Fotografija
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Fotografija

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Fotografija

Dajte mi neki link ili preporuku o nekoj knjizi odakle bih mogao da saznam nesto vise o fotografiji. Ali nesto za laika, iako sam shvatio da cak ponesto i znam o umetnosti, mislim da ipak nisam dovoljno "dobar" da bih mogao da se bakcem sa svom onom strucnom literaturom..

DakleM, treba mi nesto lagano... za uvod, ali da ima koristi od citanja doticnog..

HVALA !

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: Fotografija

Citat Original postavio Celt
    Dajte mi neki link ili preporuku o nekoj knjizi odakle bih mogao da saznam nesto vise o fotografiji. Ali nesto za laika, iako sam shvatio da cak ponesto i znam o umetnosti, mislim da ipak nisam dovoljno "dobar" da bih mogao da se bakcem sa svom onom strucnom literaturom..

DakleM, treba mi nesto lagano... za uvod, ali da ima koristi od citanja doticnog..

HVALA !
    Najlakše štivo za početak je knjiga Dragoljuba Kažića "Elementarna tehnika fotografije". A, ako želiš fotografiju da upoznaješ samo kroz primere fotografija, kompozicije, svetla...stvar je daleko ozbiljnija. Toga ima na tone i morao bi oblast interesovanja jako da suziš radi neke preporuke.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Najlakše štivo za početak je knjiga Dragoljuba Kažića "Elementarna tehnika fotografije". A, ako želiš fotografiju da upoznaješ samo kroz primere fotografija, kompozicije, svetla...stvar je daleko ozbiljnija. Toga ima na tone i morao bi oblast interesovanja jako da suziš radi neke preporuke. [/b][/quote]

Pretpostavljam da ovu knjigu mogu da nadjem u biblioteci ?

U kom smislu da suzim.. ? Mislim, samo na proucavanje svetlosti na pr. ili samo na kompoziciju.. ??

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Citat Original postavio Celt
    Najlakše štivo za početak je knjiga Dragoljuba Kažića "Elementarna tehnika fotografije". A, ako želiš fotografiju da upoznaješ samo kroz primere fotografija, kompozicije, svetla...stvar je daleko ozbiljnija. Toga ima na tone i morao bi oblast interesovanja jako da suziš radi neke preporuke. [/b]
    Pretpostavljam da ovu knjigu mogu da nadjem u biblioteci ?

U kom smislu da suzim.. ? Mislim, samo na proucavanje svetlosti na pr. ili samo na kompoziciju.. ??[/quote]Kažićeva knjiga može da se nađe i u prodaji i nije skupa. U drugom delu mislio sam na oblast koja te najviše interesuje, zato što postoje hiljade knjiga koje se bave opširnije raznim temama.

Slične teme

1. FOTOGRAFIJA
    Autor anaboj u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.09.2007., 17:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •