analiza

Mr.Shishmish

Domaćin
Poruka
4.036
Slikano najobichnijim digitalcem nikon coolpix L14
Sve je bilo podesheno automatski sem shto sam mozda balance stavio malo tamnije. Uglavnom slikano bez ikakvog podeshavanja, sa pomenutim aparatom, zanima me Vashe mishljenje !?!


Beba640-1.jpg
 
Malo kompozicija skripi (odsekao si je dole, ne bas na zgodnom mestu), a moja glavna zamerka je sto je devojka previse u senci, treba da se vidi vise detalja. A posto znam da si apsolutni pocetnik, odlicno je! :D
Obavezno ispocetka, koristi podlogu i skini joj te cvikere. :P
 
Malo kompozicija skripi (odsekao si je dole, ne bas na zgodnom mestu), a moja glavna zamerka je sto je devojka previse u senci, treba da se vidi vise detalja. A posto znam da si apsolutni pocetnik, odlicno je! :D
Obavezno ispocetka, koristi podlogu i skini joj te cvikere. :P

Ovo je samouka na prvoj slici.
 
... ова фотографија је посебно интересантна за ,,анализу,,
... пазите,... добро погледајте, алализирајте,

... после ваше анализе следи још једна фоткица, тек да се уверите да ли сте главну ,,фору,, запазили !!!

 
@ Mr.Shishmish poslusaj zmajevu, potpuno se slazem. za pocetak ne da je dobro nego je fenomenalno. samo nastavi da eksperimentises.

@nebo mislim da nije lepo da tako "banes" sa nekom fotkom, a da prethodno ne das neki komentar za fotku gore, decko-covek se potrudio i interesuje ga nase misljenje.
 
...danez,... БРАВО !!!
... то је прави фотограф,... има око и разуме се у ,,форе,,... а сад,... ... следи ,,фора,,....

... или да то оставимо машти на вољу и да ми верујете на КЛИК,... мислим , на реч?!!
 
Poslednja izmena:
sta znam, meni ona devojka u belom na sredini (okrenuta ka nama, ne ona okrenuta ledjima) deluje neprirodna u odnosu na celu kompoziciju, preostra je i prebela.
 
Poslednja izmena:

Back
Top