Muskarci obozavaju ZENE

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Muskarci ne mrze prave zene, nego ih obozavaju, a mrze sponzoruse i pokvarene zenske osobe.

U naslovu sam namerno stavio veliko zene, jer tim smatram one koje to stvarno jesu.

Kod nas zbilja ima jako puno - (cak vise ne mogu to nazvati sponzorusama, vec cigankama) zena koje leze na parama, a nisu u stanju okrenuti turu pica, a mogu piti na vas racun i sto je najzalosnije, sve su u pitanju jeftina pica.

Kako takve zene mogu traziti i ocekivati od muskarca da bude fin i dzentlmen kad su one koze?
 
U Nemackoj... na kraju dodje konobarica sa jednim fiskalnim racunom istim ko kod nas i sa jednim blokcicem... i sedne kod svakog i pise u blokcic sta je taj popio... onda mu sabere i svako za sebe posebno plati.... :lol:
 
Muskarci ne mrze prave zene, nego ih obozavaju, a mrze sponzoruse i pokvarene zenske osobe.

U naslovu sam namerno stavio veliko zene, jer tim smatram one koje to stvarno jesu.

Kod nas zbilja ima jako puno - (cak vise ne mogu to nazvati sponzorusama, vec cigankama) zena koje leze na parama, a nisu u stanju okrenuti turu pica, a mogu piti na vas racun i sto je najzalosnije, sve su u pitanju jeftina pica.

Kako takve zene mogu traziti i ocekivati od muskarca da bude fin i dzentlmen kad su one koze?

pa kakav je to dzentlmen sto ocekuje da mu zenska placa pice? u cemu je tvoj problem? krivo ti je sto devojke ne narucuju nista skuplje?
 
Muskarci ne mrze prave zene, nego ih obozavaju, a mrze sponzoruse i pokvarene zenske osobe.

U naslovu sam namerno stavio veliko zene, jer tim smatram one koje to stvarno jesu.

Kod nas zbilja ima jako puno - (cak vise ne mogu to nazvati sponzorusama, vec cigankama) zena koje leze na parama, a nisu u stanju okrenuti turu pica, a mogu piti na vas racun i sto je najzalosnije, sve su u pitanju jeftina pica.

Kako takve zene mogu traziti i ocekivati od muskarca da bude fin i dzentlmen kad su one koze?


sinnke, jesi, velikim delom u pravu, ali i mi žene imamo problema sa muškim sponzorima i sponzorušama...moramo sami da se trudimo, da ih izbegnemo kako znamo i umemo i nađemo one koji, stvarno, zaslužuju našu pažnju i nežnost. UA SPONZORI I SPONZORUŠE!
 
Muskarci ne mrze prave zene, nego ih obozavaju, a mrze sponzoruse i pokvarene zenske osobe.

U naslovu sam namerno stavio veliko zene, jer tim smatram one koje to stvarno jesu.

Kod nas zbilja ima jako puno - (cak vise ne mogu to nazvati sponzorusama, vec cigankama) zena koje leze na parama, a nisu u stanju okrenuti turu pica, a mogu piti na vas racun i sto je najzalosnije, sve su u pitanju jeftina pica.

Kako takve zene mogu traziti i ocekivati od muskarca da bude fin i dzentlmen kad su one koze?

slazem se ali i muskarci su budale kad vijaju samo takve pa se na kraju jos i zacopaju i ostanu svorc a one...uzivaju :rotf:
 
sinnke, jesi, velikim delom u pravu, ali i mi žene imamo problema sa muškim sponzorima i sponzorušama...moramo sami da se trudimo, da ih izbegnemo kako znamo i umemo i nađemo one koji, stvarno, zaslužuju našu pažnju i nežnost. UA SPONZORI I SPONZORUŠE!

Da sve je to u redu, ali ja bi da sam zensko u takvoj situaciji pokazao da me niko ne moze kupiti jednim picem i pokazao da sam drugarcina. A ne ciganio se za jednu turu, fuj, proklete balkanske kupusarke.

I ne verujem da postoje muske sponzoruse, to i ako postoji je zanemarivo, samo njima svaka cast sta sve mogu torbat za kesh, muskom se ipak treba dici a zena uvek moze leci.
 
Ni njoj niko ne bi odrezao ruku da je zavukla u dzep i platila turu, ali naravno seljanka nikad ne moze biti lafcina.:hahaha:

placam turu kad mi se placa tura...ostavljam tipu da placa kad mi se ostavlja...sigurno necu da sedim i razmisljam kako sam seljanka i sponzorusa zato sto postoje pacijenti. kao ti..
uostalom sinke ne razumem sta je tvoj problem? jel tebe neko govnjivom motkom tera da placas ribi?
 
Da sve je to u redu, ali ja bi da sam zensko u takvoj situaciji pokazao da me niko ne moze kupiti jednim picem i pokazao da sam drugarcina. A ne ciganio se za jednu turu, fuj, proklete balkanske kupusarke.

I ne verujem da postoje muske sponsoruse, to i ako postoji je jako zanemarivo, samo njima svaka cast sta sve mogu torbat za kesh, muskom se ipak treba dici a zena uvek moze leci.

niko te ni ne moze kupiti jednim picem...ne lupaj gluposti
kooojoj "takvoj situaciji" sinke...svakoj kad sednes da popijes pice sa zenskom osobom? li postoji neka posebna?
 
placam turu kad mi se placa tura...ostavljam tipu da placa kad mi se ostavlja...sigurno necu da sedim i razmisljam kako sam seljanka i sponzorusa zato sto postoje pacijenti. kao ti..
uostalom sinke ne razumem sta je tvoj problem? jel tebe neko govnjivom motkom tera da placas ribi?

Kad izadjes sa drugom/prijateljem u grad onda bi mogla i ti pozvati turu ili to u tvom sistemu zaostalih seljanki ne postoji.
 
Kad izadjes sa drugom/prijateljem u grad onda bi mogla i ti pozvati turu ili to u tvom sistemu zaostalih seljanki ne postoji.

vec ti objasnih da i ja placam pice :) ko sto rekoh kad mi se placa..
pa te sad pitam da mi objasnis meni zaostaloj, tacnu definiciju toga...kada je ona seljanka..
i kako ti to kupujes nekog jednim picem? sta ti dobijes za to pice?
ja znam sta je seljanka i sponzorusa...a ako tebi bilo kad kad platis ribi pice toliko srce pati sta si onda ti? i sto uopste to radis ako ti to toliko smeta...
 
a yebote....pa ne mora da boode primer sa novcem......recimo sitooacija...sa ulaskom u aooto.....ti njoj otvoriš....i onda ona sedne..paf...i u koliko sitooacija se desilo da vam žena otvori vrata iznootra......da ne morate sami da se cimate......1:50000
 

Back
Top