moj decko i moja drugarica

  • Začetnik teme zabrinutasam
  • Datum pokretanja
Z

zabrinutasam

Gost
kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim????? :( :( :( :(
 
zabrinutasam:
kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim????? :( :( :( :(
Predloži da vam se ta tvoja prijateljica se pridruži tvom dečku i tebi u seksu. Mislim da bi to bilo naj bolje.
 
zabrinutasam:
kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim????? :( :( :( :([/q
To ti nije drugarica, ona je ta koja zavodi, a on je taj koji je muskarac, i samo odgovara na njene provokacije!A sto se tice price sa nekim od njih dvoje, ne znam koliko ce ti to resiti problem, on ce misliti kako umisljas i kako si ljubomorna, a drugarica ce samo da poraste z akoji santimetar i potvrdices jouj da uspeva u svojim namerama, samo je pitanje kada ce ostati negde sami, ako vec nisu....Oladi malo od zajednickog druzanja sa njih dvoje!
 
zabrinutasam:
kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim????? :( :( :( :(
Ako vec nije to uradio sa njom...Ili promeni decka ili potrazi bolju prijateljicu,jer ako se zagledala u tvog decka,onda ne mozes da kazes da ti je uopste drugarica,kamoli najbolja...
 
A da li ti je nekada palo na pamet da se mozda tripujes,da si ljubmorna i zaslepljena ljubomorom??Ja nikada ne bih mogla svojoj najboljoj drugarici to da uradim,a ona se isto tako tripovala i to me je strasno uvredilo.Razmisli,proveri,ne moj prerano da dosnosis zakljucke
 
stavi ih pred svrsem cin. Suoci i raspravi sa njima sta imas. Posle dve godine imas prava da zahtevas SVOJE pravo na zivot kakav zelis. Nije te prevario? Otkuda znas? Uostalom, decka imas pa nemas a ona bi trebala da ti bude prijatelj za ceo zivot. Treba li ti prijateljica koja bi mogla na svakog tvog decka da skoci? Da li je ljubomorna na tebe? A on? Cemu neko zbog koga treba da se brines? DO VIDJENjA DECKO
 
Pa mozda te je vec prevario cim padaju neki cudni pogledi izmedju njih dvoje.Jedino da otvoreno popricas sa deckom ili drugaricom,to su ti vec predlozili,zavisno od koga pre mozes da izvuces priznanje.Ako se ispostavi da su u nekoj semi,nemas za cim da zalis,takvi ljudi ti i ne trebaju.
 
Ana-Marija:
zabrinutasam:
kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim????? :( :( :( :(
Ako vec nije to uradio sa njom...Ili promeni decka ili potrazi bolju prijateljicu,jer ako se zagledala u tvog decka,onda ne mozes da kazes da ti je uopste drugarica,kamoli najbolja...

Mlada ova Ana
 
pa mogu sad da tupim kako treba biti pametan, tolerantan...
ali iskreno, glave bi im razbila. to je verovatno najgluplja stvar koju mozes da uradis (pogotovo ako tu nema niceg mada preventiva nije na odmet) ali kad pitas sta bih ja uradila...eto to. mozda bih posle malo skakala po njihovim ostacima i bacila ih komsijskim psima.
slike (svaka faza uredno snimljena, obelezena, iz raznih uglova) bih okacila u sobu i svaku novu drugaricu ili novog decka bih obavezno dovela prvo do tih slika. u pozadini se cuje Posmrti mars i ostrenje satare. zlokoban izraz lica je obavezan.
pa ajd da vidim da se posle toga neko opet za.jebava s tobom.... :lol:
 
Tuzni_patak:
Ana-Marija:
zabrinutasam:
kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim????? :( :( :( :(
Ako vec nije to uradio sa njom...Ili promeni decka ili potrazi bolju prijateljicu,jer ako se zagledala u tvog decka,onda ne mozes da kazes da ti je uopste drugarica,kamoli najbolja...

Mlada ova Ana
Jesam li?Mislila sam da sam matora... :D :D :D
 
Bas naprotiv,ne treba nikog da menjas,vec da sa drugaricom pricas sasvim otvoreno sta i kako stoje stvari i sta se tu desava...A decko...eee pa to je posebna prica,ako mu se ona svidja startovace je kad tad,ali ako ti prethodno obavis razgovor sa drugaricom,ona ce ti reci ako se to desi.E onda treba da ga sutnes i da mu svasta napricas :D
Samo nemoj da cutis i cooliras "kao nista se nije desilo"
 
[quote="Helena-ns
To ti nije drugarica, ona je ta koja zavodi, a on je taj koji je muskarac, i samo odgovara na njene provokacije!

Ma salis li se ti???
Pa sta je onda on , muska telesina bez mozga?? A?
Mnogo volim ovakve izjave onih koji su skloni da osude zene tj. devojke kao vecite krivce za razne prevare, sta kao oni u tome ne ucestvuju, oni su neduzni posmatraci koji eto nemaju snage da se odupru jednoj nametljivici, bah? A kao posle kazu eto napala me , ja se branio, pa eto ja nisam hteo, bla bla bla. Pa sta je to onda bilo , silovanjeeee... :lol: :lol: :lol:


A za devojcicu koja je zabrinuta, draga, prvom sledecom prilikom kad ste svi na broju, skupi hrabrost pa otvoreno pitaj ej bre sta se vas dvoje tu odmeravate ili mi se samo cini?I pomno prati reakcije.
Posle ces vec znati sta da radis, kasce ti se samo.
Toliko. :wink:
 
zabrinutasam:
kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim????? :( :( :( :(
MA JA TO NE BIH MOGLA DA TRPIM! Pricaj sa njim i sa njom otvoreno! ISKRENO:mislim da je problem u NJOJ,najbolje drugarice cesto mogu biti NAJGORE!...mozda je ona malo ljubomorna... ZELIM TI PUNO SRECE! p.s. ...i resi to na vreme. :wink:
 
Ako ga volis , sta god ti mi rekli ostaces ti sa njim a verovatno oterati nju dok ti mali ne nagazi na minu(nesto na sta si osetljiva i ne prelazis preko).
Kasnije sledi mirenje sa njom i zenska solidarnost ....
>>Nisam bas pazljivo pratio ali ovo su boljke mladih i proci ce....Zivot je lep.....Dozvoli zivotu da ti posalje lepo resenje. Dozvoli njemu da se bori za tebe , da mozda shvati dali te voli . NA fer igru , nefer igraci izgube zivce .

P.S. Ko sam ja da delim savet mladima kad sam i sam mlad , ipak do sada vera u sretno resenje je uvek bila skoro pola resenja.
 

Back
Top