Magicni Vetar

masnuci

Aktivan član
Poruka
1.149
Ned Elis, odnosno Magični Vetar, kako je prozvan od strane Sijuksa, tajanstvena je ličnost koja suočavajući se sa mnogim iskušenjima, i krećući se iz avanture u avanturu, ima samo jedan cilj: da otkrije svoj identitet. Od toga sve počinje: nakon eksplozije voza u čijoj se pratnji nalazio, Magični Vetar gubi i najmanje pamćenje na svoju prošlost, na to ko je i šta je, odakle dolazi i kuda ide. Saznaje samo da se nekada zvao Ned Elis... Priča o njemu smeštena je u XIX vek, i odvija se u oblasti tzv. Granice, na zapadu Sjedinjenih Američkih Država. To je priča koja nas vodi kroz svet protkan duhovnim i mitskim nasleđem Indijanaca, burnim vremenima klasičnog vesterna, mračnim i nemirnim ambijentom misterije i horora..


za diskusije o ovome junaku
 
danas sam odlucio da procitam jedan magicni samo da se podsetim koliko je dobar strip. Kvalitet izrade sfere je mnogo bolji nego veselog cetvrtka i strip je mnogo tezi znaci kvalitetniji je papir.

Zna li netko mogucnos gde da pisemo sferi jer im mail ne radi
 
koricemagicnivetarresiz.gif
 
Naslovnica nije tako loša kad se vidi uživo ali su mogli da upotrebe maslinasto zelenu boju. Da je ovo izdao VČ verovatno bi naslov epizode bio po sredini crteža tako da je meni naslovnica sasvim zadovoljavajuća. Ono što me je najviše iznerviralo su slovne i pravopisne greške tipa: neznam (ne znam), opreš (opereš), vidiš li isto šta i ja (vidiš li isto što i ja), pa onda pisanje u infinitivu: pokušaj to ispričati sudiji... valjda treba: pokušaj to da ispričaš... itd. Garantujem da nemaju lektora. Inače otisak je super i nema bledih strana kao kod VČ-a, a i kvalitet papira je dobar. Sve u svemu, ako isprave ovo u sledećoj epizodi biću veoma zadovoljan.
 
M.V. nije los , cak sat vise 4- po meni. Strip mi deluje kvalitetnije od VC. i nije felerica, sto se zna desiti stripovima VC. Samo trebali su nastaviti sa sferinim dizajnom naslovnih strana . Umesto onog zelenog da je crveno sa belim slovima.
 
Naslovnica nije tako loša kad se vidi uživo ali su mogli da upotrebe maslinasto zelenu boju. Da je ovo izdao VČ verovatno bi naslov epizode bio po sredini crteža tako da je meni naslovnica sasvim zadovoljavajuća. Ono što me je najviše iznerviralo su slovne i pravopisne greške tipa: neznam (ne znam), opreš (opereš), vidiš li isto šta i ja (vidiš li isto što i ja), pa onda pisanje u infinitivu: pokušaj to ispričati sudiji... valjda treba: pokušaj to da ispričaš... itd. Garantujem da nemaju lektora. Inače otisak je super i nema bledih strana kao kod VČ-a, a i kvalitet papira je dobar. Sve u svemu, ako isprave ovo u sledećoj epizodi biću veoma zadovoljan.

Mozda je to kao ono "oprem dobro...:hahaha:"
 

Back
Top