Frajer za odrzavanje

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
Jeste li imali nekad imali frajera koji sluzi samo da promeni ulje, odrzava motor u dobrom stanju i slicno, tj sluzio vam samo da se kresnete, i niste ga vodili nigde jer vas je bilo blam njega i stalno ste ga lozili kako je najbolji bacje?

:lol:
 
Inace naravno da sam imao cura kojima sam samo sluzio za kres... kao i one meni jel... ;) Cak sta vise u zadnje vreme kako nesto razmisljam i preferiram takve varijante... ;)

Mada setih se i jedne sto me vukla da u jednom lokalu koji ide u krug pravimo mnogo krugova samo da bi bile vidjena... :lol: Komedija... Ja ebem i druzim se za svoju dusu a ne zbog sveta.... :) A te sto nesto rade zbog sveta ne kapiram uopste... mada ako je njoj to bitno... ebe se meni... :lol:
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja shvatila, tema nije o kres šemama, već o "vezama" sa ljudima kojih se stidimo, ali bismo da se kresnemo sa njima. Kres šeme su nešto drugo.

Zašto bi me bilo blam nekoga sa kome želim da budem...pa da zbog toga s njom ne izlazim? Svejedno da li je kres partija ili veza... Iebe mi se da li će nekome da se dopadne ili ne... Ako je meni O'K, što da ne... Ne zavisim od mišljenja okoline...
 
Zašto bi me bilo blam nekoga sa kome želim da budem...pa da zbog toga s njom ne izlazim? Svejedno da li je kres partija ili veza... Iebe mi se da li će nekome da se dopadne ili ne... Ako je meni O'K, što da ne... Ne zavisim od mišljenja okoline...

Pa ja se slažem sa tim. Komentarisala sam onaj Zoroov post kako on samo kres šeme ima, pa rekoh nije devojka na to mislila, ako sam ja dobro shvatila.
 

Back
Top