Muskarci obozavaju ZENE
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 103

Tema: Muskarci obozavaju ZENE

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Podrazumevano Muskarci obozavaju ZENE

Muskarci ne mrze prave zene, nego ih obozavaju, a mrze sponzoruse i pokvarene zenske osobe.

U naslovu sam namerno stavio veliko zene, jer tim smatram one koje to stvarno jesu.

Kod nas zbilja ima jako puno - (cak vise ne mogu to nazvati sponzorusama, vec cigankama) zena koje leze na parama, a nisu u stanju okrenuti turu pica, a mogu piti na vas racun i sto je najzalosnije, sve su u pitanju jeftina pica.

Kako takve zene mogu traziti i ocekivati od muskarca da bude fin i dzentlmen kad su one koze?
    Piti da, delat ne.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Muskarci obozavaju ZENE

e...meni to važno isto...samo da pokaže želju da plati nekad piće....... mož me pozove i na večeru u restoran...........a neće platiti, jerbo sam džentlmen..........

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

U Nemackoj... na kraju dodje konobarica sa jednim fiskalnim racunom istim ko kod nas i sa jednim blokcicem... i sedne kod svakog i pise u blokcic sta je taj popio... onda mu sabere i svako za sebe posebno plati....

Iskusan ....OLJA..... (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio sinnke Pogledaj poruku
    Muskarci ne mrze prave zene, nego ih obozavaju, a mrze sponzoruse i pokvarene zenske osobe.

U naslovu sam namerno stavio veliko zene, jer tim smatram one koje to stvarno jesu.

Kod nas zbilja ima jako puno - (cak vise ne mogu to nazvati sponzorusama, vec cigankama) zena koje leze na parama, a nisu u stanju okrenuti turu pica, a mogu piti na vas racun i sto je najzalosnije, sve su u pitanju jeftina pica.

Kako takve zene mogu traziti i ocekivati od muskarca da bude fin i dzentlmen kad su one koze?
    pa kakav je to dzentlmen sto ocekuje da mu zenska placa pice? u cemu je tvoj problem? krivo ti je sto devojke ne narucuju nista skuplje?

Iskusan *samouka* (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    246

sinnke, jesi, velikim delom u pravu, ali i mi žene imamo problema sa muškim sponzorima i sponzorušama...moramo sami da se trudimo, da ih izbegnemo kako znamo i umemo i nađemo one koji, stvarno, zaslužuju našu pažnju i nežnost. UA SPONZORI I SPONZORUŠE!

Poznat Maslachak (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Citat Original postavio ZORO- Pogledaj poruku
    U Nemackoj... na kraju dodje konobarica sa jednim fiskalnim racunom istim ko kod nas i sa jednim blokcicem... i sedne kod svakog i pise u blokcic sta je taj popio... onda mu sabere i svako za sebe posebno plati....
    sad si se za`ebo...
    sad ce da krenu sa 4160 dinara....

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio Maslachak Pogledaj poruku
    sad si se za`ebo...
    sad ce da krenu sa 4160 dinara....
    Prevazidjena je ta novcanica jos pre par godina... Sad bi lepo legle neke nove... novcanice...

Zainteresovan član Senka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

slazem se ali i muskarci su budale kad vijaju samo takve pa se na kraju jos i zacopaju i ostanu svorc a one...uzivaju

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Pa i treba svi da uzivaju...

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

takve, ovakve..bem ti ludu zemlju i stanje, i ljude koji se toliko cimaju oko mizarnih stvari...do k.rca vise i s tim placanjem pica, kao da mu je pola ruke odsekla...zato sto joj platio pice...zamisli

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio dark.lady Pogledaj poruku
    takve, ovakve..bem ti ludu zemlju i stanje, i ljude koji se toliko cimaju oko mizarnih stvari...do k.rca vise i s tim placanjem pica, kao da mu je pola ruke odsekla...zato sto joj platio pice...zamisli

Ni njoj niko ne bi odrezao ruku da je zavukla u dzep i platila turu, ali naravno seljanka nikad ne moze biti lafcina.
    Piti da, delat ne.

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Ja sam svojevremeno bio otvorio tu temu... o tome koliko neki ljudi upropaste sebi prilika bas zbog te opterecenosti lovom...

Umesto da uzivaju...

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio nepomenljiva Pogledaj poruku
    sinnke, jesi, velikim delom u pravu, ali i mi žene imamo problema sa muškim sponzorima i sponzorušama...moramo sami da se trudimo, da ih izbegnemo kako znamo i umemo i nađemo one koji, stvarno, zaslužuju našu pažnju i nežnost. UA SPONZORI I SPONZORUŠE!
    Da sve je to u redu, ali ja bi da sam zensko u takvoj situaciji pokazao da me niko ne moze kupiti jednim picem i pokazao da sam drugarcina. A ne ciganio se za jednu turu, fuj, proklete balkanske kupusarke.

I ne verujem da postoje muske sponzoruse, to i ako postoji je zanemarivo, samo njima svaka cast sta sve mogu torbat za kesh, muskom se ipak treba dici a zena uvek moze leci.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Ni njoj niko ne bi odrezao ruku da je zavukla u dzep i platila turu, ali naravno seljanka nikad ne moze biti lafcina.
    placam turu kad mi se placa tura...ostavljam tipu da placa kad mi se ostavlja...sigurno necu da sedim i razmisljam kako sam seljanka i sponzorusa zato sto postoje pacijenti. kao ti..
    uostalom sinke ne razumem sta je tvoj problem? jel tebe neko govnjivom motkom tera da placas ribi?

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

lafcina tesko....ali zato lafica moze biti.....

Iskusan *samouka* (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    246

Da sve je to u redu, ali ja bi da sam zensko u takvoj situaciji pokazao da me niko ne moze kupiti jednim picem i pokazao da sam drugarcina. A ne ciganio se za jednu turu, fuj, proklete balkanske kupusarke.
    izbegavaj ih i ne dopuštaj da ti takve glupače krive sliku o ženama, koje se prodaju isključivo za nežnost i lepu reč

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio ....OLJA..... Pogledaj poruku
    pa kakav je to dzentlmen sto ocekuje da mu zenska placa pice? u cemu je tvoj problem? krivo ti je sto devojke ne narucuju nista skuplje?

Iz kog si ti sela, ti zivis 200 godina u proslosti.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

I ne verujem da postoje muske sponsoruse, to i ako postoji je jako zanemarivo, samo njima svaka cast sta sve mogu torbat za kesh, muskom se ipak treba dici a zena uvek moze leci.
    niko te ni ne moze kupiti jednim picem...ne lupaj gluposti
    kooojoj "takvoj situaciji" sinke...svakoj kad sednes da popijes pice sa zenskom osobom? li postoji neka posebna?

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio nepomenljiva Pogledaj poruku
    izbegavaj ih i ne dopuštaj da ti takve glupače krive sliku o ženama, koje se prodaju isključivo za nežnost i lepu reč
    Nije se to meni desilo jer sam ja stari macak koji odmah sve proceni. Nego je cudno bas sto je ta osoba, obrazovana, finih manira itd. pa mi se to nikako ne uklapa.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

niko te ni ne moze kupiti jednim picem...ne lupaj gluposti
    kooojoj "takvoj situaciji" sinke...svakoj kad sednes da popijes pice sa zenskom osobom? li postoji neka posebna?
    Pa ovu ocigledno da moze, jer se nije setila pozvati konobara. Za mene je ona kupljena.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

placam turu kad mi se placa tura...ostavljam tipu da placa kad mi se ostavlja...sigurno necu da sedim i razmisljam kako sam seljanka i sponzorusa zato sto postoje pacijenti. kao ti..
    uostalom sinke ne razumem sta je tvoj problem? jel tebe neko govnjivom motkom tera da placas ribi?
    Kad izadjes sa drugom/prijateljem u grad onda bi mogla i ti pozvati turu ili to u tvom sistemu zaostalih seljanki ne postoji.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Iz kog si ti sela, ti zivis 200 godina u proslosti.
    a sta je po tebi dzentlmen? ne mogu da verujem da postoje ljudi koji se toliko opterecuju parama

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio ....OLJA..... Pogledaj poruku
    a sta je po tebi dzentlmen? ne mogu da verujem da postoje ljudi koji se toliko opterecuju parama
    Ti pocni ziveti u sadasnjosti pa cu se mozda i potruditi da ti objasnim sta je to, kad vec nisi do sada bila u stanju nauciti najosnovnije, inace moje objasnjenje u protivnom bice nistavno, jer ga neces moci shvatiti.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Kad izadjes sa drugom/prijateljem u grad onda bi mogla i ti pozvati turu ili to u tvom sistemu zaostalih seljanki ne postoji.
    vec ti objasnih da i ja placam pice ko sto rekoh kad mi se placa..
    pa te sad pitam da mi objasnis meni zaostaloj, tacnu definiciju toga...kada je ona seljanka..
    i kako ti to kupujes nekog jednim picem? sta ti dobijes za to pice?
    ja znam sta je seljanka i sponzorusa...a ako tebi bilo kad kad platis ribi pice toliko srce pati sta si onda ti? i sto uopste to radis ako ti to toliko smeta...

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

a yebote....pa ne mora da boode primer sa novcem......recimo sitooacija...sa ulaskom u aooto.....ti njoj otvoriš....i onda ona sedne..paf...i u koliko sitooacija se desilo da vam žena otvori vrata iznootra......da ne morate sami da se cimate......1:50000

Slične teme

1. Muskarci u zene a zene u muskarce...
    Autor goranovisad u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 28.02.2013., 16:34
  2. Muskarci ili zene??
    Autor TheSameDiference u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 01.07.2007., 17:40
  3. sta vi zene..a sta vi muskarci...
    Autor devojcurak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 17