Šta li sam ja zapravo?

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Na forum.hr tamošnji forumaši kažu da sam velikosrpsko četničko kopile, koje je došlo provocirati i sejati propagandu protiv Hrvatskog naroda.

Ovde mi patrijote kažu da sam LDP-ovac i ustaša, kojeg treba proterati iz Srbije.


E sad mene zanima šta sam ja?
 
Na forum.hr tamošnji forumaši kažu da sam velikosrpsko četničko kopile, koje je došlo provocirati i sejati propagandu protiv Hrvatskog naroda.

Ovde mi patrijote kažu da sam LDP-ovac i ustaša, kojeg treba proterati iz Srbije.


E sad mene zanima šta sam ja?

ako je tako kao sto tvrdis...moglo bi biti, u teoriji, da si...normalan...
to ti je skroz lose, lijeci se pod hitno :)
 
Ако сам не знаш одговор на то питање, онда ти други не могу помоћи.:neutral:

Ти си у сваком случају БОЖИЈЕ ДЕТЕ као и сваки човек на планети. Ти си различит од свих људи на планети и никад се нико неће родити као ти, нити је ико постојао као ти, са твојом бојом гласа, изгледа, размишљања.

Ми сви јесмо различити, али у томе је лепота овог света. У РАЗЛИЧИТОСТИМА. Зато ни једна травка на планети није иста.

У сваком случају "ЉУБИ БЛИЖЊЕГ СВОГ" (тат њам аси - јер је он сам ТИ!)

Иако се не слажемо увек у политичким мишљењима, то је опет нормално јер смо сви ту са нашим разликама.

п.с. да не испадне сад како неког лупам библијом по глави, али нисам знала како другачије да дам одговор на твоје питање ;)
 
Na forum.hr tamošnji forumaši kažu da sam velikosrpsko četničko kopile, koje je došlo provocirati i sejati propagandu protiv Hrvatskog naroda.

Ovde mi patrijote kažu da sam LDP-ovac i ustaša, kojeg treba proterati iz Srbije.


E sad mene zanima šta sam ja?

ti si ono shto ti se otje, a oni shto pokushavaju da te strpaju u neko krdo ili chopor su ono shto im se kazhe da jesu..samo nastavi da im predstavljash svoju sliku sveta, mozhda jednog dana skapiraju kolike su dileje..;)
 
Na forum.hr tamošnji forumaši kažu da sam velikosrpsko četničko kopile, koje je došlo provocirati i sejati propagandu protiv Hrvatskog naroda.

Ovde mi patrijote kažu da sam LDP-ovac i ustaša, kojeg treba proterati iz Srbije.


E sad mene zanima šta sam ja?

Hm...
Ne vole te Hrvati...
Hm...
Ne vole te Srbi...
Hm...

...
...
...
ca_eureka.jpg

TI SI SLOVENAC!
jodle-le-ihi...
 
Na forum.hr tamošnji forumaši kažu da sam velikosrpsko četničko kopile, koje je došlo provocirati i sejati propagandu protiv Hrvatskog naroda.

Ovde mi patrijote kažu da sam LDP-ovac i ustaša, kojeg treba proterati iz Srbije.


E sad mene zanima šta sam ja?

Jeset,jestee ako ti na obe strane kazu da si dileja to znachi da si u stvari normalan...vazi.
Nije ti palo na pamet da su obe strane pravu i da si samo frik...?
 
ma daj, Mrako, a ti kad vrijedjas naokolo sve je kuuul...
izdrzi malo paljbu...ko veliki...djecko...:)

mokri je pocheo prvi bez ikakvog povoda..a ovde neki nishta drugo i ne rade sem shto vredjaju one za koje su utripovali da ne misle po ps-u..ebala ih stranachka podeljenost i oni koji im govore kako i shta da misle i govore..frustrirani internet ratnici sakriveni iza pc-ja vredjaju bez sankcija..mislish da bi mi se obratio ovako na ulici?
 
Na forum.hr tamošnji forumaši kažu da sam velikosrpsko četničko kopile, koje je došlo provocirati i sejati propagandu protiv Hrvatskog naroda.

Ovde mi patrijote kažu da sam LDP-ovac i ustaša, kojeg treba proterati iz Srbije.


E sad mene zanima šta sam ja?

Nisi nista, zivis za sebe i boli te uvo za sve, vjerovatno ti je stalo da nekome proturjecis, ili imas svoje neko misljenje koje se ne poklapa ni sa jednim ni sa drugim...ili su ti to Hrvati rekli samo zato sto si srbin, a ti si ustvari srbin LDP-ovac... biraj
 

Back
Top