Kako do zandarmerije???

Pa vrlo lako - vozis auto-putem Beograd-Zagreb, prodjes Intereksport, prodjes skretanje za Bezanijsku Kosu, prodjes benzisku pumpu Zmaj i kada opazis ogromnu tablu na nadvoznjaku na kojoj pise ,,Ikarus,, skrenes desno, vozis jos nekih 100m pravo i ispred tebe je kapija Ikarusa, ali ti skrenes desno i nastavis pravo jos nekih 300m, onda skrenes levo i odatle na nekih stotinak metara ti je komanda zandarmerije...vrlo prosto...kada dodjes tamo pozovi se na mene i ,,prolazis,,...
 
Da li imas 'dvojno' drzavljanstvo (jedno uslovljava drugo na osnovu medjudrzavnog sporazuma), ili imas dva drzavljanstva?
Ako je ovo drugo, po zakonu se u Srbiji smatra da imas samo drzavljanstvo Srbije, a ovo drugo se nikoga ne tice, te ga ne spominji bez potrebe da ti ne zakomplikuje pregovore. ;-)
 
Da li imas 'dvojno' drzavljanstvo (jedno uslovljava drugo na osnovu medjudrzavnog sporazuma), ili imas dva drzavljanstva?
Ako je ovo drugo, po zakonu se u Srbiji smatra da imas samo drzavljanstvo Srbije, a ovo drugo se nikoga ne tice, te ga ne spominji bez potrebe da ti ne zakomplikuje pregovore. ;-)


Po zakonu u Srbiji je dozvoljeno da imas dva (ili ivse) drzavljanstva te ne bi trebalo da bude nikakav problem (znam iz licnog iskustva).
 
A mislish da ono nece da ga provere u "sitna crevca"?

Da li imas 'dvojno' drzavljanstvo (jedno uslovljava drugo na osnovu medjudrzavnog sporazuma), ili imas dva drzavljanstva?
Ako je ovo drugo, po zakonu se u Srbiji smatra da imas samo drzavljanstvo Srbije, a ovo drugo se nikoga ne tice, te ga ne spominji bez potrebe da ti ne zakomplikuje pregovore. ;-)
 
Da li imas 'dvojno' drzavljanstvo (jedno uslovljava drugo na osnovu medjudrzavnog sporazuma), ili imas dva drzavljanstva?
Ako je ovo drugo, po zakonu se u Srbiji smatra da imas samo drzavljanstvo Srbije, a ovo drugo se nikoga ne tice, te ga ne spominji bez potrebe da ti ne zakomplikuje pregovore. ;-)

Ima dva drzavljanstva ali uslovljavaju jedan drugi> zbog toga su me diskvalifikovali sa KPA.
A onda ce biti proble i to sto sad treba da dobijem trece drzavljanstvo, zar ne?
 
Ne govori ono sto ne moras. Nikoga se ne tice imas li jos neko drzavljanstvo, jer dok imas nase drzavljanstvo-smatras se po zakonu iskljucivo drzavljaninom R.Srbije, osim ako ono nije uslovljeno tim drugim sto imas. A ako ti to drugo, sem naseg, predstavlja teret- onda se odrekni tog drzavljanstva ako ti ne znaci puno.
 
Zanima me kako mogu da atignem do zandarmerije,jer me to jako zanima,ali imam jednu veeeeliku prepreku....:dvojno drzavljanstvo.

ja mislim da imas jos jednu prepreku......a to je da si zensko
nebitno je drzavljanstvo.....mislim,u kartama...dama je zensko,a zandar se u slengu zove jos decko ili dzek...sve ukazuje na to,da je muskog roda
e sad,ako neces u obicne dzandare,onda bi trebalo da imas neku malo ozbiljniju vezu....a ako imas vezu,nema potrebe da pitas po forumu,sta da radim
 
Pa vrlo lako - vozis auto-putem Beograd-Zagreb, prodjes Intereksport, prodjes skretanje za Bezanijsku Kosu, prodjes benzisku pumpu Zmaj i kada opazis ogromnu tablu na nadvoznjaku na kojoj pise ,,Ikarus,, skrenes desno, vozis jos nekih 100m pravo i ispred tebe je kapija Ikarusa, ali ti skrenes desno i nastavis pravo jos nekih 300m, onda skrenes levo i odatle na nekih stotinak metara ti je komanda zandarmerije...vrlo prosto...kada dodjes tamo pozovi se na mene i ,,prolazis,,...

skreni joj jos paznju da ne udje na fox televiziju...a moze i u fedex,buduci da vozi cesnu:):)
moze da im posluzi ko mister no...taxiranje avionom diljem srbije
imace sansu da obidje i kopnenu zonu bezbednosti,ako neka draga posalje svom dzandaru vunene carape direktnom posiljkom...da ne nazebe:rotf:
 
skreni joj jos paznju da ne udje na fox televiziju...a moze i u fedex,buduci da vozi cesnu:):)
moze da im posluzi ko mister no...taxiranje avionom diljem srbije
imace sansu da obidje i kopnenu zonu bezbednosti,ako neka draga posalje svom dzandaru vunene carape direktnom posiljkom...da ne nazebe:rotf:

Aaaaaaa ne ne ne, zabranjeno je "letenje" iznad vojnih i strateski vaznih objekata (jedino ako nisi musliman, njima je dopusteno, narocito iznad Amerike:hahaha::hahaha:), ali moj predlog je da predje na balone (one sto lete)...em letis em duvas:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top