli.
 
Joj pa kolko stvari nije po pravilniku:lol:
Jedna spodoba je rekla da se stidi shto je kao fol srpkinja i da mrzi shto je to.
Je l trebalo i nju zbog toga banoviati?
Njihova nesretja ali svako ima pravo da mrzi koga god zeli.

Ne, ona se obraca sebi, a ne citaom narodu.

Da vidimo ko su fasisti:

krkanovomeso.jpg
[/img]
 
Sad mi prosto zao shto nisam glasao da ih mrzim pa da vidim da li bi me banovali.:)
Svachije pravo je da ima svoje mishljenje makar to mishljenje podrazumevalo i da mrzi ceo jedan narod.Ako ta njegova mrznja druge ne ugrozava u chemu je problem?
Svi moraju da vole Crnogorce?
 
Sad mi prosto zao shto nisam glasao da ih mrzim pa da vidim da li bi me banovali.:)
Svachije pravo je da ima svoje mishljenje makar to mishljenje podrazumevalo i da mrzi ceo jedan narod.Ako ta njegova mrznja druge ne ugrozava u chemu je problem?
Pa to sto bi ti mrzeo jedan narod samo pokazuje da si glup......

Svi moraju da vole Crnogorce?

A ovo DOKAZUJE da si glup ko *****, jer ako nekog ne mrzis, ne moras da ga volis.
 
Bolje ovde da se prazne i izbacuju frustracije, nego u stvarnom zivotu...
Hej, i mene nervira kad Crnogorci rebnu cene kao da si na Maldivima, a ovamo g.ovna plivaju metar od obale u Becicima. Ja budem besna, ali ne mrzim Crnogorce. Mozda neko svoj bes kanaliste tako da kaze da ih mrzi, jer ne ume da definise sta je to sto mu smeta.

Sto se tice fasista, ima ih, nije da nema, ali to je par bisera, mislimd a je vecina Krste (koliko toliko) normalna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top