Vuk dlaku menja, ali cud nikada...

Moje pitanje je-moze li se deklarisani vuk-svaler pretvoriti u umiljato jagnje-vernog partnera?
To vazi i za zene.

Ja mislim da ne moze,jer ima "duboko usadjenu lovacku filozofiju".
A, vi?:?:


Može. Uslovno.
Neko dugo traži odgovarajuću osobu, pri tome se ne ustručava da menja partnere, a ako je još i pruvlačna osoba, potencijalni partneri "naleću kao pčele na med", on/ona slobodna/slobodan, pa zašto ne? Onda ga proglase za švalera/švalerku, "lovca", "vuka", i svašta. U međuvremenu osoba nađe odgovarajuću osobu, i produži svoj život sa tom osobom, zadovoljna i srećna, a okolina se čudi i stalno očekuje da neko nekoga tu prevari.
Eto, u takvom slučaju, u stvari, nije sve onako kako izgleda. Inače... Ima raznih!
 
Kratko i jasno - Ne moze, bar ne trajno.
Ali, ne gubite iz vida da se i jagnje moze preobraziti u vuka.
I to posle mnogo godina.

Ono sto ne razumem i necu razumeti je da ljudi tu potrebu imaju konstantno.
Nekako mi je normalno da ako si zaljubljen, ako volis, prosto ti druge zene nisu dovoljno privlacne niti o njima razmisljas.
Koliko to traje....pitanje je, ali bi za mene par godina bio prihvatljiv period.
Ocekivati bezuslovnu vernost i odolevanje svim iskusenjima celog zivota, bar za mene licno je utopija.
A vazi i za muskarce i za zene.
Ma da,i ja mislim da su svi potencijalni vukovi.
 
Moje pitanje je-moze li se deklarisani vuk-svaler pretvoriti u umiljato jagnje-vernog partnera?
To vazi i za zene.

Ja mislim da ne moze,jer ima "duboko usadjenu lovacku filozofiju".
A, vi?:?:
Of kors.... da moze. :) :cool:

Cini mi se da se to dogadja privremeno,ali da li plamicak "varanja" uvek gori duboko u njima i dovoljna je majusna varnica da se sve razbuktalo nanovo.....
Varnica... :)
close-up-spark-plug_~282542SDC.jpg

A gde su varnice tu su i maske obavezno... ;)
person-welding-sparks_~E006321.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top