moj decko i moja drugarica
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: moj decko i moja drugarica

zabrinutasam
    Guest

Podrazumevano moj decko i moja drugarica

kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim?????

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

bas tuzno...... mozda da pokusas da ga i ti gledas na isti nacin????

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: moj decko i moja drugarica

Citat Original postavio zabrinutasam
    kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim?????
    Predloži da vam se ta tvoja prijateljica se pridruži tvom dečku i tebi u seksu. Mislim da bi to bilo naj bolje.

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Bas glupa situacija.Ja kakva sam,pomislila bi da su to vec uradili (da sam na tvom mestu).U svakom slucaju bih popricala sa njim,nemoj da konstruises u svojoj glavi moguca scenarija,sta bi bilo kad bi bilo,samo prica i oci u oci,ti i on.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio *Crnokosa*
    Bas glupa situacija.Ja kakva sam,pomislila bi da su to vec uradili (da sam na tvom mestu).U svakom slucaju bih popricala sa njim,nemoj da konstruises u svojoj glavi moguca scenarija,sta bi bilo kad bi bilo,samo prica i oci u oci,ti i on.
    Pošten savet.

Početnik
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

[quote="zabrinutasam"]kad god mi dodje moja najbolja drugarica moj decko se ponasa cudno,kao i ona.Sa njom se druzim vec 4 godine a sa deckom sam u vezi 2 godine.Cudno se gledaju i to me jako nervira.Moj decko me nije nikada do sada prevario ali mislim da bi to rado uradio sa njom.sta da radim????? [/q
    To ti nije drugarica, ona je ta koja zavodi, a on je taj koji je muskarac, i samo odgovara na njene provokacije!A sto se tice price sa nekim od njih dvoje, ne znam koliko ce ti to resiti problem, on ce misliti kako umisljas i kako si ljubomorna, a drugarica ce samo da poraste z akoji santimetar i potvrdices jouj da uspeva u svojim namerama, samo je pitanje kada ce ostati negde sami, ako vec nisu....Oladi malo od zajednickog druzanja sa njih dvoje!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Nesto mute... Ako vec nisu smutili .
    Salim se! Saseci ti to u korenu!
    Ili mozda da pokusas sa njegovim najboljim drugom isto to,pa da vidimo da li ce se to svideti tvom decku ! Ne znam...

Guest

Podrazumevano

...a mozda ti je sudjeno da ih spojis!

Početnik
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano da se zna ko je napisao

... a mozda ti je sudjeno da ih spojis!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

zapreti mu kastracijom ako se opet budu gledali..kazhi pevacesh ko farineli

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Da sam na tvom mestu oni bi vec bili bivsi. Ona ti nije bas najbolja drugarica, a decko... Kreni dalje da ne budes povredjena do kraja...

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Ako vec nije to uradio sa njom...Ili promeni decka ili potrazi bolju prijateljicu,jer ako se zagledala u tvog decka,onda ne mozes da kazes da ti je uopste drugarica,kamoli najbolja...

Aktivan član
    Učlanjen
    05.10.2003.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Ma iskuliraj 8)
    Sama kazeš da te nikad nije prevario. Zašto misliš da će promeniti ponašanje ?

Aktivan član
    Učlanjen
    05.10.2003.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    zapreti mu kastracijom ako se opet budu gledali..kazhi pevacesh ko farineli
    Kad bi se ovako radilo, pola muške populacije bi već odavno bilo razoružano!

Zainteresovan član SoBlue (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

A da li ti je nekada palo na pamet da se mozda tripujes,da si ljubmorna i zaslepljena ljubomorom??Ja nikada ne bih mogla svojoj najboljoj drugarici to da uradim,a ona se isto tako tripovala i to me je strasno uvredilo.Razmisli,proveri,ne moj prerano da dosnosis zakljucke

dobronameran
    Guest

Podrazumevano

stavi ih pred svrsem cin. Suoci i raspravi sa njima sta imas. Posle dve godine imas prava da zahtevas SVOJE pravo na zivot kakav zelis. Nije te prevario? Otkuda znas? Uostalom, decka imas pa nemas a ona bi trebala da ti bude prijatelj za ceo zivot. Treba li ti prijateljica koja bi mogla na svakog tvog decka da skoci? Da li je ljubomorna na tebe? A on? Cemu neko zbog koga treba da se brines? DO VIDJENjA DECKO

bugicb
    Guest

Podrazumevano ona trazi njega

javite se svi zainteresirani.[/b]

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa mozda te je vec prevario cim padaju neki cudni pogledi izmedju njih dvoje.Jedino da otvoreno popricas sa deckom ili drugaricom,to su ti vec predlozili,zavisno od koga pre mozes da izvuces priznanje.Ako se ispostavi da su u nekoj semi,nemas za cim da zalis,takvi ljudi ti i ne trebaju.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio Ana-Marija
    Ako vec nije to uradio sa njom...Ili promeni decka ili potrazi bolju prijateljicu,jer ako se zagledala u tvog decka,onda ne mozes da kazes da ti je uopste drugarica,kamoli najbolja...
    Mlada ova Ana

anakin
    Guest

Podrazumevano

pa mogu sad da tupim kako treba biti pametan, tolerantan...
    ali iskreno, glave bi im razbila. to je verovatno najgluplja stvar koju mozes da uradis (pogotovo ako tu nema niceg mada preventiva nije na odmet) ali kad pitas sta bih ja uradila...eto to. mozda bih posle malo skakala po njihovim ostacima i bacila ih komsijskim psima.
    slike (svaka faza uredno snimljena, obelezena, iz raznih uglova) bih okacila u sobu i svaku novu drugaricu ili novog decka bih obavezno dovela prvo do tih slika. u pozadini se cuje Posmrti mars i ostrenje satare. zlokoban izraz lica je obavezan.
    pa ajd da vidim da se posle toga neko opet za.jebava s tobom....

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Citat Original postavio Tuzni_patak
    Citat Original postavio Ana-Marija
    Mlada ova Ana
    Jesam li?Mislila sam da sam matora...

AnaMaria
    Guest

Podrazumevano uh

Bas naprotiv,ne treba nikog da menjas,vec da sa drugaricom pricas sasvim otvoreno sta i kako stoje stvari i sta se tu desava...A decko...eee pa to je posebna prica,ako mu se ona svidja startovace je kad tad,ali ako ti prethodno obavis razgovor sa drugaricom,ona ce ti reci ako se to desi.E onda treba da ga sutnes i da mu svasta napricas
    Samo nemoj da cutis i cooliras "kao nista se nije desilo"

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

[quote="Helena-ns
    To ti nije drugarica, ona je ta koja zavodi, a on je taj koji je muskarac, i samo odgovara na njene provokacije!

Ma salis li se ti???
    Pa sta je onda on , muska telesina bez mozga?? A?
    Mnogo volim ovakve izjave onih koji su skloni da osude zene tj. devojke kao vecite krivce za razne prevare, sta kao oni u tome ne ucestvuju, oni su neduzni posmatraci koji eto nemaju snage da se odupru jednoj nametljivici, bah? A kao posle kazu eto napala me , ja se branio, pa eto ja nisam hteo, bla bla bla. Pa sta je to onda bilo , silovanjeeee...

A za devojcicu koja je zabrinuta, draga, prvom sledecom prilikom kad ste svi na broju, skupi hrabrost pa otvoreno pitaj ej bre sta se vas dvoje tu odmeravate ili mi se samo cini?I pomno prati reakcije.
    Posle ces vec znati sta da radis, kasce ti se samo.
    Toliko. :wink:

DACA@
    Guest

MA JA TO NE BIH MOGLA DA TRPIM! Pricaj sa njim i sa njom otvoreno! ISKRENO:mislim da je problem u NJOJ,najbolje drugarice cesto mogu biti NAJGORE!...mozda je ona malo ljubomorna... ZELIM TI PUNO SRECE! p.s. ...i resi to na vreme. :wink:

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano ma sta god mi pricali

Ako ga volis , sta god ti mi rekli ostaces ti sa njim a verovatno oterati nju dok ti mali ne nagazi na minu(nesto na sta si osetljiva i ne prelazis preko).
    Kasnije sledi mirenje sa njom i zenska solidarnost ....
    >>Nisam bas pazljivo pratio ali ovo su boljke mladih i proci ce....Zivot je lep.....Dozvoli zivotu da ti posalje lepo resenje. Dozvoli njemu da se bori za tebe , da mozda shvati dali te voli . NA fer igru , nefer igraci izgube zivce .

P.S. Ko sam ja da delim savet mladima kad sam i sam mlad , ipak do sada vera u sretno resenje je uvek bila skoro pola resenja.

Slične teme

1. decko i njegova drugarica
    Autor pandorina u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 22.11.2008., 17:49
  2. Moja devojka i njena drugarica?
    Autor spirittt u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 04.10.2006., 23:09
  3. Moja drugarica
    Autor tuga u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3