Srbija

GAMBI_KG

Početnik
Poruka
49
Interesuje me kakvi automobili se voze u Srbiji. Ja zivim u Atlanti U.S. i neznam sta se desava u Srbiji koja auta su dobra koja ja su sportska. Mislim kao auto koja ja se ovde koriste za Street Racing zeleo bi da vidim kakva su tamo? Koja marka i to!
PoZ!
 
GAMBI_KG:
Interesuje me kakvi automobili se voze u Srbiji. Ja zivim u Atlanti U.S. i neznam sta se desava u Srbiji koja auta su dobra koja ja su sportska. Mislim kao auto koja ja se ovde koriste za Street Racing zeleo bi da vidim kakva su tamo? Koja marka i to!
PoZ!
Koliko je meni poznato street rasing u srbiji je vrlo slabo razvijen.U pravom smislu reci kao u Americi.Znaci automobili nisu nabudzeni sa nitrom,neonom prosirenjima i opremom razne vrste.Ali ulicne trke postoje i to jako opasne.Po zivot i bezbednost.Zasto.
Zato sto mamlazi misle da su face ako voze sa jugom dvadeset godina starim sto na sat kroz centar grada.Bez svetala kocnica i druge potrebne bezbedonosneopreme.Mada su oni mali mamlazi.Veci su oni koji voze golf gti ili kadaet gsi ili crx iz osamdesetih.Jer ti automobili su jos uvek brzi.Ali od svega samo im je to ostalo.Nazalost zbog takvih stradaju oni mirni i savesni vozaci.
 
Interesuje me kakvi automobili se voze u Srbiji. Ja zivim u Atlanti U.S. i neznam sta se desava u Srbiji koja auta su dobra koja ja su sportska. Mislim kao auto koja ja se ovde koriste za Street Racing zeleo bi da vidim kakva su tamo? Koja marka i to!
PoZ!

vidim, iz Kragujevca si.

Ovde uglavnom Zastava 10, Yugo, Kec, Z128. Medjutim, ima i dosta drugih vozila.

Od USA imas jedan Dogde Ram 5.9TDI 6 tockova.

Zatim, Subaru Imresa 2.5turbo 300ks. C 55 amg. Seticu se jos nekih vrednih pominjanja...
 
A ljudi moji ...

Ajde audi što je vaskrsnuo temu, i dao odgovor koji nema veze sa vezom ...

Nego još i ti Damnjane odgovaraš čoveku koji ne verujem da je uopšte živ :lol:
 

Back
Top