Zašto Srbi mrze sve nacije i svoje susede?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: Zašto Srbi mrze sve nacije i svoje susede?

Početnik
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zašto Srbi mrze sve nacije i svoje susede?

Zašto Srbi mrze sve nacije i svoje susede? Koliko samo mrznje u tom narodu ima da je čak normalno da se poziva na ubistva,iseljavanja. Zar je moguće da su svi ostali losi.Ponose se ubistvima pljackama,silovanjima.Slovenci-Austiski konjusari.Hrvati-ustaše.Bosnjaci-balije.Crnogorci-glupi mafijasi.Albanci-shiptari.Makedonci-cokalije,Bugari.Pa sami sebe čak nevole.Srbi iz nekadasnje „Krajine” su Ustaše.Srbi iz Bosne-glupi Bosanci.Srbi sa Kosova-siptari.Sumadinci,juzna pruga,vojvodani(lale).Mrze se Amerikanci,Evropljani,Arapi,Azijati,crnci,belci. A da ne govorimo kako nazivaju clanove nekih stranaka, ma mrze ih gore od siptara.Svi su ludi i svi mrze Srbe.E pa to je vas psiholoski problem. Vi ste bolesni.Mentalno.I to ozbiljno.

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zašto Srbi mrze sve nacije i svoje susede?

Neverovatno kako ti lupaš i vređaš.
    Banovati tebe treba pa ti troši vreme na kloniranje.

Primećen član King_Donald (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

begaj bre crncugo

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Једини и највећи проблем са Србима је ШТО НЕ МРЗЕ... тупсоне - стварно те треба бановати...........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Početnik
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja,bre ne mrzim nikog,samo nevolem kad mi moju varoš blate,a ne volem ni mafijaše,ni lude profesore,dalje nevolem baš ni šiptare,ali ih ne mrzim.Nevolem,bre kad mi neko sere svojom kulturom u mojoj avliji,e to vam netje protji.

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Mrzimo samo one koji su nas ubijali .

Domaćin дрињача (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Зар још није

Primećen član
    Učlanjen
    19.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Pogresno! Srbi ne mrze svoje susede osim mozda Hrvate i muslimane ( a i njih mnogo manje nego ovi njih). Lep odnos imamo sa zemljama susedima a i onim koje i ne moraju biti bas susedi ali su u "blizini".Korektan odnos sa Rumunima, Bugarima, Grcima, (svim pravoslavnim svetom osim mozda malo crkva sa Makedoncima a i to ce brzo da se resi).
    Hrvati su ti koji bukvalno imaju lose odnose i neresena pitanja sa svim zemljama u okruzenju osim sa Madjarima a i sa njima bi samo da im znaju jezik pa da mogu da ih uvrede.( ovo sam cula u nekoj humoristickoj hrvatskoj emisiji).

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Olegunj Obasanj Pogledaj poruku
    Zašto Srbi mrze sve nacije i svoje susede? Koliko samo mrznje u tom narodu ima da je čak normalno da se poziva na ubistva,iseljavanja. Zar je moguće da su svi ostali losi.Ponose se ubistvima pljackama,silovanjima.Slovenci-Austiski konjusari.Hrvati-ustaše.Bosnjaci-balije.Crnogorci-glupi mafijasi.Albanci-shiptari.Makedonci-cokalije,Bugari.Pa sami sebe čak nevole.Srbi iz nekadasnje „Krajine” su Ustaše.Srbi iz Bosne-glupi Bosanci.Srbi sa Kosova-siptari.Sumadinci,juzna pruga,vojvodani(lale).Mrze se Amerikanci,Evropljani,Arapi,Azijati,crnci,belci. A da ne govorimo kako nazivaju clanove nekih stranaka, ma mrze ih gore od siptara.Svi su ludi i svi mrze Srbe.E pa to je vas psiholoski problem. Vi ste bolesni.Mentalno.I to ozbiljno.
    jok,ne gledaj gobalno od primera do primera.mrzi me da pisem evo ukratko-
    slovence-ne mrze srbi oni mrze nas i to je cinjenica srbi su slovence da tako kazem poceli da mrze tek posle visedecenijkog ispoljavanja mrznje od strane slovenaca.
    pocev od debilne podrske albancima na kosovu iako su znali za siptarski separatizam i progon srba sa kosova jer su u tome videli svoju sansu za odcepljenje....ima jos

hrvati-shodno velicini najveci genocid u istoriji covecanstva,750 000 srba i srpske dece ubijano maljevima po glavi,da ne pisem dalje zna se.....malo ih mrzimo koliko bi trebalo

bosnjaci-oni mrze srbe neshvatljivo i podmuki su i ljigavi,prema njima je samo povratna mrznja a i pociva od ropstva od strane turaka

albanci-mrze srbe od pamtiveka,i uce decicu od 5-e godine da mrze srbe.
    secamo se sote koja je palila srpsku decu i ispoljavala kao i drugi albanci neopisivu mrznju prema srbima,dok srbi nisu maltene ni znali za njih.
    oni su na nasoj teritoriji svasta radili a mi iako 50 puta jaci ni krocili nikada na njihovu nismo.....ima mnoooooogo toga jos....

za nemce da ti ne navodim......

ni za amere.......

a srbi ni ne mrze ceo svet nego realno ni 1/10

a i svi narodi se na balkanu medjusobno mrze,osim kada im se interesi ne poklapaju.

i naravno mrznja suseda prema srbima je jedino ta sto je srbija lider u regionu i manji uvek imaju strah,cak i kada je neosnovan i na najmanji trzaj veceg osecaju ugrozenost.....zato ne lupaj vise

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    you`re the first thing and the last thing on my mind in your arms I feel Sunshine
    Reputaciona moć
    0

Pojedini Srbi su samo malo manje tolerantni na vekovno maltretiranje Srba od svih tih naroda narocito u nasem susedstvu, pa gotovo da ih razumem...Mislim da svi znamo sve o 700.000 ubijenih Srba,Jevreja i Roma u Jasenovcu npr. (od kojih je vecina bilo srpskog porekla),znaci mrznja Hrvata(ne svih) prema nama je potpuno specificna po svojoj ludosti i jacini.
    Isto se treba zapitati kako muslimani koji su nekad bili Srbi a onda su primili islam mogu do te mere da preziru svoje poreklo,cime preziru sami sebe.....I sad da se ne vracamo u istoriju,jer i ti znas mnoge cinjenice, ja mislim da su i extra tolerantni kad pogledamo sta se sve desavalo.Nego neki imaju kompleks Srba i kad smo unisteni, i kad grcamo da se izvucemo,sto i pored svega govori vise o njima kao jadnima a ne o Srbima.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ovo osoba koja nema veze sa zdravim razumom moze napisati.

1. Generalizujes, to je radio Hitler
    2. Imamo izuzetne odnose s Madjarskom, Rumunijom, Bugarskom pa i Makedonijom, sa CG immo solidne odnose.
    3. Baci oko malo n Hrvatsku, samo sa Madjarskom imaju dobre odnose.

Ističe se
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Mrze, mrze... Ovi ubogi radikali... Mrze i rodjenu majku... Ali im je na balkanu ta ljubav i uzvraćena

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Pa sami sebe čak nevole.Srbi iz nekadasnje „Krajine” su Ustaše.Srbi iz Bosne-glupi Bosanci.Srbi sa Kosova-siptari.Sumadinci,juzna pruga,vojvodani(lale).
    Немој ми рећи да војвођане погрдно називају Лалама!

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio maho shojo Pogledaj poruku
    Pojedini Srbi su samo malo manje tolerantni na vekovno maltretiranje Srba od svih tih naroda narocito u nasem susedstvu, pa gotovo da ih razumem...Mislim da svi znamo sve o 700.000 ubijenih Srba,Jevreja i Roma u Jasenovcu npr. (od kojih je vecina bilo srpskog porekla),znaci mrznja Hrvata(ne svih) prema nama je potpuno specificna po svojoj ludosti i jacini.
    Isto se treba zapitati kako muslimani koji su nekad bili Srbi a onda su primili islam mogu do te mere da preziru svoje poreklo,cime preziru sami sebe.....I sad da se ne vracamo u istoriju,jer i ti znas mnoge cinjenice, ja mislim da su i extra tolerantni kad pogledamo sta se sve desavalo.Nego neki imaju kompleks Srba i kad smo unisteni, i kad grcamo da se izvucemo,sto i pored svega govori vise o njima kao jadnima a ne o Srbima.
    e jel ti ono bese LDP

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    you`re the first thing and the last thing on my mind in your arms I feel Sunshine
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio aimar Pogledaj poruku
    e jel ti ono bese LDP
    Kakve veze ima, problem i jeste sto vi pogresno shvatate da smo mi najgori mrzitelji Srba, a to uopste nije tacno, samo razlicito gledamo na to sta Srbija treba da uradi u buducnosti da nas ti isti komleksasi ne bi i dalje urnisali, pa posto nam se misljenja razilaze upravo oko toga, vi nas nazivate izdajnicima.Zato i ne razumes sto si mi prilepio tu etiketu iako je 1.000.000 svetlosnih godina od istine.
    Priznaj da si ocekivao da cu sve da potvrdim pa si se spremio da me docekas na noz.
    Poslednji put ažurirao/la maho shojo : 09.08.2008. u 11:09

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

pa i jeste izdajice

KOSOVO JE SRBIJA

a ti si mozda neki infiltrator u ldp

ili si poslata da nas obmanes pa da zagrizemo,kako vi niste tako loshi

a mozda i nisi ldp nego se jos malo neckas i trazis sebe,negde u moru stranaka tj trazis svoj stranacki identitet ko molder vanzemaljce.....kao i svaki srbin

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

легендо да није мало радио џљут пре него што си ово написао а?

Одмах да кренемо Бошњаци не постоје, то су Срби-Хрвати који су примили Ислам, да ли се по националности разликују Енглез протестант и Енглез католик

Црногорци такође не постоје као нација као што не постоје ни Србијанци, већина доле су Срби, ако не верујеш погледај само химну Црне Горе.

Албанци сами себе назијвају Шиптарима, као што Грци сами себе називају Хеленима

А сада можемо да кренемо са објашњењима зашто се не воле неке државе и народи

-Хрвати су побили 800.000 људи у Јасеновцу, од тога већином Србе, протерали 250.000 Срба из Книнске и Босанске Крајине, затвор Лора, а да су усташе био је скоро Томпсонов концерт, Стара Градишка и да нагласим ништа од тога није геноцид нити етничко чишћење

-Албанци, колико су само Срба побили на КиМ и то гледај целекупну историју. Доле тешко да се положај Срба променио од одласка Османлија. Па зар ти се не гади кад чујеш приче о киднаповањима и вађењима органа још живим Србима?!?! Треба да помињем логоре по Албанији и СС јединице?

-Американци, само ми реци који нормалан човек (овим изузимам мазохисте, јер они нису нормални) може да воли неког ко покушава да га убије!?!??! Помагали Хрватима да осовоје Крајину, наоружавали исте, обучавали и тренирали ОВК, бомбардовали нас, као случајно погодили болницу, воз, случајно користили касетне бомбе и осиромашени уранијум?!?!? Овде треба сврстати још неке чланице НАТО-а јер ништа нису бољи од горе поменутих Американаца.

-Бугари, толико пута су забили нож у леђа, а они су "словенска браћа", не знам зашто али о њима ипак имам бољи утисак него о осталим набројаним.

Тако да легендо следећи пут размисли шта пишеш, осим ако ти није намера да нас задивиш глупостима

Aktivan član latinv (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Овакво резоновање може да дође само од особе која је неспособна да схвати процесе који се дешавају око ње. Такође, фиксација на једну нацију значи управо психолочки проблем, али, не нације којој оваква особа припада, већ саме особе као јединке. Неспособност логичког закључивања је, наука ће временом доказати - ако већ није, посљедица неуношења потребних витамина и минерала у вријеме развоја организма. Наравоученије: Боље се храни, можда се неке ствари око логике још могу и поправити.

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

a mozda i nisi ldp nego se jos malo neckas i trazis sebe,negde u moru stranaka tj trazis svoj stranacki identitet ko molder vanzemaljce.....kao i svaki srbin

Svaki je Srbin Molder!

Zainteresovan član Grunf-Bg (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Reputaciona moć
    37

Kakvi se ustaski provokatori pustaju ovde. Kakav je bre ovo forum kad to dopustaju

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Azathoth Pogledaj poruku
    Svaki je Srbin Molder!
    a ko su vanzemaljci rusi mozda

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa i jeste izdajice

KOSOVO JE SRBIJA

a ti si mozda neki infiltrator u ldp

ili si poslata da nas obmanes pa da zagrizemo,kako vi niste tako loshi

Vidis, ti si samo bezobrazan, i ne dozvoljavas mozgu da shvati neke stvari, prosto ne das da volim svoj narod, jer kad ne mozes da se docepas hrvata mora da postoji neko u Srbiji koga ces da mrzis.Nemoj sad da ovome koji je postavio temu da dokazujes da je u pravu samo je zaboravio da doda da se i medjusobno mrzimo. Moje misljenje da ipak preterujete se ne menja ,nego branim svoje kakvi da su ipak su moji,cak i kad me vredjaju jer nemaju argument.(obrati paznju na drugu zagradu u postu koji si citirao, to je razlika izmedju mene i tebe).
    Poslednji put ažurirao/la maho shojo : 09.08.2008. u 11:19

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

EJ JOS ME OVAJ LIK APROVE ZA PRIJATELJA

JE LI DRUZE STO TO

MISLIM NE SMETA MI

ALI JEL TI TO OSH DA ME NEKAKO HACKUJES ILI..........

Ističe se
    Učlanjen
    05.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio maho shojo Pogledaj poruku
    Vidis, ti si samo bezobrazan, i ne dozvoljavas mozgu da shvati neke stvari, prosto ne das da volim svoj narod, jer kad ne mozes da se docepas hrvata mora da postoji neko u Srbiji koga ces da mrzis.Nemoj sad da ovome koji je postavio temu da dokazujes da je u pravu samo je zaboravio da doda da se i medjusobno mrzimo. Moje misljenje da ipak preterujete se ne menja ,nego branim svoje kakvi da su ipak su moji,cak i kad me vredjaju jer nemaju argument.
    Kako li sam samo bezobrazan

ne ne mogu da ti objasnjavam,dugo je i lista vasih zayebancija je dugacka

a jwdino sto sam cuo od ldp-ovaca da su nam neki ameri i britaci prijatelji a rusi neprijatelji

ja razmisljah,citah knjigde unazad do paleolita i ne nadjoh ni 1 razlog za to

samo nam skodi

nego mani se ti ldp,i pokusaj za pocetak sa blazim izdajnicima pocetnicima napr. ds.

jer zbog 1 ili 2 ideje koje ti se svidjaju kod ldp ne isplati se podrzavati ceo njen program

a ovo sto si napisala je cis patriJotizam i kad vec ne znas mani se politike,mislim samo ce ldp crniti tvoj bistri i patriotski um.

Slične teme

1. ZASTO SE HRVATI NE MRZE , A MI SRBI MEDJU SOBOM DA.
    Autor sklopotnica u forumu Politika
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 12.06.2011., 14:29
  2. Zašto se Hrvati i Srbi mrze ?
    Autor Lala Vojvođanski u forumu Politika
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 18.05.2007., 01:56
  3. Zašto se Muslimani i Srbi mrze?
    Autor Lala Vojvođanski u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.05.2007., 01:55
  4. Zašto Srbi mrze Srbe?