Da li će biti rata na Balkanu do 2020te?

Shta mislite? Ja mislim da nece, ali volio bi da chujem vashe mishljenje. Molim da me poshtedite komentara ''nemamo mi s kim da ratujemo, nismo u stanju itd.'',
Nece, jer taj ko ga pokrene, bice u velikoj nevolji.
jer Srbija nikad nije birala rat vec joj je bio nametnut.
Cista laz. Seti se samo onog beskorisnog rata Milana Obrenovica, kad je imao zelju da osvoji velike delove Bugarske. Ima toga jos.
 
Netje.
Svi cemo postati deo evropske porodice naroda i ziveti happily ever after.
Granice ce prestati da budu vazne,osim kao granice koje spajaju a ne razdvajaju.

Прва реченица ОК. Друга и трећа, осим ако нису шала, ми не изгледају превише реално. Рат је у људској природи, велике кризе у капитализму су готово правило, криза енергената све већа и мислим да нам предстоје нови колонијални ратови односно већ су почели. Некада се ратовало због злата, зачина. Сада су почели ратови за енергенте, воду и храну. Криза се убрзано приближава и за неких 20 година би могла бити на врхунцу. Слоган ''Европа без граница'' није направљен да би Србија могла у Њемачку или Велику Британију него да би оне могле несметано у Србију.
 
Прва реченица ОК. Друга и трећа, осим ако нису шала, ми не изгледају превише реално. Рат је у људској природи, велике кризе у капитализму су готово правило, криза енергената све већа и мислим да нам предстоје нови колонијални ратови односно већ су почели. Некада се ратовало због злата, зачина. Сада су почели ратови за енергенте, воду и храну. Криза се убрзано приближава и за неких 20 година би могла бити на врхунцу. Слоган ''Европа без граница'' није направљен да би Србија могла у Њемачку или Велику Британију него да би оне могле несметано у Србију.

Mislish na dobre i korisne stvari deluje centripetalna, a na djubre centrifugalna sila, gde je centar Brisel.
 

Back
Top