Da li znate???

Свето тројство представља са ТРИ САСТАВЉЕНА ПРСТА. Што је био РАНИЈИ поздрав Србије. Али се неко досетио да раздвоји....Срби треба да се врате да поново држе 3 састављена прста.
 
Срби се никада нису поздрављали на начин који је иновирао Вук Драшковић. Раширена три прста је типичан усташки поздрав, а користиле су га и војске попут Хитлерове.
Свето Тројство би могло бити србски поздрав, али... Као што се зна, символ поменутог тројства је сасвим другачији и код православних народа је лако препознатљив.

Као народ веома лако наседамо на подвале и кукавичија јаја...
 
Pa kretenski jeste ali ne znači to sada da ljudi koji se tako pozdravljaju automatski imaju bilo šta sa ustašama ili Hitlerom. Pozdrav kao i svaki drugi, ko hoće neka ga koristi, ko neće ne mora.
 
Pa kretenski jeste ali ne znači to sada da ljudi koji se tako pozdravljaju automatski imaju bilo šta sa ustašama ili Hitlerom. Pozdrav kao i svaki drugi, ko hoće neka ga koristi, ko neće ne mora.

sa tri opustena i razdvojena prsta u visini glave se zaklinje i svajcerska garda papi...
Jesu li i oni ustase i nacisti...
 
Срби се никада нису поздрављали на начин који је иновирао Вук Драшковић. Раширена три прста је типичан усташки поздрав, а користиле су га и војске попут Хитлерове.
Свето Тројство би могло бити србски поздрав, али... Као што се зна, символ поменутог тројства је сасвим другачији и код православних народа је лако препознатљив.

Као народ веома лако наседамо на подвале и кукавичија јаја...

:klap::klap::klap::klap::klap:
Bravo!To je ustaški pozdrav,ali mi po običaju nasedamo.
Neki to i znaju zato tako i pozdravljaju kao na OI dečko i devojčica.:whistling:
 
off topic: Kakav su to "performans" izveli naši sportisti juče na otvaranju Olimpijade. Danas je novinar RTS započeo priču o tome, ali su ga prekinuli zbog intervjua sa Tadićem?
 
Pozdrav sa uzdignuta tri prsta je prihvaćen u Srbiji a prvi ga je lansirao budaletina Vuk Drašković.
Srbi nisu svesni šta znači taj pozdrav?
Da čujem da li vi znate?

Српски поздрав су била скупљена три прста, па га је Вук преправио, колико ја знам
 

Back
Top