INFERNO

kakokako

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
431
U cemu postujes.
U cemu su znamo kad pricamo sa curama na ulici.
Na forumu nije isto, posto su to obicno neke kombinacije koje nisu za izlazak, al aj izmislite "sta nosite" u smislu "kao da ste u tome". :hahaha::rotf:
 
Ne treba da kazes u cemu si, nego "u cemu bi bio da je ovo ulica a ne forum", i "da imas tu robu".
Inace, ti ne treba nista da kazes, jer si musko, treba samo zene...
mi mozemo da ih napadamo ovde, a mozemo i samo da procitamo sto su napisale, ili da kontarisemo itd..
 
Ne treba da kazes u cemu si, nego "u cemu bi bio da je ovo ulica a ne forum", i "da imas tu robu".
Inace, ti ne treba nista da kazes, jer si musko, treba samo zene...
mi mozemo da ih napadamo ovde, a mozemo i samo da procitamo sto su napisale, ili da kontarisemo itd..

Ah on ocekuje da sad neka cura opise nesto ovako...
:lol:
 
Evo ja sam u suknji (mislim šta drugo nositi na sto stepeni) i imam majcu koja bukvalno ne dodiruje moje telo, samo lastiš na ramenima osećam, pošto mi spada, pa mi je jean kraj na ramenu, a drugi spao. Eto, sad balavite. :lol: (i to zbilja imam na sebi)
 
Evo ja sam u suknji (mislim šta drugo nositi na sto stepeni) i imam majcu koja bukvalno ne dodiruje moje telo, samo lastiš na ramenima osećam, pošto mi spada, pa mi je jean kraj na ramenu, a drugi spao. Eto, sad balavite. :lol: (i to zbilja imam na sebi)

Slikaj se onda odma i okaci da vidimo... :D Inace ti nista ne verujemo. :) :P ;)
 
Ne ti, nego zene treba da kazu...:dash:

Ш'а, жене да кажу шта ја носим? :???:

Evo ja sam u suknji (mislim šta drugo nositi na sto stepeni) i imam majcu koja bukvalno ne dodiruje moje telo, samo lastiš na ramenima osećam, pošto mi spada, pa mi je jean kraj na ramenu, a drugi spao. Eto, sad balavite. :lol: (i to zbilja imam na sebi)

Сад ми пао на памет један много безобразан "хиперактивни" смајли, али не смем да га ставим. :rumenko:
 
mozes da kazes "sta bi nosila" i ako ne nosis to. Ne ti nego svako, to je tema, nije tema da pricate sta ZAISTA nosite, nego zaista sta bi nosile . Jel uska?
 

Back
Top