Nepravda u svakom pogledu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Nepravda u svakom pogledu

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Podrazumevano Nepravda u svakom pogledu

Zasto musko mora ozeniti trudnu curu??? Pa nisu oni bili non stop 24 sata zajedno pa da bude siguran da je dete njegovo i ne samo to, nije on trudan nego ona, a ako joj se to desilo znaci ili je glupa ili je to namerno napravila nekim ciljem, i zasto bi si decko unistio zivot zbog budale???

Za moj pojam to je totalna nepravda. Svaka koja ima imalo postenja i pravednosti u sebi, bi trebala bar u tim stvarima reci sta joj je cilj, a ne unistavati sebi njemu i jos jednoj novoj osobi zivot.
    Piti da, delat ne.

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nepravda u svakom pogledu

a zasto postoje zene nego da bi unistavale nas jadne muskarce

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Ne unistavaju one muskarce, vec sebe...urodjena samodestrukcija...

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

Citat Original postavio sinnke Pogledaj poruku
    Zasto musko mora ozeniti trudnu curu??? Pa nisu oni bili non stop 24 sata zajedno pa da bude siguran da je dete njegovo i ne samo to, nije on trudan nego ona, a ako joj se to desilo znaci ili je glupa ili je to namerno napravila nekim ciljem, i zasto bi si decko unistio zivot zbog budale???

Za moj pojam to je totalna nepravda. Svaka koja ima imalo postenja i pravednosti u sebi, bi trebala bar u tim stvarima reci sta joj je cilj, a ne unistavati sebi njemu i jos jednoj novoj osobi zivot.
    jeste.
    bolje da guta nego da zatrudni

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ZmAjEvA Pogledaj poruku
    Ne unistavaju one muskarce, vec sebe...urodjena samodestrukcija...
    a usput nako malo i nas

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Kolateralna steta... medjutim niko ne moze da te unisti, osim ako mu ti to ne dozvolis.
    Muskarci treba da beze od samodestruktivnih zena...a ne cine to ukoliko su i sami skloni istoj...

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Nije dobro u svakom slucaju dve budale napravise trecu

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Pa da, glupache zatrudne.
    To je jedini razlog zashto su mushkarci pametni. Povrach.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Pa da...za budalastinu je uvek potrebno dve budale...

Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

kazem ja gutanje je spas

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Za moj pojam ti si totalna.... Ili sebičan..... , ili ako si tinejdžer, pročitaj ovo kad malo porasteš, ako i tada budeš imao takvo mišljenje kao sada.

Niko ne može nekog naterati da se oženi ako to neće - to znaš?:???:
    Kako se usuđuješ da govoriš tako uvredljivo o ženama uopšteno? Hajde da si se smuvao sa nekom promiskuitetnom devojkom, pa da čuvek kaže da sumnjaš čije je dete, ali šta ti tražiš sa takvom?
    Ako misliš da se ne može saznati ko je tačno otac deteta, onda si toliko neobavešten, da i ne možeš imati neko mišljenje, pa ne znam zašto se uopšte javljaš sa ovakvom temom.
    Povodom toga da nije on trudan, ni ona ne bi ibla trudna da nije njega. Zajedno su u tome znaš? Ili ne znaš kako se prave deca?
    Pošto je trudnoća delo dvoje ljudi, ne može biti problem samo jedne strane!
    Ni jedan vid kontracepcije nije 100% zaštita od trudnoće - najveća zaštita je 98% (i manje). Ne mora ona biti ni glupa ni zlonamerna, a može da joj se desi neplanirana trudnoća. Ako ni ovo ne znaš, idi kod prvog ginekologa specijaliste za kontracepciju (oni postoje, ako nisi znao), pa neka ti lepo objasni kako da se zaštitiš od "glupih" i "zlonamernih" devojaka.
    Za moj pojam ti si totalna nepravda, kad misliš da one namerno ostaju u drugom stanju.
    A nije ti palo na pamet da je totalna nepravda kad se ti sexaš sa devojkom, a nećeš da preuzmeš deo odgovornosti za eventualne posledice? Šta misliš radi čega sex uopšte postoji? Da se lude čude? Pa osnovna mu je svrha pravljenje dece.
    Ako nećeš da imaš decu, i ako kod eventualne trudnoće nećeš da preuzmeš svoj deo odgovornosti prema detetu (to baš nije nepravda?) moraš to reći svakoj devojci sa kojom budeš, inače si nepošten ti, a ne ona.tkacio:

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio betmenov_prijatelj Pogledaj poruku
    a usput nako malo i nas
    Ima među vama nekoliko koje je trebalo uništiti pre nego što ste i zakmečali!tkacio:tkacio:

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio taote Pogledaj poruku
    Ima među vama nekoliko koje je trebalo uništiti pre nego što ste i zakmečali!tkacio:tkacio:
    a neke medju vama je otac trebao prosuti u wc solju

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Citat Original postavio NovaIsta Pogledaj poruku
    kazem ja gutanje je spas
    Zna zena sve

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Za moj pojam ti si totalna.... Ili sebičan..... , ili ako si tinejdžer, pročitaj ovo kad malo porasteš, ako i tada budeš imao takvo mišljenje kao sada.

Niko ne može nekog naterati da se oženi ako to neće - to znaš?:???:
    Kako se usuđuješ da govoriš tako uvredljivo o ženama uopšteno? Hajde da si se smuvao sa nekom promiskuitetnom devojkom, pa da čuvek kaže da sumnjaš čije je dete, ali šta ti tražiš sa takvom?
    Ako misliš da se ne može saznati ko je tačno otac deteta, onda si toliko neobavešten, da i ne možeš imati neko mišljenje, pa ne znam zašto se uopšte javljaš sa ovakvom temom.
    Povodom toga da nije on trudan, ni ona ne bi ibla trudna da nije njega. Zajedno su u tome znaš? Ili ne znaš kako se prave deca?
    Pošto je trudnoća delo dvoje ljudi, ne može biti problem samo jedne strane!
    Ni jedan vid kontracepcije nije 100% zaštita od trudnoće - najveća zaštita je 98% (i manje). Ne mora ona biti ni glupa ni zlonamerna, a može da joj se desi neplanirana trudnoća. Ako ni ovo ne znaš, idi kod prvog ginekologa specijaliste za kontracepciju (oni postoje, ako nisi znao), pa neka ti lepo objasni kako da se zaštitiš od "glupih" i "zlonamernih" devojaka.
    Za moj pojam ti si totalna nepravda, kad misliš da one namerno ostaju u drugom stanju.
    A nije ti palo na pamet da je totalna nepravda kad se ti sexaš sa devojkom, a nećeš da preuzmeš deo odgovornosti za eventualne posledice? Šta misliš radi čega sex uopšte postoji? Da se lude čude? Pa osnovna mu je svrha pravljenje dece.
    Ako nećeš da imaš decu, i ako kod eventualne trudnoće nećeš da preuzmeš svoj deo odgovornosti prema detetu (to baš nije nepravda?) moraš to reći svakoj devojci sa kojom budeš, inače si nepošten ti, a ne ona.tkacio:
    Ne znam zasto se toliko ljutis?

Ona je trudna, njen problem, ne moj.
    A sta kad mene bole jaja, sigurno ne mogu reci da je to njen problem. Niti se secam da se nekad neka sekirala, zato sto joj decka bole jaja, a pogotovo se ne secam de se neka sekira kad su decku puna jaja, nego ceka da je izvedes na 16 mesta da bi torbao.

Prema tome svako nek se nosi sa svojim problemom. Uvlacenje druge osobe u svoj problem, je stvar patologije i egoizma.
    Piti da, delat ne.

Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

A sta kad mene bole jaja, sigurno ne mogu reci da je to njen problem. Niti se secam da se nekad neka sekirala, zato sto joj decka bole jaja, a pogotovo se ne secam de se neka sekira kad su decku puna jaja, nego ceka da je izvedes na 16 mesta da bi torbao.

Prema tome svako nek se nosi sa svojim problemom. Uvlacenje druge osobe u svoj problem, je stvar patologije i egoizma.
    ajde, ajde....
    zlatno pravilo je da ti sto glume bahatost imaju zlatno srce..

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio betmenov_prijatelj Pogledaj poruku
    a neke medju vama je otac trebao prosuti u wc solju

Sad si već suviše bezobrazan za moj pojam! Prvo neki krele postavi temu na pogrešnom PDF-u, (ljubav i sex?), pa izvređa žene onako generalno, onda dobije što nije zaslužio (kulturno i opširno objašnjenje), pa ti ne shvatiš ništa od toga, pa lupiš totalnu glupost za svakog ko ima više od 15 godina, pa dobiješ tačno ono što si sam tražio. Onda još pređeš na lično vređanje... ccc
    Šteta što nismo u RL, pa da te pozovem da izađemo ispred lokala... da porazgovaramo muški (ako ti znaš šta je to).

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Sad si već suviše bezobrazan za moj pojam! Prvo neki krele postavi temu na pogrešnom PDF-u, (ljubav i sex?), pa izvređa žene onako generalno, onda dobije što nije zaslužio (kulturno i opširno objašnjenje), pa ti ne shvatiš ništa od toga, pa lupiš totalnu glupost za svakog ko ima više od 15 godina, pa dobiješ tačno ono što si sam tražio. Onda još pređeš na lično vređanje... ccc
    Šteta što nismo u RL, pa da te pozovem da izađemo ispred lokala... da porazgovaramo muški (ako ti znaš šta je to).
    Bolje za tebe da ti on ne dodje, jer bi te nasamarao ko prasca.
    Piti da, delat ne.

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Dečko, kad te bole jaja, radi ono što si i do sada, to malo veša properi na ruke, a kad porasteš, naučićeš i ono...torbanje

Valjda je trudnoća em zajednički, em malo veći problem, nego kad jednog nedoj... pubertetliju bole jaja?

A ne žališ se što te boli k**** za dete koje si napravio?

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Bolje za tebe da ti on ne dodje, jer bi te nasamarao ko prasca.

Ha!
    Bar više ne bi bio u opasnosti da mu neka "ntovari" trudnoću... Eto, spasla bih čoveka briga......

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Valjda je trudnoća em zajednički, em malo veći problem, nego kad jednog nedoj... pubertetliju bole jaja?

A ne žališ se što te boli k**** za dete koje si napravio?
    A, kao da njega koji se jos nije rodio silno boli kuurac ko ga je napravio. Tebi stvarno razmisljanje, nije jaca strana.
    Piti da, delat ne.

Buduća legenda Brajan Koen (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    795

Nepravda koliko je los post

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Citat Original postavio NovaIsta Pogledaj poruku
    ajde, ajde....
    zlatno pravilo je da ti sto glume bahatost imaju zlatno srce..

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

A, kao da njega koji se jos nije rodio silno boli kuurac ko ga je napravio. Tebi stvarno razmisljanje, nije jaca strana.

Pa, mislim, žališ se što te bole jaja, pa moraš..., a što te boli k**** ne žališ se. Valjda manje boli.

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Idem na vazduh, da se ne zarazim. Možda počnem i ja da razmišlkam kao ....tu neki... Pa da ne postanem suviše pametna, nije zdravo.

Slične teme

1. Nepravda, pa to ti je !!!!
    Autor KaLiMeRa u forumu Žene
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 30.10.2007., 23:35
  2. LAŽ i NEPRAVDA .....
    Autor Psihologue u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 02.02.2007., 20:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor