Kosovo nikada neće biti srpsko

Od 1980. godine Srbija nema fakticku vlast na Kosovu i na tome ce i ostati. Pogresna politika slobe i bratije iz bosne i hrvatske je dovela do toga.

Kosovo je izgubljeno zauvek

LDP

Pirot

"НЕМАЧКИ ВОЈНИК СЕ НИКАДА НЕЋЕ ПОВУЋИ СА ОБАЛА ВОЛГЕ!"
Адолф Хитлер,
Нова година 1943, месец дана пре капитулације намачке 6. армије у Стаљинграду.
 
Najgluplje su one priče da će Srbija povratiti Kosovo za 500 godina. Znate li ko ima prava da planira i razmišlja o 500 godina unapred? Onaj ko je sredio sadašnjost. Ja oko sebe vidim Jugoslovenski aerotransport, Jugoslovensko rečno brodarstvo, TANJUG, AVNOJ itd, zatim jugoslovenske pasoše, jugoslovenske lične karte, vozačke dozvole sa oznakom SCG, a da ne govorim koliko mizerno deluju oni grbovi Socijalističke Republike Srbije sa petokrakama koji stoje na mnogim državnim institucijama. Znači, imati blato u sadašnjosti svuda oko sebe a razmišljati o 500 godina unapred je više nego tragikomično. Ne zanima me uopšte šta će da bude za 500 godina, ja nemam i mi kao narod i država nemamo pravo na trenutak u kome postojimo; ja nisam imao pravo na domovinu od 1991. do 2006. godine, dok su nas raznorazne džukele silovale sa SRJ i SCG, a to je više od pola mog života. Kosovo će na jesen priznati skoro sve zemlje sveta, pa nije valjda da ćemo pristati na to da imamo diplomatske odnose samo sa Severnom Korejom, Kubom, Irakom, Libijom, Vijetnamom i Kambodžom? Baš briga svet što ćemo se sami zatvoriti u kavez kad više nikoga ne možemo ugroziti. Kralju iz LDP, svaka čast na temi.
 
Rusija i Kina su 1991. jasno rekle da "nikada neće priznati Sloveniju i Hrvatsku". Znamo šta je bilo 1992. Tako će biti i sa Kosovom, ja kad vam kažem.

Ma u pravu je on, ali nacin kako zapocinje je klasicno seljacko provociranje ljudi za koje i ja mislim da ne zele da priznaju istinu, i da zive u masti(mislim na "patriote"). ali nema potrebe za tim, mislim da je malo bezveze.
 
Ali sada ne mogu da sprovode svoju ludacku politiku, uredno prihvataju put Srbije ka E.U.Vidis kako se odmah hapsi Dabic dr.David(koji voli da tihuje).

Mhm..znachi sve po starom ko i 90-tih
Slobina partija nastavlja da izvrshava naredjenja zapadnjaka-prodaja Krajine,sankcije RS pa kad traze previshe onda se kao malo fol bune i dobiju po pichqi...
Kazi ti meni samo kako BoTa i njegova nenadyebivo demokratska vlast sa sve Dachicem namerava da prizna Kosovo?:think:
Poshto se sada deru na sav glas da nikada nece..itd.
Ili ce biti nenadyebivo demokrate sve do tog china?
 
Koji smor od teme ...

Tako ti je to kad nemaš argumenata (kad nemaš šta da kažeš).

0002006A.gif
0002018E.gif
000201C7.gif
 
Mhm..znachi sve po starom ko i 90-tih
Slobina partija nastavlja da izvrshava naredjenja zapadnjaka-prodaja Krajine,sankcije RS pa kad traze previshe onda se kao malo fol bune i dobiju po pichqi...
Kazi ti meni samo kako BoTa i njegova nenadyebivo demokratska vlast sa sve Dachicem namerava da prizna Kosovo?:think:
Poshto se sada deru na sav glas da nikada nece..itd.
Ili ce biti nenadyebivo demokrate sve do tog china?

Ne znam da li ce morati, ako nisu priznale sve E.U. zemlje,zasto bi to trazili od nas?Mada je sve to forma, mi smo Kosovo izgubili, a ako bi doslo do toga da moramo da priznamo, eto forme radi, bice mu zajebano, ali vecina njegovih i svi LDP-ovi glasaci su toga svesni.....ne verujem da ce priznati niti da ce to ovi od njega traziti,ali je cinjenica i da udjemo u E.U. Kosovo nece moci zbog mnogo stvari u istom trenutku, tako da bi to znacilo da priznajemo da ga nemamo vise.
 

Back
Top