Čitanje misli

Nije moguće čitanje misli na daljinu, npr. kada je jedna osoba u jednoj a druga u drugoj sobi. Međutim, kada postoji fizički kontakt, kada dve osobe posmatraju jedna drugu, postoje metodi kojima se na neki način može predvideti ponašanje osobe, njene želje i nadanja, naročito ako se uspostavi konverzacija.

Naravno, ništa od toga nije "natprirodno", sve je samo stvar vežbe i talenta za manipulaciju.
 
Ne mislim na daljinu...
Evo, pricam sta sam dozivela...
Pre x godina bio nam je u kuci neki covek sa Kavkaza koji je to umeo.
Sedeli smo u sobi,nas 6-7, on je rekao da uzmem bilo koji predmet iz sobe i stavim ga na bilo koje mesto u sobi a onda je izasao iz stana.
Kada sam to uradila on se vratio, uzeo me za ruku i rekao da mislim na taj predmet i da u mislima govorim gde treba da se krece da bi do njega dosao.Onda je zazmurio i drzeci me za ruku poceo da se krece po sobi, dosao do komode na kojoj je stajalo vise stvari, i uzeo malu kockicu iz jedne cinije koju sam tu spustila koji minut ranije.
Onda je rekao da mislim na to gde hocu da spusti tu kockicu...i opet je krenuo po sobi, dosao do stola na kojem su stajale novine i spustio je na jednu od slika na toj strani...naravno, bas onu na koju sam mislila.
Onda mi je pustio ruku i otresao svoje ruke iz kojih su na ocigled svih nas izletele varnice...pucketanje, elektricitet...
Rekao je da posle izvesnog vremena, 6-7 meseci,oseca kako mu energija slabi, i onda mora da se vrati na Kavkaz da se "napuni"...

Verbalna komunikacija nije postojala, osim uputstava koja mi je dao.
Nikada pre i nikada posle toga ga nismo videli.
Sizife, daj neko objasnjenje.
P.S. Ne mislim da je ovo nesto natprirodno, ali je svakako bilo neuobicajeno i upecatljivo...
 
"chitanje" misli=saosecanje
ako je misao promenjivi parametar svesti
ako me svest skup promenjivih parametara
ako presek tvoje i moje dushe nije prazan skup :) najverovatnije da u tom podskupu ima i podudarnosti
podudarnost misli=saosecanje
pfffffffffffilozofija :x
 
Baby Kate:
Ne mislim na daljinu...
Evo, pricam sta sam dozivela...
Pre x godina bio nam je u kuci neki covek sa Kavkaza koji je to umeo.
Sedeli smo u sobi,nas 6-7, on je rekao da uzmem bilo koji predmet iz sobe i stavim ga na bilo koje mesto u sobi a onda je izasao iz stana.
Kada sam to uradila on se vratio, uzeo me za ruku i rekao da mislim na taj predmet i da u mislima govorim gde treba da se krece da bi do njega dosao.Onda je zazmurio i drzeci me za ruku poceo da se krece po sobi, dosao do komode na kojoj je stajalo vise stvari, i uzeo malu kockicu iz jedne cinije koju sam tu spustila koji minut ranije.
Onda je rekao da mislim na to gde hocu da spusti tu kockicu...i opet je krenuo po sobi, dosao do stola na kojem su stajale novine i spustio je na jednu od slika na toj strani...naravno, bas onu na koju sam mislila.
Onda mi je pustio ruku i otresao svoje ruke iz kojih su na ocigled svih nas izletele varnice...pucketanje, elektricitet...
Rekao je da posle izvesnog vremena, 6-7 meseci,oseca kako mu energija slabi, i onda mora da se vrati na Kavkaz da se "napuni"...

Verbalna komunikacija nije postojala, osim uputstava koja mi je dao.
Nikada pre i nikada posle toga ga nismo videli.
Sizife, daj neko objasnjenje.
P.S. Ne mislim da je ovo nesto natprirodno, ali je svakako bilo neuobicajeno i upecatljivo...
Interesantno, sta mislis da li bi mi upalilo to kod mene? :twisted:
 
Ako je to "upalilo" i kod moje majke, i kod brata, i kod komsije, zasto ne bi upalilo kod tebe?
U prethodnoj "seansi" kod komsije covek je uradio isto to, ali nije rekao komsiji da misli na to gde da spusti predmet...i ovaj logicno nije ni mislio o tome, na sta je covek sa Kavkaza poceo da ide skoro u krug i posle par sekundi rekao :pa ti uopste ne mislis na mesto na koje treba da ostavim ovo...
Naravno da nije moguce ako ne "saradjujes".
 
Sizife, ne miniraj.
Rekoh da ne znam nista o njemu, cini mi se da se zvao Zucev, ili tako nesto...
Videla svojim ocima, a ne verujem u "magije".
Manipulacija? Tesko.
Imas li objasnjenje, bilo kakvo?
I btw. sto si ti toliki skeptik?
Zar je zaista nemoguce da covek koristi neki deo mozga za koji ti i ja ni ne znamo kako se koristi?
 
Baby Kate:
Zar je zaista nemoguce da covek koristi neki deo mozga za koji ti i ja ni ne znamo kako se koristi?
Nemoguće, jer ne postoji deo mozga za natprirodne operacije.

Skeptik sam zato što sam se svaki put uverio da iza navodnih natprirodnih moći stoji racionalno objašnjenje ili prosto neka zafrkancija. Uvek.
 
Moji zidovi nemaju oci...provereno. 8)
A Sizife, ne govorim o NATPRIRODNOM, naravno da postoji racionalno objasnjenje, ali zasto mora biti prevara u pitanju?
Ne mislim da lik vidi buducnost ili nesto slicno, mozda oseca promene u pulsu, temperaturi...
 
Baby Kate:
Sizife, ne miniraj.
Rekoh da ne znam nista o njemu, cini mi se da se zvao Zucev, ili tako nesto...
Videla svojim ocima, a ne verujem u "magije".
Manipulacija? Tesko.
Imas li objasnjenje, bilo kakvo?
I btw. sto si ti toliki skeptik?
Zar je zaista nemoguce da covek koristi neki deo mozga za koji ti i ja ni ne znamo kako se koristi?
naravno da ne znash nishta o njemu kada nije sa nashe planete....odnosno jeste ali je doshao iz buducnosti da premesti kockicu iz tvoje cinije...da je nije premestio ona bi izazvala smak sveta u 2017. godini i mashine bi zavladale svetom.....nakon toga je nestao...poshto je obavio svoju misiju, njegovo postojanje je,logichno, moralo da prestane... :idea:
 
Baby Kate:
...mozda oseca promene u pulsu, temperaturi...
Možda... ali takav dar bi svakako bio tolika prednost u odnosu na nas, smrtnike, da bi taj mogao mnogo više u životu da postigne nego da svoje navodne moći koristi za zabavljanje dece na drugom kontinentu i pogađanje lokacije predmeta po sobama u cilju izazivanja divljenja. Zar nije tako?
 
Sizif:
Baby Kate:
...mozda oseca promene u pulsu, temperaturi...
Možda... ali takav dar bi svakako bio tolika prednost u odnosu na nas, smrtnike, da bi taj mogao mnogo više u životu da postigne nego da svoje navodne moći koristi za zabavljanje dece na drugom kontinentu i pogađanje lokacije predmeta po sobama u cilju izazivanja divljenja. Zar nije tako?
Pa nije on zato dosao ovde...
On je bio u zemlji ko zna kojim povodom.
Kod mog komsije je dosao sasvim slucajno, jer je covek sa kojim je bio svratio po nesto.A komsija ga doveo i "pokazao" nama.
Ni moj komsija ga ne poznaje bolje no ja.
A kad je vec bio tu ucinio je nama "obicnim ljudima" uslugu i pokazao delic onoga sto mozda moze i ume.
Jos nam je "pregledao" stan i rekao u kojim delovima stana je povoljno mesto za drzanje kreveta i spavanje.Secam se i da je rekao da pri spavanju glava uvek treba biti okrenuta ka Istoku.
Dakle, ne kazem da mu je zabavljanje dece (a ovo je definitivno bilo to) jedino sto u zivotu radi.
 
Baby Kate:
Sizif:
Baby Kate:
...mozda oseca promene u pulsu, temperaturi...
Možda... ali takav dar bi svakako bio tolika prednost u odnosu na nas, smrtnike, da bi taj mogao mnogo više u životu da postigne nego da svoje navodne moći koristi za zabavljanje dece na drugom kontinentu i pogađanje lokacije predmeta po sobama u cilju izazivanja divljenja. Zar nije tako?
Pa nije on zato dosao ovde...
On je bio u zemlji ko zna kojim povodom.
Kod mog komsije je dosao sasvim slucajno, jer je covek sa kojim je bio svratio po nesto.A komsija ga doveo i "pokazao" nama.
Ni moj komsija ga ne poznaje bolje no ja.
A kad je vec bio tu ucinio je nama "obicnim ljudima" uslugu i pokazao delic onoga sto mozda moze i ume.
Jos nam je "pregledao" stan i rekao u kojim delovima stana je povoljno mesto za drzanje kreveta i spavanje.Secam se i da je rekao da pri spavanju glava uvek treba biti okrenuta ka Istoku.
Dakle, ne kazem da mu je zabavljanje dece (a ovo je definitivno bilo to) jedino sto u zivotu radi.

on je tobom manipulisao, ti si bila njegov robot za izvrshenje mehanickih operacija
p.s. ako jednog dana opljachkash banku, ti reci da nisi ti vec chovek s kavkaza :lol:
 
Baby Kate:
Jos nam je "pregledao" stan i rekao u kojim delovima stana je povoljno mesto za drzanje kreveta i spavanje.Secam se i da je rekao da pri spavanju glava uvek treba biti okrenuta ka Istoku.
Ovo me uvek baca na patos... :lol:

To dosta govori o njegovom "znanju"... tj. da je sklon praznoverju. Kakve veze sa životom može da ima na koju stranu si okrenut kad spavaš? Pa pokušaj da to sagledaš iz malo opštije perspektive, recimo na koju stranu bi trebale ekspedicije da se okrenu na severnom polu kada tamo ne postoji istok nego samo jug?

Tu leži ceo problem, i nešto što celog života ponavljam pokušavajući da usmerim razmišljanje ljudi koji ne umeju da odvoje bitno od nebitnog!

Pokušaj da sagledaš stvari u svojoj opštosti, udalji se od zemlje, shvati da nema veze da li je crna mačka prešla put, to je samo gomila ugljenika, sumpora, kiseonika, vodonika i azota koja je promenila prostorne koordinate presecajući vektor tvog kretanja... kakve božje veze to ima sa tim hoćeš li ti položiti ispit ili ne?

Shvataš šta hoću da kažem, ljudi su zastrašujuće plitki nekada, ne pokušavaju da shvate razlog neke uzročno posledične reakcije nego se oslanjaju na priče rekla-kazala, a sve je to samo posledica nekonstruktivnog i plitkog razmišljanja.
 
baaka:
Baby Kate:
baaka:
p.s. ako jednog dana opljachkash banku, ti reci da nisi ti vec chovek s kavkaza :lol:
Da si ti meni ziv i zdrav, ja sam u tom poslu sa bankama jos od hiljadu devetsto trista i neke... 8)

a taman pocheh da ti verujem :x
Haha...pa mislim na "Baby Kate", inspiraciju za nick.
Lik iz stripa, zena-duh, pljackasica banaka...
Alan Ford, baako...
 
Sizif:
Baby Kate:
Jos nam je "pregledao" stan i rekao u kojim delovima stana je povoljno mesto za drzanje kreveta i spavanje.Secam se i da je rekao da pri spavanju glava uvek treba biti okrenuta ka Istoku.
Ovo me uvek baca na patos... :lol:

To dosta govori o njegovom "znanju"... tj. da je sklon praznoverju. Kakve veze sa životom može da ima na koju stranu si okrenut kad spavaš? Pa pokušaj da to sagledaš iz malo opštije perspektive, recimo na koju stranu bi trebale ekspedicije da se okrenu na severnom polu kada tamo ne postoji istok nego samo jug?

Tu leži ceo problem, i nešto što celog života ponavljam pokušavajući da usmerim razmišljanje ljudi koji ne umeju da odvoje bitno od nebitnog!

Pokušaj da sagledaš stvari u svojoj opštosti, udalji se od zemlje, shvati da nema veze da li je crna mačka prešla put, to je samo gomila ugljenika, sumpora, kiseonika, vodonika i azota koja je promenila prostorne koordinate presecajući vektor tvog kretanja... kakve božje veze to ima sa tim hoćeš li ti položiti ispit ili ne?

Shvataš šta hoću da kažem, ljudi su zastrašujuće plitki nekada, ne pokušavaju da shvate razlog neke uzročno posledične reakcije nego se oslanjaju na priče rekla-kazala, a sve je to samo posledica nekonstruktivnog i plitkog razmišljanja.

e i tebi vishe ne verujem :x
a ko ce meni dati odgovor na pitanje: rodjen sam u svemiru medj udaljenim zvezdama, ima li nekoga ko moze da mi odredi astroloski znak :(
 

Back
Top