Uhvati ga ako mozes!!!!

dejadejka

Primećen član
Poruka
688
Nesto razmisljam ovih dana... U poslednjih mesec dana u mojoj okolini sklopilo se nenormalo mnogo brakova!!! Mlada je u 90% slucajeva trudna... Znam samo dva para u poslednje vreme gde to nije slucaj!
Interesuje me sta vi mislite!!!
Da li je situacija kod nas toliko losa da se parovi sad vencavaju samo zato sto "moraju"?
Da li su muskarci toliko nepazljivi kada im se desava da im devojka ostane u drugom stanju?
Ili su devojke te koje su nepazljive?
Ili su devojke nasle caku i uhvatile frajera na bebu?
Za neke od tih parova znam da i nisu bili u sjajnoj vezi... Da li biste se Vi udale zato sto ste trudne a odnos sa voljenom osobom bas i ne blista?
 
То ми је толико јадно и бедно кад се венчавају у фазону ај што пре, а млада као крмача у оној венчаници. Има ли шта бедније... уместо да буде мега згодна риба у лепој хаљини.
 
То ми је толико јадно и бедно кад се венчавају у фазону ај што пре, а млада као крмача у оној венчаници. Има ли шта бедније... уместо да буде мега згодна риба у лепој хаљини.
Slazem se... Ruzno je... Ali izgleda da je moderno...
 
ma meni to nikad nije bilo jasno...kako bre ona njega..mislim prakticno...on moze samo nju da navata na bebu, on svrsava u nju....kako bre to da ona njega na prevaru...
uvek nesto zene :dash:
Pa i ja sam zensko... Samo sam razmotrila sve opcije... Moze i to da se desi.... Znam devojku koja je decku govorila da pije pilule za kontracepciju! On se opustio i zatrudnela je....
 
Pa i ja sam zensko... Samo sam razmotrila sve opcije... Moze i to da se desi.... Znam devojku koja je decku govorila da pije pilule za kontracepciju! On se opustio i zatrudnela je....

Ne mora znaciti da je ona lagala, mogla je jednostavno biti neinformisana dovoljno i ne koristiti ih na nacin na koji treba...

Ako bih ostala trudna, ne bih se udala, uradila bih nesto drugo...
Sada ne zelim brak, ali ako bih zeljela djecu sa nekim muskarcem, tek onda bih se udala za njega... ne zelim djecu van braka...
 
Predrasude,dragi moji.

Pod
a) niko vishe ne zzuri s brakom jer je dozoljen vanbrachni seks

b) zzene vishe nikog ne "hvataju" za brak jer vishe nije sramota biti neudat i zato shto su ekonomski nezavisnije

c) i mushkarci zzele porodicu a ne da uvek budu bez kuchete i macheta

d) sama institucija braka nema vishe nekadashnji znachaj, kada je zapravo bila neophodan elemenat drshtvenog uredjenja

e) ne znachi automatski da ako je mlada trudna da mladozzenja nju zzeni samo zbog deteta i da je ne voli i da nije i on zzeleo dete s njom

f) vechina parova se odluchi da ozakoni vanbrachnu zajednicu upravo zbog dece, jer je josh uvek chvrsto ukorenjena malogradjanska predrasuda prema deci koja su "kopilad"

g) nisu mushkarci moroni i maloumni da zaista veruju da moraju da je ozzene zato shto je trudna i da ne znaju za kontracepciju ili makar kondom. Tako da je ipak najvechim delom taj brak zzeljen.

h) abortus je u nashoj zemlji legalan.

i) i da, postoji josh uvek jedan mali procenat ovakvih sluchajeva, da neko nekog "hvata" na bebu.
 
ja nocas sanjala da sam trebala da se udam za jednog bas dragog mi decka i on me ostavi dva dana pred vencanje i ozeni neku drugu devojku a meni se izvini i sve i ja mislim da nikada vise nisam plakal u snu i bas se onako razvukao san...
 
Nesto razmisljam ovih dana... U poslednjih mesec dana u mojoj okolini sklopilo se nenormalo mnogo brakova!!! Mlada je u 90% slucajeva trudna... Znam samo dva para u poslednje vreme gde to nije slucaj!
Interesuje me sta vi mislite!!!
Da li je situacija kod nas toliko losa da se parovi sad vencavaju samo zato sto "moraju"?
Da li su muskarci toliko nepazljivi kada im se desava da im devojka ostane u drugom stanju?
Ili su devojke te koje su nepazljive?
Ili su devojke nasle caku i uhvatile frajera na bebu?
Za neke od tih parova znam da i nisu bili u sjajnoj vezi... Da li biste se Vi udale zato sto ste trudne a odnos sa voljenom osobom bas i ne blista?

Ne, nego ih ove koze love na dete, pogotovo ako ti muskarci imaju kesha. Samo ne bi to kod mene proslo, ja bi takvu svaku sterao u kuurac.

Muskarci su po prirodi odgovorni, pa prihvataju tu zenu sa detetom iako je ne vole, nego im je sluzila samo za skidanje mraka.
Sta mozemo kad smo mi muski casni.
 
Ovako...
1) Vecina mojih skolskih drugarica se udala (imam 21.godinu)! Gotovo sve su bile u drugom stanju! Imale su mogucnost da upraznjavaju sex pre braka- zasto nije ostalo na tome?
2) Tacno je da i muskarci zele brak. Ali zasto u vecini slucajeva moraju prvo da sklepaju dete? Lakse im je da prelome i ozene se?
3)Prosle godine je u nasoj zemlji bilo 9000 razvoda braka! Nemam podatak ali verujem da je bar trecina zena od tih 9000 stupila u brak sa detetom u sebi! Muskarci preuzeli odgovornost za postupke ali nesto skripi?
 
Ovako...
1) Vecina mojih skolskih drugarica se udala (imam 21.godinu)! Gotovo sve su bile u drugom stanju! Imale su mogucnost da upraznjavaju sex pre braka- zasto nije ostalo na tome?
2) Tacno je da i muskarci zele brak. Ali zasto u vecini slucajeva moraju prvo da sklepaju dete? Lakse im je da prelome i ozene se?
3)Prosle godine je u nasoj zemlji bilo 9000 razvoda braka! Nemam podatak ali verujem da je bar trecina zena od tih 9000 stupila u brak sa detetom u sebi! Muskarci preuzeli odgovornost za postupke ali nesto skripi?

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA paranoja
 
Ovako...
1) Vecina mojih skolskih drugarica se udala (imam 21.godinu)! Gotovo sve su bile u drugom stanju! Imale su mogucnost da upraznjavaju sex pre braka- zasto nije ostalo na tome?
2) Tacno je da i muskarci zele brak. Ali zasto u vecini slucajeva moraju prvo da sklepaju dete? Lakse im je da prelome i ozene se?
3)Prosle godine je u nasoj zemlji bilo 9000 razvoda braka! Nemam podatak ali verujem da je bar trecina zena od tih 9000 stupila u brak sa detetom u sebi! Muskarci preuzeli odgovornost za postupke ali nesto skripi?

Zar je vazno da li udaje trudna ili ne?
I ne mora da znaci da ako je na vjencanju trudna, da je to smisljeni plan, greska ili sl. moze biti i obostrana zelja da brak sklope kada odluce da imaju dijete...
Toliko razvoda se desava bas zbog toga pod 1)... prerano stupaju u brak, a nemaju pojma o zivotu...
 
Zar je vazno da li udaje trudna ili ne?
I ne mora da znaci da ako je na vjencanju trudna, da je to smisljeni plan, greska ili sl. moze biti i obostrana zelja da brak sklope kada odluce da imaju dijete...
Toliko razvoda se desava bas zbog toga pod 1)... prerano stupaju u brak, a nemaju pojma o zivotu...
Moze... Naravno.... Ali kad bih cula da je svaka deseta trudna... A ne skoro svaka... Tu vec nesto nije u redu...
 
Zar je vazno da li udaje trudna ili ne?
I ne mora da znaci da ako je na vjencanju trudna, da je to smisljeni plan, greska ili sl. moze biti i obostrana zelja da brak sklope kada odluce da imaju dijete...
Toliko razvoda se desava bas zbog toga pod 1)... prerano stupaju u brak, a nemaju pojma o zivotu...

:ok:

Trudnocha pre braka i razvod nisu nuzzno povezani.
Trudnocha pre braka ne mora da znachi da on nju ne voli.

I zashto, zashto to predubedjenje da je uvek mushkarac taj koji ne voli?:dontunderstand:
Pa oni su emotivna bicha istao kao i zzene...brakovi se razvode zbog drugih razloga, kao shto je nezrelost nespremnost sebichnost i robovanje shablonima.
 

Back
Top